3x banan punch 1x ultimate feminized grow

TheGlobalDJ

Ordinaryüs
Selam dostlar yeni growumuz ...’sFarm 3x Banana Punch ve DutchPassion 1x ultimate, dört kızımızda photoperiod ve 2gün önce 45.günde 12/12ye aldım gayet sağlıklı gidiyorlar gübre setim standart biobizz- rootjuice,fishmix calmag,biogrow,biobloom,topmax
Toprağı klassman aldım bu sefer
%60 torf
%20 perlit
%10 vermikülit
%10 solucan gübresi
ve üç avuç guanokolong complete organics ile hazırladım medyayı
3kez transplasyon yaptım ve transplasyonlarda toplamda 20gr civarı GreatWhite Premium Mikoriza kullandım herkese güzel growlar bol hasatlar dilerim

The Ultimate

Hadron

Üye
Selam dostlar yeni growumuz ...’sFarm 3x Banana Punch ve DutchPassion 1x ultimate, dört kızımızda photoperiod ve 2gün önce 45.günde 12/12ye aldım gayet sağlıklı gidiyorlar gübre setim standart biobizz- rootjuice,fishmix calmag,biogrow,biobloom,topmax
%60 torf
%20 perlit
%10 vermikülit
%10 solucan gübresi
3kez transplasyon yaptım ve transplasyonlarda toplamda 20gr civarı GreatWhite Premium Mikoriza kullandım herkese güzel growlar bol hasatlar dilerim

The Ultimate
Dostum photo bitkide bloom için çok erken değil mi 45 gün bitki dallanip budaklanmamış daha

TheGlobalDJ

Ordinaryüs
Eyvallah kankam bu ara çok hızlıyım hem grow hem online store bide restorant açma işine kalkıştık bakalım yani neremle ne iş yapacağımı şaşırdım kanka anca resim ekleyebildim peşlerinede 2ultimate 1MobyDick 1DosSiDos33 photo ekledim tam gaz gidiyorum bu sefer hepsini hasat eder bi sene uğramam buralara :D

Hadron

Üye
Bak ismin altında ne yazıyo rastafaray yazıyo, para verip almadık biz o rütbeyi 15güne inanamayacağın kadar dallanıp budaklanır o aklın almaz dostum GlobalDj diye kime sorsan gösterir ;)
Ben Tamamen meraktan sormuştum ögrenmek için. bloom ne kadar veriyorsun auto gibi hasat alıyorsun sanırım hasat açısından performans kaybı oluyor mu

TheGlobalDJ

Ordinaryüs
O zaman öyle sor dostum, çiçek başı 150gr alıyorum autoda yapıyorum arada ondada 100gr altına düşmüyo
25lt saksı 4 ay bu kadar oluyo yani fazlası zor bu sistemde zaten bizimde fazlasıyla işimiz yok
50gr alıp havalara uçan biton arkadaş var bakınca 150iyi yani tek çiçekten
Evet bilmiyodun belli ama bilmedende yorum yapılmaz öyle çiçeğe bakıp 45gübşük daha dallanıp budaklanmamış diyemezsin ben o çicekten üzerindekinin 2 katı kadar yaprak ve dal alıyorum bu hale gelmesi için yani çok dal çok hasat demek değil güzel dostum, bak resimlere her çiçekte sadece 6 dal var, neden 6 dal var, gerisi nerde, bu çiçekte niye yaprak az bunları sorgula bence hasatı boşver o en son iş

Tropikal

Yeni üye
%60 torf
%20 perlit
%10 vermikülit
%10 solucan gübresi

The Ultimate
aga nasıl boylarını böyle ayarlıyorsun bir türlü boylarını uzatamıyorum ilk başta çok mu uzak tutuyorsun ışığı benimkiler hep toprağa değiyor bu dönemlerde eğitim verirken

TheGlobalDJ

Ordinaryüs
Ana dalı yatırmıyorum, 5-6. Sıradan topping atıyorum üç beş gün sonrada alt dalları buduyorum 2-3 sıra yani toplamda 3 sıra dal bırakmış oluyorum yani karşılıklı toplam 6dal

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • kkush kkush:
    +1
  • Ü Üfürükçü gargamel:
    * ***** hahahaha ******** ******* **
  • kkush kkush:
    ***** hahahaha****
    +1
  • Night owl Night owl:
    ******* *** **** ********* ***** ***** *** **** * ***** ******* **** ***** ***** ** **** ***** *** ** ****** ****** *** ****** ** **** ****** ****** ***** ****** ***** *** ******** *****
  • Night owl Night owl:
    **** **** ********** ****** ********* **** **** ****** *** **** ******* ** **** ********** ******* *** *******
  • içiciadam içiciadam:
  • kkush kkush:
    ***** *** ********** ******* *** hahahaha***** ****** ******** *** *********
    +1
  • Night owl Night owl:
    ***** ******** ****** * * ********* ***** *** ********* hahahaha *** ********* ******* ***** *** ********** ******* *** hahahaha***** ****** ******** *** *********
  • kkush kkush:
  • kkush kkush:
    *** * hahahaha ******** ****** * * ********* ***** *** ********* hahahaha *** ********* *******
  • kkush kkush:
  • universesingularity universesingularity:
  • S sefilzenci:
    ******* ******** *** ******** ****** ***** hahahaha******
    hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha**
  • içiciadam içiciadam:
    ** *** **** ******** ******** ****** **** ******* ***** ***** ****** ** ********** ******* ***** **** *** ******** *****
  • A ax-b:
    hahahaha**** ******** *** ******** ****** ***** hahahaha******
    +2
    **** ********* ****** ****** hahahaha***** ***** hahahaha******** **
  • içiciadam içiciadam:
  • kkush kkush:
    ***** ***** ***** *** ******* ***** hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha**
    +1
  • Ü Üfürükçü gargamel:
    ******* ******** *** ******** ****** ***** hahahaha****** *** ******
  • içiciadam içiciadam:
    ****** **** ******** **
    +1
  • Ü Üfürükçü gargamel:
    ******* ******** *** ******** ****** ***** hahahaha****** ****** *** ****** **** ******** hahahaha***
    +1
  • içiciadam içiciadam:
    ******** ******** hahahaha ***** hahahaha ******* ***** ********* ********* hahahaha***
    içiciadam içiciadam: ******** ******** hahahaha ***** hahahaha ******* ***** ********* ********* hahahaha***