3x super lemon haze day 39

Emmy

Müptezel
Toprak biobizz Light mis
Gübre biobizz indoor pack ( grow top mix bloom)
Işık sponsor 340 W
Işık 400 W hps (dün ekledim)

Kanka bol hasatlar diliyorum bi sorum olacak sen saksıları direk kilimin uzerine koymussun da drenaj yapmiyor mu ortalik kupkuru normalde alttan saglam bu akmasi gerekiyor .. hps eklemen cok iyi olmus bu arada

kokokoco

Üye
Kanka bol hasatlar diliyorum bi sorum olacak sen saksıları direk kilimin uzerine koymussun da drenaj yapmiyor mu ortalik kupkuru normalde alttan saglam bu akmasi gerekiyor .. hps eklemen cok iyi olmus bu arada
Sulamayı Şuan yaptım kumaş saksı olduğu için sorun yaşamıyorum akıp gidiyor fazla su :) kesinlikle hps eklemem iyi oldu

kokokoco

Üye
@kokokoco sponsor ışığından memnun musun
Kanka 340w var alırken sordum 3 auto için yeterli olur dediler ama kesinlikle yeterli olmuyor 2 auto yada 1 feminezed de iş görür ama bundan sonra ki growlarım için MH-HPS ampüllere geçmeyi düşünüyorum fatura artar ama bana hps daha iyi hissettirdi şöyle 4 bitki için 2 tane 400w lık hps deli eder bence

VendettaX

Ordinaryüs
Kanka 340w var alırken sordum 3 auto için yeterli olur dediler ama kesinlikle yeterli olmuyor 2 auto yada 1 feminezed de iş görür ama bundan sonra ki growlarım için MH-HPS ampüllere geçmeyi düşünüyorum fatura artar ama bana hps daha iyi hissettirdi şöyle 4 bitki için 2 tane 400w lık hps deli eder bence
Kankacim gereksiz elektirik yakma o alana 400 w hps yada 340 w qb yeterli çiçek ortasında ekleme yaparsın yapacaksan şuan gereksiz olmuş bence .d

kokokoco

Üye
Kankacim gereksiz elektirik yakma o alana 400 w hps yada 340 w qb yeterli çiçek ortasında ekleme yaparsın yapacaksan şuan gereksiz olmuş bence .d
İlk growum olduğu için aslında bitkiden çok ben strese girdim yetecek mi yetmeyecek mi biraz iyi mahsul almak istiyorum zaten auto fazla birşey vermeyecektir bu biraz doğruyu yanlışı görmek deneyimlemek oldu aslında bundan sonraki grow da 8 photo bakmayı düşünüyorum 200x200x200 bir kabin alıp 2 adet 1000 W mh-hps ışık işe bu benim için deneyim olsun

VendettaX

Ordinaryüs
İlk growum olduğu için aslında bitkiden çok ben strese girdim yetecek mi yetmeyecek mi biraz iyi mahsul almak istiyorum zaten auto fazla birşey vermeyecektir bu biraz doğruyu yanlışı görmek deneyimlemek oldu aslında bundan sonraki grow da 8 photo bakmayı düşünüyorum 200x200x200 bir kabin alıp 2 adet 1000 W mh-hps ışık işe bu benim için deneyim olsun
Çok iyi moruw ama 2.2 kabine yani 1.8 Mt2 sanırım 2 k w yine fazla .d 1400 w ışık Maxi sayılabilir masaya sor yine kurarken eyw

kokokoco

Üye
Çok iyi moruw ama 2.2 kabine yani 1.8 Mt2 sanırım 2 k w yine fazla .d 1400 w ışık Maxi sayılabilir masaya sor yine kurarken eyw
kurarken bu sefer daha çok emek vericem bu gerçekten gariban usulü derme çatma birşey oldu ama bi acelem felan yok 8 kökte fazla olur belki hiç 2x2 ye girmem bile kendim için yapıyorum bu 3 autodan 3 ay yetecek şekilde çıkarsa sadece bir kabin ve elimdekilerle yetinmeye devam bile edebilirim

