4 Adet white widow regular yardım

Harmanadam

Yeni üye
Öncelikle merhaba arkadaşlar
Malzemeler

600W el yapımı cob led
Biobiz all-mix toprak
Gübreler Biobiz-Grow , Bloom, Topmax

Toprağın kurumasına göre haftada ortalama 3 kez sulama yapıyorum ve her gübreden 1'er ml veriyorum her sulamada.

Tohumlarımı öncelikle balkonda çıkardım 1 hafta sonra saksıya alıp 3 hafta kadar daha balkonda beklettim( yer ve ışıklar hazır olmadığı için)
5 Haftadır ışıkların altındalar 20/4 ışık veriyorum. Forumdan öğrendiklerim kadarıyla hatta becerebildiğim kadarıyla buraya kadar geldim fakat yapraklar çok engel oluyor sanki bitkiye ben bunları kesmelimiyim ? kesiceksem hangi yaprakları kesicem ?

Resimler

Son düzenleme:

Harmanadam

Yeni üye
Valla eminmiyim bilmiyorum regular uzun dönem diye aldım tohumları bitkiler hala büyüyor ben biraz fazla hasat almak için büyüteyim diye 20/4 veriyorum 12/12 ye aldığımda gelişim durur diye geçmedim

(tutku)

Üye
Eski yaprakları buda ama günde 3 5 tane al strese sokma bitkiyi fazla budayıp ve daha sonra ışık saatini 12/12 yap ciceklenmeye girsin tabi bitkin photoysa k.gelsin

Bigbut

Müptezel
Çiçeğe girdiğinde daha fazla büyüyecektir.
Kabine odaya sığmaz vallahi.
12/12 yap hemen saatini.
Bloombastik diye Bi gübre var elindeki gübreler onu da eklersen iyi olur.

Ü

Üye silindi 25603

Guest
Dostum 5 haftalik White widow auto oldugu icin cicege girmis olmasi lazimdi, senin bitkilerin photo olmali,masallah cok güzel is cikartmissin simdiye kadar. Bitki cigege girmek üzeri iken veya cicegin ilk haftasinda budama yapilir.Su anda bidama yapma ve forumlarda LST egtim teknigini oku ve uygula. Budama zamani gelince gövdeden cikan catal yapraklarin alta dogru büyüyeni keseceksin, budamayi abartma 2 günde bir 4 yaprak kes. Daha 5 haftalik istersen cicege verebilirsin ama bence erken, Forumlara gir ve verilebilecek egitimler hakkinda bilgi edin.

(tutku)

Üye
Dostum 5 haftalik White widow auto oldugu icin cicege girmis olmasi lazimdi, senin bitkilerin photo olmali,masallah cok güzel is cikartmissin simdiye kadar. Bitki cigege girmek üzeri iken veya cicegin ilk haftasinda budama yapilir.Su anda bidama yapma ve forumlarda LST egtim teknigini oku ve uygula. Budama zamani gelince gövdeden cikan catal yapraklarin alta dogru büyüyeni keseceksin, budamayi abartma 2 günde bir 4 yaprak kes. Daha 5 haftalik istersen cicege verebilirsin ama bence erken, Forumlara gir ve verilebilecek egitimler hakkinda bilgi edin.
Abi bu bitki 2 aylık çiçege alması gerek ve almadan hafift3n budamalı 5 haftalık degil

Harmanadam

Yeni üye
Teşekkürler dosum bitkiler ışıkta 5 hafta , 4 haftada balkon geçmişleri var :) daha bekliyimmi 12/12 ye geçmek için az önce değiştirdim pirizin ayarını hemen eski haline alabilirim ?

Ü

Üye silindi 25603

Guest
Tamam o zaman eger kabin ici yer sikintisi olursa SUPER CROPING yaparsin, bilmiyorsan arastir netten. Budamayada basla, keske zamaninda kelle kesseymissin. Cok iyi giiyorsun dostum.

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
  • Tokarev Tokarev:
    ******** ******* ********** ******* ****** ******* ******** hahahaha* *** *** **** ***** ****** **
  • Tokarev Tokarev:
  • 5.yaprak 5.yaprak:
  • Bandaleros Bandaleros:
    ****** ***** ****** ***** hahahaha
  • Bandaleros Bandaleros:
  • 5.yaprak 5.yaprak:
  • 5.yaprak 5.yaprak:
  • Bandaleros Bandaleros:
  • 5.yaprak 5.yaprak:
  • 5.yaprak 5.yaprak:
  • 5.yaprak 5.yaprak:
  • 5.yaprak 5.yaprak:
  • 5.yaprak 5.yaprak:
  • 5.yaprak 5.yaprak:
  • 5.yaprak 5.yaprak:
    ** **** **
  • 5.yaprak 5.yaprak:
    *** ** ****** hahahaha
  • Bandaleros Bandaleros:
    ****** ***** hahahaha**** ****** ****** ****
  • Bandaleros Bandaleros:
    * ****** ********* **
  • Bandaleros Bandaleros:
    ****** *** **
  • Bandaleros Bandaleros:
    ******* hahahaha*
    +1
  • U Ubo:
    ********** ******* hahahaha** hahahaha**** **** ********** ******
  • U Ubo:
  • istr istr:
  • istr istr:
    ********** ******** ****** ******** ********** ******* ****** ** ***** hahahaha ********** ****** ******* ***** ** ******* ******* ** ******** ********** ***** ******** hahahaha ******** ********
    istr istr: ********** ******** ****** ******** ********** ******* ****** ** ***** hahahaha **********...