5 Fem bitkiye gübre tavsiyesi

Selam kankalar 150*150*200 alan fc 6500 ışık 5 fem bitki, yapacam.Sizce gübre seçimim hangileri olmalı An serisi düşünüyorum.Yardımcı olursanız sevinirim

higthead

Jolly Green
connoisseur grow a-b 1lt
connoisseur bloom a-b 1lt
b-52 1lt
vodoo juıce 250ml
pirhana(bütçe varsa) 250ml
big bud 1lt
overdrive 250ml
bud candy 1lt
sensızym 1lt
nırvana(ekleyebilirsen) 500ml
Cal mag (connoisseur ıcınde calmag var bıtkı ısterse extra calmag verıcen) 250ml

ustam tekrar merhaba :D kabini ve bitki sayısını 5 e düşürdüm gördüğün gibi karbon filtre kaldı 3 büyükten sesssiz sedasız koku giderici hangisi sence

higthead

Jolly Green
Adet düşürmek ve kabin boyutunu düşürmek iyi olmuş dostum 150x150 hayli hayli yeter sana. Bu alanda photoperiod bitki olucak ise 27lt den 4 saksı efsane olur. 20 lt den 5 saksıda olur ama 27 lt 4 adet 5-6 dan alıcagını alırsın. Auto yapıcak isen 15lt den 6 adet atabiklirsin.

Çıkış setin koku yoğunluğun için 680m3h değil aynı m3 sadece 890 lık karbon var. 890lık secmemızın sebebi saksı lt 27 olduğu için 2 bitkilik olucak buda daha buyuk ve daha koku yogunlugu demek. quite ultra sessiz serisi drkarbondan şaşma.

Girişin ise

higthead

Jolly Green
Dostum gübreleri vs toprakve sudan alabılırsın tc gırmeden sube teslım yapabılıyorsun nakıt odeme vsvs.

Toprak ve suda kumas saksı 27lt yok istersen bunuda kullanabilirsin başarılıdır. Veya baska yerden 27lt kumas saksı alabılırsın.

Saksı altlıkların

Saksı altlıgının ustune koyucaksın drenajı guzel yapıcak

Toprak bu topraga saksıların yuzde20 si kadar perlit alıp karıştırıcaksın

Nem mak. ustten dolum ve 4kusurat lt olması lazım başarılı

Sıcaklık ve nem olcer bunu yukarıdakı kabın demırınden bıtkı hızasına sallandırıcaksın ısıgın tam orta merkezınden veya yanndan

Perlit saksının yuzde 20sı kadar topragına karıstırıcan ona gore yap hesabını al

Aklıma gelenler bunlar eksık varsa sen hatrlatabılırsın.

Adet düşürmek ve kabin boyutunu düşürmek iyi olmuş dostum 150x150 hayli hayli yeter sana. Bu alanda photoperiod bitki olucak ise 27lt den 4 saksı efsane olur. 20 lt den 5 saksıda olur ama 27 lt 4 adet 5-6 dan alıcagını alırsın. Auto yapıcak isen 15lt den 6 adet atabiklirsin.

Çıkış setin koku yoğunluğun için 680m3h değil aynı m3 sadece 890 lık karbon var. 890lık secmemızın sebebi saksı lt 27 olduğu için 2 bitkilik olucak buda daha buyuk ve daha koku yogunlugu demek. quite ultra sessiz serisi drkarbondan şaşma.

Girişin ise

usta burdaki çıkış fanı ne işe yarıyor ayrı link attığın sete niye dahil etmemişler

higthead

Jolly Green
usta burdaki çıkış fanı ne işe yarıyor ayrı link attığın sete niye dahil etmemişler

=)))) Dostum cıkıs setlerınde giriş fanı olmaz adı üstünde çıkış set=)))

Ayrı attığım 300m3 drslient olan giriş fanı olarak kullanıcaksın=)

Napıyorsan yap eksikleri bir an önce tamamla euro 19.30 larda hafta ıcı zamlar gelir dostum. @corleone

Son düzenleme:

higthead

Jolly Green
Boşuna pahalı vantılerden alma 15cm lık yeterlı bunun alt kısmını yan keskı ıle kesıp cırt kelepcelerle kabın demırıne tutturucan urun gelınce kabın demırıne nasıl tutturucagını kabın demırının onunue koyunca cozucen=)

ph olcer ıse bunu al adwa basarılı ve prob koruma sıvısıda var shot bardagına dokersın ıcınede ph metrenın ucunu sokarsın kullanıcagında cıkararsın. kalıbre sıvılarıda var ayda 1 kere kalıbre etsen yeterlı bu sıvı set 1-2 sene gıder sana

usta bazı yabancı youtube kanallarında karbon filtreyi dışarı kuranları gördüm ne farkı var biliyor musun

higthead

Jolly Green
Gerek yok dostum karbon fıltre ust ıcerıde durur. Alana gore cok kurulum cesıtlerı vardır. Sen drkarbonla ıletısıme gec en ıyı kuurlumu alanına göre anlatım yaparlar. Okuyarak çok kafanı karıştırma=)

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • O oziozi:
  • H hussii:
    hahahaha**** ** ******* ****** *** hahahaha* ********* ********* *** *********
  • O obeb:
    hahahaha**** ** ******* ****** *** hahahaha* ********* ********* *** *********
  • O oziozi:
    ***** *** hahahaha**** ****** ****** *** *******
  • O oziozi:
  • O oziozi:
    ***** ****** hahahaha ******** ********** ****
  • H hussii:
    ********* ******** hahahaha ******** *** ****** *** ******** hahahaha* ****** **********
  • O obeb:
    ********* ******** hahahaha ******** *** ****** *** ******** hahahaha* ****** **********
  • O obeb:
    hahahaha hahahaha** hahahaha**
  • O oziozi:
  • O obeb:
    *** hahahaha ****** ********* ******** ****** ********* *********
  • O oziozi:
  • O oziozi:
    hahahaha** ******** ******
  • O oziozi:
    hahahaha* ******
  • O obeb:
    ******* **** ******** hahahaha* ******** ******** ****** *****
  • H hussii:
    ******** ******** ********** *** ********** ********* hahahaha ***** ** hahahaha ***** ****** ***** ****** ******** ******* ********** ********** **** ** *** ******** ***** ******** ********** ***** **** ****
  • O oziozi:
  • O obeb:
    ******** ******** ********** *** ********** ********* hahahaha ***** ** hahahaha ***** ****** ***** ****** ******** ******* ********** ********** **** ** *** ******** ***** ******** ********** ***** **** ****
  • O oziozi:
  • O oziozi:
  • O obeb:
  • O oziozi:
    ***** ***** hahahaha*** hahahaha* ***** ******** ****
  • H hussii:
    ***** ******** ****** ********** *** ***** ***** ****** ******** ** ******** ****** ******** *** *** ******* ******* ********** ******** ******** *** ****
  • O obeb:
    ******* hahahaha **** ********
  • O oziozi:
    *** ****** hahahaha**** ****** **********
    +1
    O oziozi: *** ****** hahahaha**** ****** ********** +1