400 ₺ ye 5 saksı lık grow (69.gün Güncel)

Ü

Üye silindi 22653

Guest
kanka fakir sistemin on numara straforla kaptmışsında onlar erimiyor mu? ve planstar 250w çift spektrum koysam straforu eritir mi?

Ü

Üye silindi 22653

Guest
bana ışık oldun **** :D fazla detay göz çıkartır en iyi seninki 5 k lık hazır set almayı planlıyodum ilk den böyle bişey yapıp tecrübe edincem

Kabin 80x80 dı büyük kabini açmadık büyük kabinde 8 adet saksı oluyordu . Küçük kabinde 4 adet vardı geliştikçe kabinin içinde yer kapladığı için bitmesine 15 gün kala balkona koymuş arkadaş güne var diye bir adeti o ara foto almış yan komşu. Sadece ışıklarım 7.000 TL idi kabinleri saymıyorum. Biz sonucu merak ediyoruz acaba ne ceza kesecekler :)
Anlamadım kanka 12 bitki var ve sadece içicilikten denetim mi aldın :D

Mahkemeye çıkmadık henüz muhtemelen denetimli verecekler. Sonuçta satmıyoruz içiyoruz. Memur beyler de anladılar zaten ne olduğumuz. Kabine bir tane saksı sığmadı balkona güneş vuruyordu balkona koymuş arkadaş yan komşu foto almış şikayet etmiş bizi. Kavga etmiştik geçmişte ondan yaptı kahpelik malesef
Geçmiş olsun kardesim iki gün önce arkadasım aynı sistem kokudan baskın yedi çıkışları yanlıs bağladı nezarete aldılar saldılar ertesi gün aradılar imza falan var die buda gitti içeri tıktılar malzeme 400 gr kuru 72 kök 30 u cıkmıs agac

Turkish man

Doktor
Anlamadım kanka 12 bitki var ve sadece içicilikten denetim mi aldın :D
Yok dostum biz 4 adet yakalattık ama bizim öyle satmakla bir alakamız yok bu işle de sabıkamız 10 yıl öncesinde kaldı oda içilikten. Bence savcı bunları da göz önünde bulundurarak içiçi olduğumuzu anladı saldı. Zaten ne işimiz olur satmakla biz 3 5 saksı yapalım kenar da 100 gr kuru olsun akşam dan akşama 1 tane içsek yeter diyenlerdeniz. Fiyatlar çok yüksek torbacılar dan o parayla alış veriş yapmak delilik. Biz de o paraları veremeyeceğimiz için kendimiz yapıyoruz artık herkes gibi :)

Turkish man

Doktor
Geçmiş olsun kardesim iki gün önce arkadasım aynı sistem kokudan baskın yedi çıkışları yanlıs bağladı nezarete aldılar saldılar ertesi gün aradılar imza falan var die buda gitti içeri tıktılar malzeme 400 gr kuru 72 kök 30 u cıkmıs agac
O geçmiş olsun 72 kök direk satıcılık dostum bu işin ticaretini yapmayacaksın bakan soylu bu işle ilgi teşkilata büyük uyarı yaptı satana göz açtırmıyorlar. Keşke 3 5 saksı yapıp kendine yetinseymiş arkadaş umarım salarlar kardeşini bro

Yok dostum biz 4 adet yakalattık ama bizim öyle satmakla bir alakamız yok bu işle de sabıkamız 10 yıl öncesinde kaldı oda içilikten. Bence savcı bunları da göz önünde bulundurarak içiçi olduğumuzu anladı saldı. Zaten ne işimiz olur satmakla biz 3 5 saksı yapalım kenar da 100 gr kuru olsun akşam dan akşama 1 tane içsek yeter diyenlerdeniz. Fiyatlar çok yüksek torbacılar dan o parayla alış veriş yapmak delilik. Biz de o paraları veremeyeceğimiz için kendimiz yapıyoruz artık herkes gibi :)
sadece 3 kök var kabinde basım belaya girnesin diye sayıyı artırmıyorum valla içimi rahatlattın kanka :D Bu arada kaynamasın bitkilerini çok beğendim allah bağışlasın :)

Son düzenleme:

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • içiciadam içiciadam:
  • içiciadam içiciadam:
  • Bandaleros Bandaleros:
    ***** **
  • içiciadam içiciadam:
  • Bandaleros Bandaleros:
    ****** hahahaha**
    +1
  • Bandaleros Bandaleros:
  • içiciadam içiciadam:
    ****** ***** ****** hahahaha**
  • içiciadam içiciadam:
    ********** ** ** **** hahahaha**
  • içiciadam içiciadam:
  • Bandaleros Bandaleros:
    **** ******* hahahaha ********** ***** ********
  • içiciadam içiciadam:
  • Bandaleros Bandaleros:
    hahahaha
    +1
  • içiciadam içiciadam:
    ***** **** hahahaha
  • Bandaleros Bandaleros:
    +1
  • içiciadam içiciadam:
    ****** hahahaha**
  • içiciadam içiciadam:
  • Bandaleros Bandaleros:
    ***** * ** ***** hahahaha*** **** hahahaha
  • Bandaleros Bandaleros:
  • içiciadam içiciadam:
    ***** ******** hahahaha* ****** hahahaha**** **** ****** *********
  • Bandaleros Bandaleros:
  • içiciadam içiciadam:
  • Bandaleros Bandaleros:
  • içiciadam içiciadam:
    ******** ******* ******** ******** ** ******** ******* ** *** ***** ******** ****
  • Bandaleros Bandaleros:
    ***** ***** ******* ******* ** ** ****** hahahaha**
    Bandaleros Bandaleros: ***** ***** ******* ******* ** ** ****** hahahaha**