30 MAYIS A KADAR SAMGUNG LM301H EVO KAMPANYASI 3 6 9 12 TAKSİT SEÇENEĞİ

kanka ona sıcakken el sürme zaten sıcak olur çok
Kanka üzerindeki 2 tane driver var tek bir tane olması gerekmiyor mu ? Bilmediğimden soruyorum. Ben qb çok ısınmaz diye biliyordum. Bu kadar çok ısındigi için fan gerekli değil mi bu şekilde bozulur diye düşünüyorum çünkü aşırı sıcak

Kanka

Administrator
Yönetici
yok kanka bozulmaz uzerındekı bıldığım kadarıyla 1 driver var dığerı açık kabloları kapatmak ıcın

yok kanka bozulmaz uzerındekı bıldığım kadarıyla 1 driver var dığerı açık kabloları kapatmak ıcın
Eyvallah kanka qb resimlerinde beyaz olan cihaz yoktu çünkü extradan mi taktılar başka işe mi yariyor onu anlamaya çalışıyorum. Ama onunda üzerinde LED driver yazıyor. Yani 2 driver var gibi :) neyse kanka sağol

Kanka

Administrator
Yönetici
kanka driver ın altında bı plastık var siyah onu cıkart tornavida ile gucunu ayarlayabılıyorsun ama ısıgı yenı acınca yapmanı onerırım derin kalır yoksa :D

kanka driver ın altında bı plastık var siyah onu cıkart tornavida ile gucunu ayarlayabılıyorsun ama ısıgı yenı acınca yapmanı onerırım derin kalır yoksa :D
Evet onu gördüm. Ayar daha yapamadım küçük tornavida lazım. Bu şekilde ayarlamadan geldiği gibi son güçte değilimdir ? Şuan kismama gerek yok zaten ne var ne yok basıyorum bitkiye

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • TroubleStyla TroubleStyla:
    ******* ****** ***** hahahahahahahaha*** ******* ***** *** **
  • T Taha2580:
    hahahaha* ********* *** ***** ********** ********** ******** ******* *** **********
  • A ax-b:
    ****** **** **** ********* ******** ********* ******* ****** *** ****** ********** ****** ********* **
  • MusT+ MusT+:
    ****** ****** ****** ******** **** hahahaha** ****** **** ****** ********** ******* ********* ***** hahahaha**
  • MusT+ MusT+:
    ******** **** *** *** ****** hahahaha* ********* *** ***** ********** ********** ******** ******* *** **********
  • A ax-b:
    ***** ******** ********* hahahaha** ****** ***** hahahahahahahaha***
  • MusT+ MusT+:
    hahahaha***** ***** ********* ** ****** **** **** ********* ******** ********* **
  • A ax-b:
    *** *** **** ***** hahahaha** **
    +1
  • TroubleStyla TroubleStyla:
    hahahaha ******** ******** ********* ******
  • T Taha2580:
  • T Taha2580:
  • MusT+ MusT+:
    ***** ***** ***** *** *** **** ***** hahahaha** **
  • T Taha2580:
  • MusT+ MusT+:
  • A ax-b:
    ***** hahahaha** ***** **
  • A ax-b:
  • T Taha2580:
  • MusT+ MusT+:
  • A ax-b:
    ***** **** ** * ******** ***** ** **** ****** ******* ***** ****** ********* ******** ***** ***** ****** hahahaha** *** ** **** ***** ***** ****
  • T Taha2580:
  • T Taha2580:
    *** ********** **** **** ********** ** *** * *** ***** ***** **** **********
  • T Taha2580:
    ******* ** hahahaha ***** **** ****** ********
  • G ganjasevdalısı:
    ********* hahahaha*** * * ***** ***** *****
  • MusT+ MusT+:
  • G ganjasevdalısı:
    ****** hahahaha** ***** ******** ****** ****** ****** ***** hahahaha** hahahaha*** * * ***** ***** *****
    G ganjasevdalısı: ****** hahahaha** ***** ******** ****** ****** ****** ***** hahahaha** hahahaha*** * *...