45.günde auto blue dream yorumunu esirgeme kankam :)

kankalar bi durum değerlendirmesi yapar mısınız çok teşekkür ederim

toplam 45 günlük bitkim
nem 50
ısı 25
100w cob led
grow bloom topmax ve yarasa kullanıyorum
20/4 şık veriyorum

sizce durumu nasıl hala thc yok ne zaman çıkar

https://imgyukle.com/i/NvO0kU

Bro bende auto bitki var seninki kadar hızlı değil güzel gidiyorsun. Sırrı ise 20 /4 periyot benimkiler auto ama hiç eğitim stres yapmadım daha yeni pistilleri ler seninki kadar değil 48 günlükler değerini bil ama benimkiler ereken biter auto çünkü :)
Auto bitkiye 18 hafta bakanlar var knkam saksı programa göre değişir hasatın bol olsun seninde gübrelerin neler sulama sıklığına nedir

Turkish man

Doktor
Auto bitkiye 18 hafta bakanlar var knkam saksı programa göre değişir hasatın bol olsun seninde gübrelerin neler sulama sıklığına nedir
Gübreler biobizz ailesi 4 günde bir sulama çekiyorum pistiller 4 5 gün önce çıktı 8. Katta Toping şekli yaptım riskli bir durum ama ben riski severim ve istediğim gibi devam ediyor 38 gün sonra hasat ederim sanrım brom :D

Bu sefer üzülmek istemiyorum. Hatayı kimse kabullenmez benim konularını okuduysan neler yaşadıklarımızı zaten biliyorsundur. İçiçi grower lar candır gerisi tezattır....
Kesinlikle knkam ben götümle inatlaştım kendi ağacımı içecem diye 60 gündür harmanım azıma sürmedim çadırı açıyorum kedinin ciğere baktığı gibi ah çekiyorum 1 ay kaldı hasata

kankam Nirvana bud cady bunun ikisi yeter mi
Yazdığım gübreler ile totel 57 gün saydığım gübreleri 26. Günde çiçeğe soktuğumda kullanmaya basladım 4 gübreyi.
ND2LOy.md.jpg

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • deyorke Chat bot:
    deyorke Chat bot: ******* *** ******* *** *** *********