5 Adet Auto Lemon Haze(İlk Grow)65Günlük hasat alındı

Ü

Üye silindi 21953

Guest
Kankam karanlık dolapta kuruttum ara sıra havanlandırdım 10 günü buldu yaklaşık hızlı kurutma yapmadım aslında kokusu mari o yönde sorun yokta kafa açısından tam istediğimi yakalayamadım diyebilirim
Kurleme islemine devam et boveda tarzı nemlendirici ürünler koydun mu kavanoz içine ? Tricom takibi yaparak mi kestin ? Aslında işin asıl mevzusu zamanında kesim ve doğru kurutmaktan geçiyor dostum inşallah istediğin kafayı yakalarsin hiç mi kafası yok ? Kül rengi gri mi icerken baktın mı yoksa siyaha mi yakin

UnkNow

Üye
Kurleme islemine devam et boveda tarzı nemlendirici ürünler koydun mu kavanoz içine ? Tricom takibi yaparak mi kestin ? Aslında işin asıl mevzusu zamanında kesim ve doğru kurutmaktan geçiyor dostum inşallah istediğin kafayı yakalarsin hiç mi kafası yok ? Kül rengi gri mi icerken baktın mı yoksa siyaha mi yakin
Alıcam kanka boveda çok pahalı ama gerekli tricom takibini yaptık kanka zamanında kestim kafası var kankada indica gibi koltuğa kitliyo halbuki lemon haze ve bruce banner sativa genetikler bu arada külüde beyaz gibi kanka

Ü

Üye silindi 21953

Guest
Alıcam kanka boveda çok pahalı ama gerekli tricom takibini yaptık kanka zamanında kestim kafası var kankada indica gibi koltuğa kitliyo halbuki lemon haze ve bruce banner sativa genetikler bu arada külüde beyaz gibi kanka

Boveda %62 8gr olan paketlerden al kanka 15 20 TL birşey 10 tane al kiy paraya :) geç kalıyorsun söyleyim. 1 lt cam kavonoza 1 tane atsan yetiyor. İndica benim favorim ben full dominant indica genetik yaparım her zaman ağır kafaları seviyorum.. dumanın bol olsun

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • A ax-b:
  • D Dr.Organic:
    ** ******** hahahaha* *** *****
    +1
  • A ax-b:
    **
    +1
  • Emmy Emmy:
    ***** **** ****** ******* ********* ***** ******* hahahaha* **
  • Lemonhazelover Lemonhazelover:
  • Emmy Emmy:
    **** ****** *** **** *** hahahaha******* ********** hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha
  • NewGardener NewGardener:
    ******* ********** **** ** ****** ****** *** **** *** hahahaha******* ********** hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha
  • Emmy Emmy:
    ** ********** ******** **
    ******* ****** ** **
    **** ***** ********* **
  • Emmy Emmy:
  • A ax-b:
    ******** **
  • Emmy Emmy:
    ***** ***** ****** ******* ****** ** **
    **** ******* ** ***** ****** ******* ****** **
    ****** ** ******** *** ********* *** hahahaha **
    ***** ***** **** ****** **** ****** ** ******* ******** ** *
  • Emmy Emmy:
    ******* ***** ***** **** *** ***** * ********* hahahaha*
    ** **** ***** ***** hahahaha* ***** **** ******* ***** ******** ***** ***** ********** ****** **
    ***** ********* ***** ***** ***** ** ********* **** *** * ** *** ****** ** **** ***** ********* hahahaha ***** ******* ***** ******* **
    +1
    ***** ******* ********* ***** **** ** ***** ***** ***** ** ********* **** *** * ** *** ****** ** **** ***** ********* hahahaha ***** ******* ***** ******* **
    *** hahahaha** hahahaha ******** ** **** **** ******* ***** hahahaha** ****** **
    NewGardener NewGardener: *** hahahaha** hahahaha ******** ** **** **** ******* ***** hahahaha** ****** **