5 auto bitkim var ama ne yapacagimi şasirdim.

Merhaba arkadaslar 5 auto bitkim var AN serisi gubre kullaniyorum herşey guzel gidiyor bence sormak istedigim bir kaç soru var.
1: HEPSI IÇ IÇE NASIL BIR YOL IZLEYEYIM
2: ŞU ANA KADAR HIC BOŞ SULAMA YAPMADIM IYIMI KOTUMU?
3: 20/4 CALISTIRIYORUM.
4: KIRMIZI IŞIK TAKVIYESI VERIYORUM.
5: 3BITKIME TOPPING YAPTIM 2SI NORMAL
6: SIZIN YORUMLARINIZI ALABILIRMIYIM NASIL DAHA IYI BIR YOL IZLEMEM ICIN.

a-420

Müptezel
Merhaba arkadaslar 5 auto bitkim var AN serisi gubre kullaniyorum herşey guzel gidiyor bence sormak istedigim bir kaç soru var.
1: HEPSI IÇ IÇE NASIL BIR YOL IZLEYEYIM
2: ŞU ANA KADAR HIC BOŞ SULAMA YAPMADIM IYIMI KOTUMU?
3: 20/4 CALISTIRIYORUM.
4: KIRMIZI IŞIK TAKVIYESI VERIYORUM.
5: 3BITKIME TOPPING YAPTIM 2SI NORMAL
6: SIZIN YORUMLARINIZI ALABILIRMIYIM NASIL DAHA IYI BIR YOL IZLEMEM ICIN.

Slm kanka yapraklarin bazilarinin rengi cok koyu resimdenmi oyle kaynakli anliyamadim 20/4 ilerliyem donemde sorun yasama ihtimalin yuksek acemiyken tavsiyem 12/12 ciceklenmede . Bos sulama yapmanlazim buyuk ihtimal topragin dengesini bozmus olabilirsin veya kritik seviuedesin son sulamandan sonra ph ayarli suyla (6.2) 3 sulama sade su ver bitki kendine gelsin sikinti olmaz 3 sulamadan sonra resimleri guncelle tekrar bakalim dumanin bol olsun.

Slm kanka yapraklarin bazilarinin rengi cok koyu resimdenmi oyle kaynakli anliyamadim 20/4 ilerliyem donemde sorun yasama ihtimalin yuksek acemiyken tavsiyem 12/12 ciceklenmede . Bos sulama yapmanlazim buyuk ihtimal topragin dengesini bozmus olabilirsin veya kritik seviuedesin son sulamandan sonra ph ayarli suyla (6.2) 3 sulama sade su ver bitki kendine gelsin sikinti olmaz 3 sulamadan sonra resimleri guncelle tekrar bakalim dumanin bol olsun.
Sagol dostum ama autoflowers de 12/12 olurmu? Photo bitkiler icin degilmi 12/12

a-420

Müptezel
Sagol dostum ama autoflowers de 12/12 olurmu? Photo bitkiler icin degilmi 12/12
Olur kanka photo auto ayni bitki auto nun genetigiyle oynanmis oluyo sadece photo bitkiyle baskangic yapmak herzaman iyidir ogrenmek icin bidahaki grow photo yap farki anlicaksin ph metren var demi bos sulamayi olcmek icin.

Olur kanka photo auto ayni bitki auto nun genetigiyle oynanmis oluyo sadece photo bitkiyle baskangic yapmak herzaman iyidir ogrenmek icin bidahaki grow photo yap farki anlicaksin ph metren var demi bos sulamayi olcmek icin.
Evet ph metrem var . Peki dallarini ayirabilmem ve hersey ic ice gecti onun icin nasil bir önlem

İstanbul

Müptezel
Kanka auto bitkiye 12/12 diyorsun bunun mümkün olabileceğini yabancı sitelerde okudum fakat verim düşük olacağını da belirtmislerdi sen ne düşünüyorsun bu konuda

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • M Marryhuana:
  • A anonimm:
  • muadip muadip:
    **
  • A anonimm:
  • muadip muadip:
    ******** ***** *** **** *** hahahaha**** ********* ******** ******* ******* ******
  • M Marryhuana:
    ****** ******** ***** ********* hahahaha* *** ***** hahahaha*
  • BABASULTAN07 BABASULTAN07:
    ** hahahaha ****** *** *** hahahaha* **** ****** ****** ****** ** ****** **** *******
  • M Marryhuana:
    ********* **** hahahaha* ***
  • A anonimm:
    ********* hahahaha***** ***** *** **** *** ******
  • M Marryhuana:
  • M Marryhuana:
    ****** hahahaha** **** ******** ***** *** *** **** **
  • muadip muadip:
    ******** hahahaha** ***** ***** *** hahahaha** hahahaha*** ********
  • muadip muadip:
    hahahahahahahaha***
    +2
  • T Tropikal.MR:
    ******* ********** ***** ********* hahahahahahahaha***
  • muadip muadip:
  • T Tropikal.MR:
    hahahaha* *** hahahaha****
    +1
  • M Marryhuana:
  • D DağAdamı:
    hahahaha ********** ***** ***** **** ***** *** ***
  • T Tropikal.MR:
    ******* *** ***** ******* hahahaha ********** ***** ***** **** ***** *** ***
  • Narkotik Narkotik:
    hahahaha*** ** hahahaha**** hahahaha ********** ***** ***** **** ***** *** ***
  • Bandaleros Bandaleros:
    ******** **
  • muadip muadip:
    **
  • T Tropikal.MR:
  • Bandaleros Bandaleros:
  • Bandaleros Bandaleros:
    ****** *** hahahaha*******
    Bandaleros Bandaleros: ****** *** hahahaha*******