3X KÖFTECİ 4x swiss cheese arkadaşlar yorum yapın

Janmabtizz

Yeni üye
Kankalar selamün aleyküm şu an 17. Günde 3 tane köfteci kızlarım
Işık:250w cob led ilerleyen zamanlarda 600 e yükselicek ya da sömeğe kadar torch kullanmayı düşünüyorum.
Toprak: Seralardan aldığım çiçek toprağı
Gübre:Sensi Bloom A/B. -üç sulamadır birer CC veriyorum
Mekan:https://ibb.co/HB4CjyB

SİZCE;
- işaretlediğim yerden Main lining Eğitimi için kesmelimiyim?
-Sömeğe kadar cob LED yerine 150w torch kullanmalımıyım?
-Kızların ortaları biraz beyazlaştı sizce bir sorun var mı?

#4x swiss cheese kush seed sponsorluğunda filizlenecek inşallah

#GÜNCELL #
Arkadaşlar merhaba toplamda 250 watt cob led 3 tanede torch 50 watt ışık veriyorum bu arkadaşların isimleri swiss chesee neredeyse hepsi aynı filizlenei ama iki tanesi geç büyüyor ışığı az alıyor diye altına tuğla koydum ışığa yakinlastirdim 30 35 cm yaptım ama yinede geç büyüyorlar bunlara ne önerirsiniz ?

Yukarıda Main liming yapayım mı dediğim kızımda burada şu an 17 ya da 20 tane baş var sizce nasıl ?

Son düzenleme:

SKUNKX

Üye
İsik az da olsa yetersiz geliyor gibi biraz indir isigini ve torch ekle esktradan beyaz onlarida 40 cmden ver dostum gayet saglikli duruyorlar alan darligindan mainlining diyorsan sen bilirsin top ve lstde yapabilirsin ben top ve lst yaptim

Janmabtizz

Yeni üye
İsik az da olsa yetersiz geliyor gibi biraz indir isigini ve torch ekle esktradan beyaz onlarida 40 cmden ver dostum gayet saglikli duruyorlar alan darligindan mainlining diyorsan sen bilirsin top ve lstde yapabilirsin ben top ve lst yaptim
Işığı indirdim kanka bakalım haftaya nasıl olacaklar

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • deyorke Chat bot:
  • Bandaleros Bandaleros:
    +1
  • Bandaleros Bandaleros:
    ****** *** hahahaha*
  • F FISCUHARA:
    ******* ******** hahahaha**
  • F FISCUHARA:
    hahahahahahahaha * ********* ********** hahahaha******** **
  • Bandaleros Bandaleros:
    ********* hahahahahahahaha******** * ********* ********** hahahaha******** **
  • F FISCUHARA:
  • Bandaleros Bandaleros:
  • Bandaleros Bandaleros:
  • Bandaleros Bandaleros:
  • TabldotLife TabldotLife:
  • S sonche:
    ****** ****** hahahaha ********** ****** hahahaha* ******* ****** ****** *** *** ******** ***** ***** ********* hahahaha**** ***** ********* **** ** hahahaha*** ** hahahaha***** ********** ******** **********
  • T taysın:
    **** **** ***** ****** ******* ******* ********* ******** ******** *** **** ***** ***** *** ***** ****** ******** ********* ********** ****** ******* *** ********** ********** **** *** ******* ***** **** ** ***** **** ********** ** ******** hahahahahahahaha* ********** ********** **** ****** ******* ********* ***** ***** ******** *** ** ********* hahahaha **** ** ******* ******
  • muadip muadip:
    ****** ***** ****** ****** ****** ******* *** ****** ****** ******* ***** **** ***** **** **** ***** ****** ******* ******* ********* ******** ******** *** **** ***** ***** *** ***** ****** ******** ********* ********** ****** ******* *** ********** ********** **** *** ******* ***** **** ** ***** **** ********** ** ******** hahahahahahahaha* ********** ********** **** ****** ******* ********* ***** ***** ******** *** ** ********* hahahaha **** ** ******* ******
  • T taysın:
    **** ***** ********* ****** ******* **** hahahaha****
  • Bandaleros Bandaleros:
  • Bandaleros Bandaleros:
  • T taysın:
  • Funny1Joint Funny1Joint:
    hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha*****
  • Funny1Joint Funny1Joint:
    hahahaha ******** hahahaha******** ********* hahahaha**** hahahaha**
  • TabldotLife TabldotLife:
    ********* ********* ********* ***** ****** ***** ********* ****** ******* **** hahahaha****
    TabldotLife TabldotLife: ********* ********* ********* ***** ****** ***** ********* ****** ******* **** hahahaha****