53 Günlük Bebekler

rabarba

Yeni üye
Selam kankalar,

2 adet köfteci kush tohumum toprağa yerleşeli 53 gün oldu. 400W cob led kullanıyorum.Nem 45 - 70, kabin içi sıcaklığı 26 - 31 arasında. En başından beri 18/6 dengesiyle gidiyorum. Toprağa parmaklayıp ihtiyaca göre bir gübreli, bir gübresiz su veriyorum. Gübre olarak biobizz bloom, grow, topmax ve bioheaven kullanıyorum. İlk başlarda kabinim olmadığından 2 hafta kadar balkonda kaldılar. Kabini tamamlayınca indoora aldım. İkisi de bundan 25 gün kadar önce çiçeklenmeye başladılar.

Sıcaklık problemleri olduğu için kabin kapısını açık bırakmıştım. Daha küçük olan bitkinin bir iki yaprağını kedim yemiş. Bitki strese girdi sanırım. Bir kaç gün sonra tekrar gelişim göstermeye başladı. Fakat hala bitkilerimin ufak olduğunu düşünüyorum.(birisi daha ufak) Belki genetikle alakalı olabilir. Emin olamadım. Sömeklerin yanındaki küçük yapraklarda da beyaz damlacıklar birikmeye, pistillerin ucu kahverengiye dönmeye başladı. Sizce gelişimi normal evrede midir? Yoksa ben mi kuruntu yapıyorum?

Bu arada çorbacıdan aldığım çok iyi bir malzemenin tohumları. Fakat genetiğin adını bilmiyorum. Fotoğraflardan anlaşılması mümkün müdür?

Bu gübreler dışında takviye olarak neler kullanmamı önerirsiniz?

Son düzenleme:
R

Ripley'sOG

Guest
1)Normal süreç kanka pistiller gereksiz is,isik vb durumlara gore erkende renk değiştire biliyor.(Erkek polen gelincede bu durum soz konusu )
2)Hayir mümkün değil kanka
3)Bu gübrelerin yeterli miktarda şuan için
4) Bitkilerin vejetatif evredeki durumunu uzatabilseydin biraz daha büyük bitkiler elde edebilirdin.Yeni growunda hasat aldıktan sonra sponsordan sağlam tohum alip basla kanka emegine değsin.

Isin rast gitsin

rabarba

Yeni üye
1)Normal süreç kanka pistiller gereksiz is,isik vb durumlara gore erkende renk değiştire biliyor.(Erkek polen gelincede bu durum soz konusu )
2)Hayir mümkün değil kanka
3)Bu gübrelerin yeterli miktarda şuan için
4) Bitkilerin vejetatif evredeki durumunu uzatabilseydin biraz daha büyük bitkiler elde edebilirdin.Yeni growunda hasat aldıktan sonra sponsordan sağlam tohum alip basla kanka emegine değsin.

Isin rast gitsin

1) 10 gün kadar önce kabinimde 4 tane daha foto bitkim daha vardı. Fakat henüz çiçeklenmeye girmemişlerdi hiçbiri. Ben de hem kabinde yer kaplamaları, hem de auto bitkiler yetiştirmek istediğim için hepsini çöpe yolladım. Acaba çiçeklenmeye girmeden de polen alma ihtimali var mıdır? En azından bu şekilde olması mantıklı gözükmüyo : D

4) Çiçeklenme evresinde big bud, son evrelerde overdrive önerir misin peki kanka?

R

Ripley'sOG

Guest
1) malasef kanka erkeklerde tıpkı disiler gibi gelisir ve olgunlaşır daha kısadır ama bu kadar değil
2) evet kaliteli ürünler kanka kullanabilirsin

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • İstanbul İstanbul:
  • Ü Üfürükçü gargamel:
    hahahahahahahaha
  • İstanbul İstanbul:
    hahahaha* **
  • VendettaX VendettaX:
    ***** **
  • Ü Üfürükçü gargamel:
    ***** ******** hahahaha ******** hahahaha** ******* ******** hahahaha*** ********** *****
  • VendettaX VendettaX:
    *** **** ***** ********* *** **
    +1
  • Mordecai Mordecai:
    *** ***** hahahaha* **********
  • Mordecai Mordecai:
    *** hahahaha***** **
  • İstanbul İstanbul:
  • İstanbul İstanbul:
  • Mordecai Mordecai:
    **** ********* hahahaha**** *** **********
  • İstanbul İstanbul:
    ******** ***** ******** *** **
  • Mordecai Mordecai:
  • Mordecai Mordecai:
    ****** ***** ******** ****** hahahaha** ********
  • İstanbul İstanbul:
  • İstanbul İstanbul:
  • shellman shellman:
    ***** hahahaha* hahahaha* ********** ***** ******* hahahaha***** ***** *** **** ********** ****** ******
    +1
  • Mordecai Mordecai:
    ***** ****** ****** ********* *** ****** ********** hahahaha **
    +1
  • VendettaX VendettaX:
    ****** ****** hahahaha* hahahaha* ********** ***** ******* hahahaha***** ***** *** **** ********** ****** ******
    +1
  • İstanbul İstanbul:
  • A active661:
  • Mordecai Mordecai:
    Mordecai Mordecai: ******** ******** ***** **** ********