kokokoco

Üye

VendettaX

Ordinaryüs
Kanka sana bişey sormam gerek az önce açtığın konuyu gördüm bitkiyi ne zaman senin gibi budamalıyım
Kanka bütün eğitimleri çiçeğin 3 haftasına kadar bitiriyorum ben strech uzama yani ilk çiçeğe girdigi 2 ,-3 haftalık surecde fokunulmasa daha iyi olur diye düşünüyorum ama duramıyorum eğitime devam ediyorum .d

kokokoco

Üye
Kanka bütün eğitimleri çiçeğin 3 haftasına kadar bitiriyorum ben strech uzama yani ilk çiçeğe girdigi 2 ,-3 haftalık surecde fokunulmasa daha iyi olur diye düşünüyorum ama duramıyorum eğitime devam ediyorum .d
Gerçekten bende dokunmadan duramıyorum sömek dalları ışık almayacakmış gibi hissediyorum çiçeğe gireli 1-1.5 hafta oldu şimdiden tamamen büyük gereksiz yaprakları budama isteği geliyor içimden napmam lazım

VendettaX

Ordinaryüs
Gerçekten bende dokunmadan duramıyorum sömek dalları ışık almayacakmış gibi hissediyorum çiçeğe gireli 1-1.5 hafta oldu şimdiden tamamen büyük gereksiz yaprakları budama isteği geliyor içimden napmam lazım
Doğru şekilde yapicagina inaniyosan içini refah tut bı makas ve özverili bı calisma ile işin ustesinden gelirsin internetten vide izle "cannabis lollipoping defoliting vs yaz bak

Emmy

Müptezel
Kanka git bi çalıyı buda içini sogut sitrese sokarsan bitkiyi bu saatte zora girersin haberin olsun hersey zamanında guzel vakti gecmis cicege giren bitkiye egitim veremezsin bence

Nazim_Red

Doktor
Öncelikle hayırlı bereketli olsun, hps havayı çok kurutacak nem yüksek tutmaya çalış, çiçekler ölmesin strese girmesin, imkanın varsa hps kullandığın için co2 torbası da ilave et kabine birde hps için cooltube soğutucu yansıtıcı temin edersin, 340 w qr iyi bir ışık, yetersiz geleceğini düşünmen beni şaşırttı, umarım istediğin gibi olur, hps fazla yüklenme faturadan patlama, bol growlar

muadip

Müptezel
Merhaba kanka 2 ışık gereksiz olmuş boşa enerji harciyorsun bilgine 340 gb orayi ucurur zaten veya 400hps 600w uzeri enerjide co² takviyesi gerekli. Eline saglik.

kokokoco

Üye
Merhaba kanka 2 ışık gereksiz olmuş boşa enerji harciyorsun bilgine 340 gb orayi ucurur zaten veya 400hps 600w uzeri enerjide co² takviyesi gerekli. Eline saglik.
kanka bilmiyorum ama gerçekten 340qb 3 bitki varken gelişim çok yavaştı şu 2-3 günde acayip derecede fark etti qb altındaki 2 bitki daha iyi gelişmeye başladı hps altındaki de coştu

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • Night owl Night owl:
    ******* ***** **** ******* ******** ** ******** ********** hahahaha*
  • Mest Mest:
  • zero00 zero00:
    **** ******* hahahaha ***** ****** **** ****** ********** ********** *****
  • Mest Mest:
  • zero00 zero00:
  • zero00 zero00:
    ****** *** ******** ***** ********** *** ** **** ******** ******** **********
  • zero00 zero00:
    ********* hahahaha* ****** hahahaha **** **** hahahaha**
  • Mest Mest:
    ***** **** ****** ********* *** *** ****** ****** ****** ****** ********* ****
  • zero00 zero00:
  • Mest Mest:
  • zero00 zero00:
    hahahaha** ********** * **
  • Mest Mest:
  • zero00 zero00:
  • zero00 zero00:
  • zero00 zero00:
  • Mest Mest:
    **** hahahaha ***** ****** ********* hahahaha* ***
  • Emmy Emmy:
    hahahaha*** *****