50.Gün auto çiçeğe girmedi fotoğraflı

• Konbuyu başlatan Üye silindi 31818
  • Başlangıç tarihi

XxanfaresS

Kıdemli Üye
Kanka 5. Gün oldu tık yok :) 12/12 ye alalı.
Bu da son hali birazcık da budadım :)
Bitkinde hic yaprak birakmamissin kanka nasıl fotosentez yapcak bu bitki ? Çiçeğe girme süresi değişkenlik gosterebilir. Benimki 6.gün girdi mesela. Flush attın mı? 24 saat karanlık verdin mi ? Bloom gübrelerine geçtin mi kanka? Bunların hepsi birer etken o süreye.

Ü

Üye silindi 31818

Guest
Bitkinde hic yaprak birakmamissin kanka nasıl fotosentez yapcak bu bitki ? Çiçeğe girme süresi değişkenlik gosterebilir. Benimki 6.gün girdi mesela. Flush attın mı? 24 saat karanlık verdin mi ? Bloom gübrelerine geçtin mi kanka? Bunların hepsi birer etken o süreye.
Kanka yeni öğreniyoruz bizde hata yaparak öğrenicez galiba :) Flush atma dediler 30. Günlerde sıkıntı yaşadım 10-15 gün boş sulama yaptım.Bloom gübrelerine çiçeğe girdikten 1 hafta sonra başla denildi onu bekliyorum.24 saat karanlık yapmadım. Bugün toplamda 56. Gün, 12/12 ye alalı 6 gün oldu. Bu arada bitkiyi auto diye almıştım.auto mexican

Ü

Üye silindi 31818

Guest
Sağolsun highman çok yardımcı oldu.Şuan 10 lt allmix ekledim.Lst yaptım 20/4 e aldım tekrardan yaprakları büyütüyoruz.Bir haftaya çok daha iyi olmuş olur.Şimdilik iyi gidiyor.Giremedim bir kaç gün yoğundum. İlk müsaitlikte ekleyeceğim fotoğrafları.

Grow Muhabbetleri
Help Users
    There are no messages in the chat. Be the first one to say Hi!