3 x AUTO Jack Herer.. Olacak İnşallah :)

Cannabise gönül veren tüm abi ve kardeşlerime selamlar hayırlı günler

Havalandırma çıkış borusunun komşu tarafından farkedilmesi sonucu yaptığım paranoya ile birlikte, üzülerek söylüyorum ki bu günlüğe ve growa son veriyorum.
En kısa zaman da yeni grow yeni mekan ile başka bir günlükte görüşmek üzere.

varmibisey

Kıdemli Üye
Cannabise gönül veren tüm abi ve kardeşlerime selamlar hayırlı günler

Havalandırma çıkış borusunun komşu tarafından farkedilmesi sonucu yaptığım paranoya ile birlikte, üzülerek söylüyorum ki bu günlüğe ve growa son veriyorum.
En kısa zaman da yeni grow yeni mekan ile başka bir günlükte görüşmek üzere.
Kanka geçmiş olsun konu nasıl oldu tam olarak soru mu sordu ne gördü okadar

varmibisey

Kıdemli Üye
Saolasın kanka.. çıkış borusunu evin içinde görmüş evde piton mu besliyorsunuz dedi resmen.
Normalde o görebileceği cam sürekli kapalıydı,boruların üstüde örtülüydü temizlik anında görmüş işte çakal.
Hadiya üzüldüm bro bende gecen anneme kızdım cam buhar olmuş silcem diye açmış perdeleri millete reklam kabin görünüyor fan yerinden ışık çıkıyor dedim bidaha perdeyi açma sakın

mr.peops

Üye
Saolasın kanka.. çıkış borusunu evin içinde görmüş evde piton mu besliyorsunuz dedi resmen.
Normalde o görebileceği cam sürekli kapalıydı,boruların üstüde örtülüydü temizlik anında görmüş işte çakal.
kanka ihbar dicek degil klima kullaniyorumdeonun borusu onunla isiniyorum felan

Ekli dosyalar

• unnamed.jpg
    unnamed.jpg
    411.4 KB · Görüntüleme: 36

fantasma

Üye
Sağlık olsun, iyi yapmışsın, riske girmeye değmez. O paranoyayı yaşamak bütün huzuru kaçırır. Tebdil-i mekanda hayır vardır kanka.

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • A ax-b:
  • A ax-b:
  • E ErdemRS6:
  • E ErdemRS6:
  • A ax-b:
    **** *** hahahaha** ** ***** ****** ** ****** * **** ********** ******* **** **
  • J _JoN KiTTO:
  • E ErdemRS6:
    **** *** hahahaha** ** ***** ****** ** ****** * **** ********** ******* **** ** ******* *********
  • E ErdemRS6:
    ***** ****** ***** ****** *** ******** *** hahahaha
  • F fenomenbey:
  • A ax-b:
  • A ax-b:
    **
  • E ErdemRS6:
  • A ax-b:
    **** ********** ****** ***** ********** **
  • A ax-b:
    ***** ** ***** ***** hahahaha* ********
  • E ErdemRS6:
    ***** ** ***** ***** hahahaha* ******** ****** ***** *****
    +1
  • E ErdemRS6:
    ***** ****** ********* ********* ********* hahahaha***
  • istr istr:
  • istr istr:
    hahahahahahahaha hahahahahahahaha hahahahahahahaha hahahahahahahaha hahahahahahahaha hahahahahahahaha ***** ** **** ******* **** **** *******
    +2
  • muadip muadip:
    +1
  • LT Soap LT Soap:
    ******* **** ********** hahahaha** hahahaha* ****** hahahaha ****** ******* ********* hahahaha ******** ********* hahahaha***** ******** *** ***** **** ** ******* ******** *
  • muadip muadip:
    ********* ** hahahahahahahaha hahahahahahahaha hahahahahahahaha hahahahahahahaha hahahahahahahaha hahahahahahahaha ***** ** **** ******* **** **** *******
  • LT Soap LT Soap:
    hahahahahahahaha hahahahahahahaha hahahahahahahaha hahahahahahahaha hahahahahahahaha hahahahahahahaha ***** ** **** ******* **** **** *******
  • LT Soap LT Soap:
    ******** ********* ****** hahahaha****
  • LT Soap LT Soap:
    LT Soap LT Soap: ****** ** *** *****