35 günlük 1ad auto ve 1 ad photo

Arkadaslar oncelikle herkese iyi growlar.
Bitkilerim 35 gunluk, gidişatlari biraz yavas gibi geldi normalmi?
Autoflower: https://imgyukle.com/i/LXH4i1
Photoperiod: https://imgyukle.com/i/LXLECc
Sizce nasil gidiyor? Hersey yolundami? Bu arada ilk growum.
Mars hydro ts 3000, nem %70, connoiseur grow a.b kullaniyorum ek olarak carboload veriyorum. Suanlik durum bu şimdiden tesekkur ederim @silas @Aguş kanka tecrubelerine ihtiyacim var
Kabin genel durum bu :

Son düzenleme:

CahilKush

Doktor
Kanka bitkin bence normal ve sağlıklı ilerliyorda 35. Gun olmuş 70 nem fazla söyle düşün doğa bitkinin dikildiginde hala yağmurlu ve etraf nemli oluyor ama zaman geçtikçe yağmur azalır nemde düşer nemi 60 e cek ama şahsen bence degimler her zaman yavas yavas yapılmalı önce 65 2 gun sonra 60

Führer

Üye
Kanka auto bitkin biraz bodur kalmış gibi, tam emin değilim ama tecrübeli kankalar gelsin bakalım bi takipteyiz

Turkish man

Doktor
Brom nem fazla gibi sanki suyunda sanki biraz fazla vermiş gibisin. Parmağını toprağın içine sok kuru ise su ver bence. Ekstra olarak tam yarasa gübresi alacakları döneme gelmişler. Biran önce vermeni tavsiye ederim :)

Brom nem fazla gibi sanki suyunda sanki biraz fazla vermiş gibisin. Parmağını toprağın içine sok kuru ise su ver bence. Ekstra olarak tam yarasa gübresi alacakları döneme gelmişler. Biran önce vermeni tavsiye ederim :)
Kanka yarasa gubresi derken bende An serisi var ordan tavsiye edersen:) ve kanka 1 ad auto ve photo var isik döngüsü 19/5 gibi veriyorum photo icin sikinti olurmu?

Führer

Üye
Bro ben 30. Günde nemi 60 çekiyordum sömeklenme dönemin de 50 de bırakıyorum gayet başarılı gidiyorlar. Bitkiler sağlıklı lakin durmaları normal değil autonun durması hiç normal değil
Kanka bencede durmasında sıkıntı var katılıyorum. Az önce bir arkadaşın konusuna baktım onunla karıştırmışım, 60 ideal ama 70 nemin de çok bozacağını sanmıyorum kanka

Knka çok ufaklar ve sağlıksız görünüyorlar ben bitkileri mi 26 günde çiçeğe soktum. 3 ide photo knkam topraktan ilk belirtiyi gördüğüm an 26 gün geçti
LXq2Nq.md.jpg

Aguş

Doktor
Selamlar,
@silas ve @Kanka daha iyi yorum yapacaktır ama ben gördüklerimi söyleyeyim
Nem 50-60 arasına düşür ışığı biraz yukarı çek ayrıca kurumadan su verme bitkilerin renk atıyor aşırı sulamadan sanırım besin alamıyorlar
sulama konusu forumda var iyice bak bu sıkıntılardan dolayı bitkin biraz bodur kalmış doğru bunları düzelt tekrar konuşuruz

Arkadaslar oncelikle herkese iyi growlar.
Bitkilerim 35 gunluk, gidişatlari biraz yavas gibi geldi normalmi?
Autoflower: https://imgyukle.com/i/LXH4i1
Photoperiod: https://imgyukle.com/i/LXLECc
Sizce nasil gidiyor? Hersey yolundami? Bu arada ilk growum.
Mars hydro ts 3000, nem %70, connoiseur grow a.b kullaniyorum ek olarak carboload veriyorum. Suanlik durum bu şimdiden tesekkur ederim @silas @Aguş kanka tecrubelerine ihtiyacim var
Kabin genel durum bu :
Kardeşim ışık ayarı kaçta açık bak kenarda 2 tanesinide yakmıssım sanırım 3000 ts dedigin ışık kuvvetli Bi ışık cünki artı gübreleri ışıkta bekletme öyle bozulur onlar kullandığın gübre de en kuvvetli serisi fazla vermemeni tavsiye ederim 35 günde belki besin kirlenmesi oldu tuz gibi bisey lerde oluyordu benim gözlemlediğim o zamanda duruyor

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • Kanka Chat bot:
    +1
  • L lityum:
    ** hahahaha* ****** hahahaha
  • L lityum:
  • Houp53 Houp53:
    ******** ******* ********** ***** ******** ***** **** **** ** ** ***** ***** ***** **** ****** ******* ***** ********** ********* ****** ******** ****** ********** ** ******** ******** ******** ***** ********* hahahaha ***** ********** **** ***** ******** *******
  • L lityum:
    ***** **** hahahaha*
    +1
  • Houp53 Houp53:
    ******** ***** ********** ******** ***** ****** ****** ***** **
  • Houp53 Houp53:
    ***** **** hahahaha********* ******
  • H happyworld:
    hahahaha *** ****** ****** *** ** ** ******** ****** ********** * ***** ********** ** * ***** ** hahahaha* ****** ** ******** **** *** ******** ****** ** ******* ********* **
  • S SuperKafa:
  • S SuperKafa:
    hahahahahahahaha hahahahahahahaha
  • S SuperKafa:
    ****** ****** ******* ********** ** ******* ***** ***** hahahaha* ********** ** ** ***** ** ***** ****** ******** ***** *******
  • S SuperKafa:
    ** hahahaha*
  • N next:
    **** ***** ** hahahaha
  • S SuperKafa:
    ***** ******* ********** ***** ****** ***** ******** ******* hahahaha* ** ********* hahahaha*** ******** ********** *** hahahaha** *** ******* ** ********** *** *** ** ********* ********* ******* ********* ******* ********* ****** *** ******** ***** ********* *** hahahaha*** *****
  • Houp53 Houp53:
    hahahahahahahaha hahahahahahahaha****** ***** ******** ***** *** **** ********** ******** ******* **
  • Siyahincininlaneti Siyahincininlaneti:
  • Siyahincininlaneti Siyahincininlaneti:
    hahahahahahahaha
  • P puslu77:
  • P puslu77:
  • P puslu77:
    P puslu77: ** ***** ****** ******** **** ****** *********