4-6 haftalar arası sıfır gelişme - Yardım edin

frigyen

Yeni üye
kankalar 4. haftada ph sorunu yaşadıktan sonra flushla biraz hayata dönen kızımda 2 haftadır tık yok. Kuruyunca bir litreye yakın revive-calmag yaptım bir şey fark etmedi. Şimdi son durumun fotoğraflarını koyuyorum artık hedefim bir şekilde bunu hasata götürmek. Bir yol gösterin beyler ben tıkandım.

41. gün:

30ocak1.jpeg 30ocak2.jpeg

Sildiğim başlıktaki 31. gün fotosu:
(toprak ph'ı düşük olduğundan 10 lt su ile flushladım,he yeni su ph ayarlı mıydı hayır)

4.jpeg

• Like
Tepkiler: Kth

frigyen

Yeni üye
Dostum photolar autoya göre kat ve kat daha zor
zamanında böyle düşünerek auto tohum almıştım ama şimdi bi sorgulamaya düştüm kanka sağol yorum için. sen de artık bi yol olmaz mı diyosun bitkiden için

kankacım sen biliyosun ama bence az burda bilgi toplayarak not alman daha güzl olur hassas bir bitki malzemelerini tamamen tamamlayıp tamam ben başlıcam demelisin kendını hazır hissettiginde bazı arkadaslar var 1. haftadan başlayıp hasata kadar resım ve bılgı paylasan onları özellikle takıp et derım ve şuna inan burdakı forumda kim varsa herkez ilk başlarında da seninle benzer hataları yaptı bende yaptım :) canını sıkma dumanın bol olsun.
kanka ilgin için teşekkürler okuduk öğrendik diyorduk ama daha pişmemişiz anlaşılan. sağol güzel motivasyon için şimdi fişi çekiyorum. ben de günlük tutacam bi dahakine.

zamanında böyle düşünerek auto tohum almıştım ama şimdi bi sorgulamaya düştüm kanka sağol yorum için. sen de artık bi yol olmaz mı diyosun bitkiden için

kanka ilgin için teşekkürler okuduk öğrendik diyorduk ama daha pişmemişiz anlaşılan. sağol güzel motivasyon için şimdi fişi çekiyorum. ben de günlük tutacam bi dahakine.
Eğer başka bitkilerin varsa koparma Dursun onların yanında ama eğer bir tek bu varsa hemen yeni hasata başla çünkü verdiğin emeği alabileceğini hiç sanmıyorum

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • S SuperKafa:
    ***** ******* ********** ***** ****** ***** ******** ******* hahahaha* ** ********* hahahaha*** ******** ********** *** hahahaha** *** ******* ** ********** *** *** ** ********* ********* ******* ********* ******* ********* ****** *** ******** ***** ********* *** hahahaha*** *****
  • Houp53 Houp53:
    hahahahahahahaha hahahahahahahaha****** ***** ******** ***** *** **** ********** ******** ******* **
  • Siyahincininlaneti Siyahincininlaneti:
  • Siyahincininlaneti Siyahincininlaneti:
    hahahahahahahaha
  • P puslu77:
  • P puslu77:
  • P puslu77:
  • P puslu77:
    ***** ** ** *** * ****** *** ****** ***** ********* ***** ***** ****** ******* *** ******** ** ****** ** ******* * ***** *** ***** ****
  • P puslu77:
    ** ** *** ***** ********** ****** *** ********** ****** ****** ****** ****** ****** *** ****** **** ******** ** ******* ****** ** **** ******
  • P puslu77:
    ******** ****** ********* ********** *** ****** ******* ******* ****** ******** ******* ******* *
  • P puslu77:
  • 420x 420x:
  • 420x 420x:
  • Kanka Kanka:
    ********** *** *** ** **
  • Kanka Kanka:
    **** ***** ****** ** *** **** * hahahaha ***** ***** ********* ****** *******
  • NewGardener NewGardener:
    ****** **** hahahahahahahaha ******* ** ****** ** hahahaha*
  • TonajlıMüptezel TonajlıMüptezel:
  • Madkusa Madkusa:
    hahahaha
  • Madkusa Madkusa:
    Madkusa Madkusa: ********