4 Adet white widow regular yardım

önemli dip not: tohumlarının regüler olduğunu yazmışsın.tohumları satın alırken regüler olarak satın aldıysan bazılarının erkek çıkma ihtimali çok yüksek.12/12 aldıktan sonraki ilk haftada erkekler kendini belli edecektir.sıkı takip yap,polen yapmadan tespit ettiğin erkeği dışarı çıkar sök at

Harmanadam

Yeni üye
Tamam o zaman eger kabin ici yer sikintisi olursa SUPER CROPING yaparsin, bilmiyorsan arastir netten. Budamayada basla, keske zamaninda kelle kesseymissin. Cok iyi giiyorsun dostum.
Bir tanesinde kelle kopardım ilk deneyim olduğu için 4 ünüde farklı şekillerde yaptım gözlemledim fakat artık kontrol edilebilcek bi halde değiller destek almak istedim sizlerden tavsiyelerinizin hepsini uygulayacağım durumu burdan paylaşacağım.

Harmanadam

Yeni üye
önemli dip not: tohumlarının regüler olduğunu yazmışsın.tohumları satın alırken regüler olarak satın aldıysan bazılarının erkek çıkma ihtimali çok yüksek.12/12 aldıktan sonraki ilk haftada erkekler kendini belli edecektir.sıkı takip yap,polen yapmadan tespit ettiğin erkeği dışarı çıkar sök at
Bitkiler dişi kontrolleri yapıldı 3 hafta önce bir gün elektrikler kesilince bitkiler kontrolüm dışında çiçeğe girdiler sürekli kontrol ettim. Şimdi 12/12 ye geçtim gözlemleyip sizinle paylaşacağım sonuçları.

Bitkiler dişi kontrolleri yapıldı 3 hafta önce bir gün elektrikler kesilince bitkiler kontrolüm dışında çiçeğe girdiler sürekli kontrol ettim. Şimdi 12/12 ye geçtim gözlemleyip sizinle paylaşacağım sonuçları.
bitkiler cinsiyetlerini çiçeklenmenin 10-15 gününde belli eder,dişilik kontrolü nasıl yaptın?

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • Zorro Zorro:
    ****** hahahaha *** ********** *** ******** ***** hahahaha*** *** ***
    +1
  • Zorro Zorro:
    ****** ***** ***** ***** ** hahahaha *** **** *** ****** **** ******* ******* * * ****** * ******* **********
  • Cannapappa Cannapappa:
    hahahaha ** hahahaha ********* ******
  • Bandaleros Bandaleros:
    ********* *** ****** ****** ****** ****** ****** hahahaha
  • Cannapappa Cannapappa:
    hahahahahahahaha
  • H happyworld:
    hahahaha ***** ** ***** ** ********* ****** hahahaha **** hahahaha* ****** ******** ***
  • Bandaleros Bandaleros:
    hahahahahahahaha*****
  • Cannapappa Cannapappa:
  • Cannapappa Cannapappa:
    **** hahahaha**
  • H happyworld:
    ***** ** ******** ******** ********* **** ******* hahahaha ****** ***** ********* ******** ***** *****
  • Cannapappa Cannapappa:
  • Zorro Zorro:
    ***** * hahahaha ******** ******* **** ********* hahahaha* hahahaha*** ******** ***
  • Zorro Zorro:
    ******** hahahaha*** **** *******
  • Bandaleros Bandaleros:
  • Bandaleros Bandaleros:
  • H happyworld:
    ***** **** ** ***** ***** *** ****** ***** hahahaha ******
  • Zorro Zorro:
  • H happyworld:
    **** hahahaha ******** **********
  • Zorro Zorro:
    ***** ********** ****** hahahaha* ***** ******* ******* ****** ***** ***** *** ***** **** ******** ****** **** ***** *****
  • H happyworld:
    ***** ** ******** ******** ********* **** ******* hahahaha ****** ***** ********* ******** ***** ***** ***** ***** ****** ** ****** ***** ***** ** **** ******** ********* ********
  • H happyworld:
    hahahahahahahaha ****** ***** hahahaha* ****** ** hahahaha** **** *** ***** ****
  • Cannapappa Cannapappa:
    hahahahahahahaha
  • Zorro Zorro:
    *** ***** ****** ***** **** ****** ***** hahahaha*** ********* *****
    +1
  • Cannapappa Cannapappa:
    hahahaha** hahahaha
    Cannapappa Cannapappa: hahahaha** hahahaha