50.Gün auto çiçeğe girmedi fotoğraflı

• Konbuyu başlatan Üye silindi 31818
  • Başlangıç tarihi
Ü

Üye silindi 899

Guest
dostum madem 50 gün bekledin, 2-3 topping at, biraz budama yap 20 gün daha veg vermiş olursun sonra çiçege al maki gibi bitkin olur..

Ü

Üye silindi 31818

Guest
dostum madem 50 gün bekledin, 2-3 topping at, biraz budama yap 20 gün daha veg vermiş olursun sonra çiçege al maki gibi bitkin olur..
Bi budama yaptım ama hiç topping yapmadım biraz lst yaptım.topping i nasıl atayım direk kelleyi mi ucurayım tepe kelleyi.Budamayı lollipoping yapıcam bu akşam.

Ü

Üye silindi 899

Guest
internette yabancı kaynaklarda cok güzel detaylı acıklamalar var, yotube var ac oradan en garantisini canlı izle bence dostum. en iyisi öyle

Daisyes

Üye
Knk mexican yetiştirmiş biri olarak sunu soyliyim sana cok iyi sigara fakat muhtemlen auto değil bu durumda mexicanda olmayabilir dua et erkek cikmasin bence 12 12 e al sok çiçeğe aynı seyleri yaşadım 60 gun bekledim erkek cikti riske girme bence sok cicege önünü gör.

Ü

Üye silindi 31818

Guest
Knk mexican yetiştirmiş biri olarak sunu soyliyim sana cok iyi sigara fakat muhtemlen auto değil bu durumda mexicanda olmayabilir dua et erkek cikmasin bence 12 12 e al sok çiçeğe aynı seyleri yaşadım 60 gun bekledim erkek cikti riske girme bence sok cicege önünü gör.
Sponsorda böyle sıkıntılar var mı ya erkek çıkma gibi yanarız valla 50-60 gün hevesle bekleyip hüsran olmasın üzülürüm :) inşallah öyle değildir dün itibariyle aldım 12/12 ye 1 haftaya belirti gösterir herhalde

Ü

Üye silindi 899

Guest
İcerde ise ışık süresini 12/12ye alıyoruz knk. Disarda ise zor biraz havadar karanlık biyer lazım ki 12 saat ışıktan sonra 12 saat karanlığa koycan. Forumda yapan arkadaşlar vardı galiba.

ben o sekil yapıyorum kanka ama fazla yorucu ve tehlikeli re-veg durumundan dolayı. eğer dısarıda yapıyorsan sal ipini dostum girmediyse de yakında cicege girer. sponsordan yanlıs tohum genetik geldigini duydumda erkek cıktıgını duymadım, dişi bitkidir ama photo gelmiştir sana.

XxanfaresS

Kıdemli Üye
ben o sekil yapıyorum kanka ama fazla yorucu ve tehlikeli re-veg durumundan dolayı. eğer dısarıda yapıyorsan sal ipini dostum girmediyse de yakında cicege girer. sponsordan yanlıs tohum genetik geldigini duydumda erkek cıktıgını duymadım, dişi bitkidir ama photo gelmiştir sana.
Tabiki outsa salcan kanka cok uğraş . Buyumesini istemiyorsan gec atcan ya da Saksiyi kucuk tutcan erken ciceklenir.

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • Emmy Emmy:
    ***** ** ****** hahahaha** *** ********** ********** hahahaha* ******** hahahaha* ** **** ***** ** *** *** ** **** ******** ** **** ***
  • NewGardener NewGardener:
    **** ****** ***** *** ******** ******** ***** *** *** ***** * **** ** *** ***
    **** *** **** ***** ***** ** ** *** *** ********* ****** ****** **
  • Emmy Emmy:
    ****** *** **** **
  • Emmy Emmy:
    *** ***** ******* **** ********** ***** **
  • Emmy Emmy:
  • Emmy Emmy:
    **** ******** hahahaha*
    ******* ********* ****** **** ********* hahahaha*
    ****** *** ****** hahahaha*** ****
  • Emmy Emmy:
  • Emmy Emmy:
    ******* ******* ***** ****** ********** * ***** *** hahahaha** ****
    **** ****** hahahaha *** ****** **
  • Emmy Emmy:
  • Emmy Emmy:
    hahahaha ***** **** hahahaha* ***** **
  • Emmy Emmy:
    ****** ******** * ** ***** ** **** **** ****** hahahaha hahahaha**** *****
    ******* ***** **** ***** hahahaha** ********* ******** **
  • Ü Üfürükçü gargamel:
    hahahaha hahahaha* ******** **** hahahaha* ** ** ******** ** ****** ******* hahahaha** *******
    Ü Üfürükçü gargamel: hahahaha hahahaha* ******** **** hahahaha* ** ** ******** ** ****** *******...