4x bluedream auto

merhaba arkadaşlar bugün kızlarımın 33. Günü bugüne kadar dünyanın sıkıntısını çektiler pH metrem yoktu uzun bir süre yanlış verdim çok kez suyu fazla verdim yapraklar düştü böcekler istila etti 4 ağaçtan 15 20 dal budamak zorunda kaldım ve bugünkü durumları bu
Bana gelişimleri yavaş geliyor sömek dallarıda kısa görünüyor sizce daha uzar mı sömekleri tahmini en az kaç gram alırım ?

kanka ben 2 kez yaptım bir dost 2 hafta geç sömeklencek dedı senle aynı gün starttayız şuan kızlar böyle 45likler nasıl sence.

gayet sağlıklı görünüyolar benden fazla hasat alacaksın sen demedi deme. neyse zekatını verirsin :D

kankacım herzaman :D senınkı sanırım flaşhtan sonra sömege girdi takıp edıyorum bayadır senın durumuda ilk grovlarımız kanka 2. cide daha hatasız olmaya çalısırız buyuk ıhtımalle seninkilerde 90 gunu geçer mi ben 100 gün koydum limit bakalım :D
Çok rahat 90 gün olur benim.. Baharın gelişini kutlarız işte bir şeyler alırsak :D

kanka müthiş biryer. Domuz çukuru tarafları falan, bir de herkez kendı kafasına göre huzursuzluk stres sıfır, muazzam insanlar var.
Montana tepesine de git şaka yapmıyorum googleye Fetiye Montana tepesi yaz ah ah ama 1 2 km yürümem gerek toprak yol fetiye ayaklarının altında çoğu kişi bilmez bir bak cevap ver kanka

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
  • Didrug Didrug:
  • A active661:
  • A active661:
  • Didrug Didrug:
  • Didrug Didrug:
  • A active661:
  • Didrug Didrug:
  • A active661:
  • Didrug Didrug:
    +1
  • TroubleStyla TroubleStyla:
    ***** ********** ******** hahahaha ********
  • Didrug Didrug:
  • TroubleStyla TroubleStyla:
    +1
  • A active661:
    +1
  • TabldotLife TabldotLife:
    ********* **** ***** hahahahahahahaha*** ******** ********* *** **** **** *** hahahahahahahaha ******** ** ****** ** **** ***** ********* ********** **** * ***** **** hahahaha *** * ******* ******* **** ****
  • A active661:
    **** ** ****** hahahaha***** **** ***** hahahahahahahaha*** ******** ********* *** **** **** *** hahahahahahahaha ******** ** ****** ** **** ***** ********* ********** **** * ***** **** hahahaha *** * ******* ******* **** ****
    ***** ****** ****** *** hahahaha***
    +1
  • A active661:
    ***** ** ** ********* ** ** hahahaha* ******* hahahaha hahahaha*
    +1
    ***** ******** ** *** ******* ******** ****** **** ***** hahahaha**
    +1
  • A active661:
  • Lemonhazelover Lemonhazelover:
    ***** ******** ** *** ******* ******** ****** **** ***** hahahaha******** hahahaha *** *****
    +1
    *** ** ******** *** ******* ******** ****** hahahaha*
    Lemonhazelover Lemonhazelover: **** ******* *****