35 günlük Nothernligt auto.

UfoMax

Yeni üye
Sevgili dostlar merhaba! Kızlarımı 2 hafta önce ev arkadaşıma emanet edip( bu işlerden anlamaz) acil bir iş için bir yere gitmek zorunda kaldım. Arkadaş 2 hafta boyunca 3 günde bir 1lt suya 1 ölçü solucan gübresi verdi. Kızlarım şimdi 35 günlük sizden ricam fotoğrafları inceler misiniz, dışarıdan bakınca herhangi bir sorun görüyor musunuz? Ayrıca yarasa gübresine başlamalı mıyım?
https://ibb.co/x73026L
https://ibb.co/Z8yWc9t

Solucan gübresini de ben olsam bir hafta sonra keserdim. Bitki çiçekte 3 hafta daha büyümeye devam ediyor. Senin ki 2. haftası gibi.

UfoMax

Yeni üye
Tamamdır kanka, geçen sulamayı yarasa ile yaptım, bir sonraki sulamayı solucan ile mi yapayım yani. Ayrıca ben bu tohumu sponsordan aldım açıklamalar kısmında 55-60 gün diyor tam o zaman olmuş mu olacak bu :⁠-⁠)

Tamamdır kanka, geçen sulamayı yarasa ile yaptım, bir sonraki sulamayı solucan ile mi yapayım yani. Ayrıca ben bu tohumu sponsordan aldım açıklamalar kısmında 55-60 gün diyor tam o zaman olmuş mu olacak bu :⁠-⁠)
İkisini birlikte verebilirsin kanka gübrelerin. Aynen 55/60 da biter kanka. Ama çiçeğe girdikten sonra sayiyorsun. Tohumdan değil.

Kanka şöyle küçük lekeler var bazı yapraklarda, problemi nedir acaba
Kanka bitki sağlığı konusunda pek yorum yapamıyorum. Yanlış yönlendirme yapmamak için. Ama şu an büyük bir sıkıntı yok gibi eğer ilerlerse tekrar sorarsın forumda. Ya da ben Google lens te arama yapıp aynı sorunlu bitkilerle karşılaştırma yapıyorum. Çözümü de hem forumdan hemde
adresinden bakıyorum .☺️☺️

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
  • B burap1:
  • B burap1:
  • Night owl Night owl:
  • Night owl Night owl:
    hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha******
  • Night owl Night owl:
    ******** ********** ********** ** **** ** ******** ********* **** **** *******
  • N NoStressKush:
    ** ******** ** ***** ****** ** ****** **** ******* * **** ****** ***** ******* ***
  • S sharkek:
    *** ***** ****** * **** ** ******* *** **
  • S sharkek:
  • Coke Coke:
  • Bandaleros Bandaleros:
    *** hahahaha ********* hahahaha* *****
  • Coke Coke:
    Coke Coke: ** *** ******* *****