40x40x120 Homelab Growbox Setup Destek

Vgn

Yeni üye
Sevgiler,saygılar arkadaşlar.1 kereye mahsusTek kök outdoor tecrübem olmuştu zamanında.Şu an için 40x40 hazır growboxım için en efektif malzemeleri seçmek için yardım rica ediyorum

Vgn

Yeni üye
hocam slmlar,
1-40x40 alanda 2 bitki şansım var mı
2-Led için 300watt yeterli midir,tavsiye edebileceğiniz bir ürğn var mı
3-içeride hava alımı yaratıcak vantilatör seçimi?
4-karbon filtre ve fan seçimleri,tavsiyeler
Teşekkğrler şimdiden

hocam slmlar,
1-40x40 alanda 2 bitki şansım var mı
2-Led için 300watt yeterli midir,tavsiye edebileceğiniz bir ürğn var mı
3-içeride hava alımı yaratıcak vantilatör seçimi?
4-karbon filtre ve fan seçimleri,tavsiyeler
Teşekkğrler şimdiden
*2 bitki mümkün değil.
*Işık olarak kış geliyor zaten 250watt hps daha verimli olur.
* Araba çakmaklığından çalılan 13 14 inçlik küçük vantilatörler var onlardan al elektrikçide adaptör bağlat 2 tane olsun en az
*Magicplant veya toprak ve sudan en küçük metreküplük fan ve karbonfiltre setini al geç

Vgn

Yeni üye
*2 bitki mümkün değil.
*Işık olarak kış geliyor zaten 250watt hps daha verimli olur.
* Araba çakmaklığından çalılan 13 14 inçlik küçük vantilatörler var onlardan al elektrikçide adaptör bağlat 2 tane olsun en az
*Magicplant veya toprak ve sudan en küçük metreküplük fan ve karbonfiltre setini al geç
Hocam fanlara bakıyorum da giriş fanı,çıkış fanı okayı var.İki fan mı almam gerekşcek?

Vgn

Yeni üye
Hocam,auto olarak tek saksı çalışmayı planlıyorum.Genetik olarak whiteWidow seçtim.Şu ana kadar edindiğim bilgilere göre hasat zamanı ulaştığı yükseklik max 70cm diye biliyorum.Yeniyim ve bilgiye tavsiyeye açığım.Sen ne dersin??

Hocam,auto olarak tek saksı çalışmayı planlıyorum.Genetik olarak whiteWidow seçtim.Şu ana kadar edindiğim bilgilere göre hasat zamanı ulaştığı yükseklik max 70cm diye biliyorum.Yeniyim ve bilgiye tavsiyeye açığım.Sen ne dersin??
Eğitim vererek ve erken dönemde kelle kopararak fazla boya gitmesini engelle. Normalde autolarda kelle koparılmıyor ama sen erken dönemde yap

Vgn

Yeni üye
Ssğol hocam,bu eğitim verne kavramı altında lst dir mopingdir...vs çok fazla terim var.Bunları da anlamak lazım biran önce

S

silas

Guest
Selam. 40x40 alanda 2 bitki yapmak biraz sıkıntı, ya yerini genişlet yada bitkiyi 1 e düşür. Düşünsene 20x20 cm ebatlarında saksıya ne kadar yeterli gelir bitkiye. Saksı küçük olur buda senin hasat kaliteni ve miktarını çok düşürür. En küçük boy karbon filtre ve faz kullanabilirsin. Doğal şartların iyiyse sıcaklık nem gibi egzos hava çıkışına gerek kalmaz bile 1 bitkide. Hafif koku olur onun içinde karbon filtre gerekli mi o zaman bakarsın.

Vgn

Yeni üye
Slm,çok teşekkürler bilgiler işin.1saksı ve indica çalışıcam.Dediğiniz gibi filtreye gidişata göre bakıcam.S&p’nin td-160 sessiz en küçük fanı kullanıcam.Aslında wifi röleli karta bağlamak gibi bir niyetim var sistemi,app’ten kolay takip ve kontrol için.Bunu araştırıyorum.Bilgiye tavsiyeye öneriye açığım.

Ü

Üye silindi 20768

Guest
Slm,çok teşekkürler bilgiler işin.1saksı ve indica çalışıcam.Dediğiniz gibi filtreye gidişata göre bakıcam.S&p’nin td-160 sessiz en küçük fanı kullanıcam.Aslında wifi röleli karta bağlamak gibi bir niyetim var sistemi,app’ten kolay takip ve kontrol için.Bunu araştırıyorum.Bilgiye tavsiyeye öneriye açığım.

kanka bu konular işine yarayabilir.

Vgn

Yeni üye
Toprak yerine coco-perlit kullanmaya karar verdim.Cocogrowingin inceliklerini çözünce başlıycam.

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • deyorke Chat bot:
  • TabldotLife TabldotLife:
    ** ******** **** ******* ******* *** **** ** *** **
  • A ax-b:
    **
  • TabldotLife TabldotLife:
  • D Dangerpurple:
    ******* hahahaha* *** ***** *********
  • D Dangerpurple:
    hahahaha *** ******** * * ********** * ***** ****** ****** * ** ******** ********* ********** ******
  • A ax-b:
    * ** ********* ***** ******* ***** * *** *** ** *** * ******* ******** *** **** ***** ** ******* ***** **** ***** ********* ********
    A ax-b: * ** ********* ***** ******* ***** * *** *** ** *** * ******* ******** *** **** ***** ** *******...