400 ₺ ye 5 saksı lık grow (69.gün Güncel)

SkaLker

Yeni üye
Bizim buralarda kışın ev içindeki ısı 12 derecenin altına düşmez, ufacık tuvalette yüzlerce watt ışık olacak, ayrıca gerekirse ısıtıcı da koyabilirim, duvarlara strafor döşemek bir sürü iş, mümkün olduğunca işten kaçmaya çalışıyorum, ne dersin
Dostum straforda ki 1. amaç ısı yalıtımı değil . Işık yansıması ; ışık tepedeb vurduğu için alt dallara strafor yardımıyla yansıyıp %30-40 ışık yansıtmak.

TheGlobalDJ

Ordinaryüs
@Smokycat bu arada 2. El bu üründen aldım 250tl ye. https://www.hepsiburada.com/arcelik...CTnq8wV0wf4Vd3dA2G0WdNEpaOtzNlmRoCWQgQAvD_BwE . İyonizer özelliği ve sulu buz koyma haznesi var hem nem hemde hava temizleme özelliği var tavsiye ederim küçük alanlar için havandırma sistemi karbon filtreye gerek kalmaz tahminimce daha kullanmadım.
Dostum bu baktığın ürünün kokuyla karbonla hiç alakası yok arkasında sulu karton gibi bir malzemeden radyatör var alttada havuz var havuzun içine buz kartuşu koyup suyu soğuttuğun sürece serin hava üfler tek amacı o kokuya falan çözüm olmaz nem olarak belki işe yarayabilir denemen lazım asıl amacı açık alanlar için buzlu vantilatör diyim sana arçelik bayisinden sevgilerle ;)

Ü

Üye silindi 23498

Guest
Dostum bu baktığın ürünün kokuyla karbonla hiç alakası yok arkasında sulu karton gibi bir malzemeden radyatör var alttada havuz var havuzun içine buz kartuşu koyup suyu soğuttuğun sürece serin hava üfler tek amacı o kokuya falan çözüm olmaz nem olarak belki işe yarayabilir denemen lazım asıl amacı açık alanlar için buzlu vantilatör diyim sana arçelik bayisinden sevgilerle ;)
Bide çok ses yapıyor bu zalım

SkaLker

Yeni üye
koku işini oda fısfısı ile çözmeyi düşünüyorum. İyonizer zımbırtısı içerdeki havayı bi tık temizlesene sanki iş görmez mi ? hava giriş-çıkışı mümkün değil alanımda vantilatörler+bu içeride bi sirkülasyon yapsa yetmez mi ?

TheGlobalDJ

Ordinaryüs
koku işini oda fısfısı ile çözmeyi düşünüyorum. İyonizer zımbırtısı içerdeki havayı bi tık temizlesene sanki iş görmez mi ? hava giriş-çıkışı mümkün değil alanımda vantilatörler+bu içeride bi sirkülasyon yapsa yetmez mi ?
Kanka ionizer olayı çok deneysel bişey cihazın içinde gümüş iyonlar gönderen bi parça var bu iyonlar eksi yüklü iyonlar havada uçuşan toz partikülleride sürtünmeden dolayı sürekli artı yükleniyor, eksi yüklü iyonlar artı yüklü partiküllerle birbirini çekerek daha büyük havada asılı kalamayacak boyuta gelip yere iniyor mantığı bu yani havada uçuşan tozları yere düşürüyo koku vs hiçbir işe yaramaz ancak bunun arkasında hava giriş kısmı var oraya kaset tipi karbon filtre uydurabilirsen kokuyuda alır genelde salon tipi klimalarda kullanılır kaset tip karbon filtre

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • Bandaleros Bandaleros:
  • Bandaleros Bandaleros:
    hahahaha****
  • Bandaleros Bandaleros:
    hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha
  • Bandaleros Bandaleros:
    hahahaha
  • C clackster:
    hahahahahahahaha ****** ****** ***** *****
  • Bandaleros Bandaleros:
  • C clackster:
    ****** ***** ******* **** ******* **
  • Bandaleros Bandaleros:
    ***** hahahaha ******* ********* hahahaha******** ********* * ** **** ** hahahaha ******* *** ********** hahahahahahahaha********** ****** ****** ***** *****
  • C clackster:
    ******* hahahaha ********** **
  • Bandaleros Bandaleros:
    *** **** ********** **** hahahaha ** *** ** ** *** ******
  • Bandaleros Bandaleros:
  • C clackster:
    ****** *** ***** **** ********** ********* *** ***** ***** ********** **
  • Bandaleros Bandaleros:
    hahahaha***** * hahahaha* ********
  • Bandaleros Bandaleros:
  • C clackster:
    ******* ********** **
  • Bandaleros Bandaleros:
  • C clackster:
    hahahaha *******
  • Bandaleros Bandaleros:
  • Bandaleros Bandaleros:
  • Bandaleros Bandaleros:
    ******* ***** *** ******* hahahaha*** *****
  • Bandaleros Bandaleros:
    hahahaha*
  • Bandaleros Bandaleros:
    ********** ***** ** ** ********* ** ********** *** hahahaha**** ********* ***** ******** * **** *** ********* ********* hahahaha******* ****** hahahaha** *** hahahaha ********* *** ********** ***** ******** ********* ****** ***** ******* *** ****** ***** *** ****** ****
  • Bandaleros Bandaleros:
    ******* ********* ***** ** ******* ** ***** ********* ********** ***** ** ****
  • Bandaleros Bandaleros:
  • G Groww:
    G Groww: ******* ***** *** *** *******