3 Jack 1 Og Kush

• Konbuyu başlatan Cannabis-420
  • Başlangıç tarihi

parhim

Yeni üye
Merhaba Arkadaşlar uzun araştırmalar sonucu kabini ve ekipmanalarımı topladım kızları bugun toprağa attım 3 tanesi sorunsuz kabuğundan cıktı oburu hem suda dibe batmadı hemde peçetede baş vermedi peçetedeyken tepesinden bastırıp kırdım öldü 1 gün sonra :D. ama obur 3 u güzel uzadı hele bi tanesi 2 gun peçetede 5 cme kadar uzadı sayılır.

Ekipmanlar : Kabin ölçüleri 120.120.160 içini myler ve aliminyum şilteyle kapladım giriş fanı: 130m3 çıkış fanı 345m3 12v araç vantilatoru kullanıcam 4.5 litre simbo nem makinası var bide.

Bugun 3 ünü ektim 15 L bez saksılara toprak plagron light mix. delik açtığım yere 1 fıs sıktım toprağı ortum ustlerine bide yuzeyini fısfısladım.
Işık 400w spektrum led mesafeyi ayarlayamadığımdan altlarına karton koliyle yükseltim ışık mesafesi 37 cm kartonu kaldırınca 70 cm oluyo burda yakınlıktan dolayı problem olur mu bilemedim ? yarın zincir almaya gidicem nalburdan.

ışığı ilk hafta 24/0 vericem sonra 22/2 ye çekicem

giriş fanını sürekli çalıştırıyorum çıkış fanını deniyorum 15 dk 30 dk arası sıcaklığıda sabit makul tutucak şekilde nem 70 lerde doğrusunu bilen kankiler aydınlatırlarsa sevinirim

gübrelerim : sensi bloom ab carbolad overdrive voodoo piranha juice calmag extra big bud
piranhayla vodooyu kaçıncı gün başlıyım ne kadar veriyim bu konuda aydınlatırsanız sevinirim :)
kabin fotosu
Ekli dosyayı görüntüle 4925 Ekli dosyayı görüntüle 4956

kanka ne durumda filizler çıktımı.

C

Cannabis-420

Guest
kanka aynı ledi kullanıyorum. satın aldığım arkadaş başlangıçta 24inç mesafe olsun dedi. bitki büyüyüp mesafeyi kısalttıkça 19inç mesafede tutmamı söyledi.
kanka aldığım adamla konuştum 40 cm ideal dedi interneten baktığım sitelerdede 20-27 inç diyor 50 cme çektim ışığı bugün

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • L lityum:
  • L lityum:
  • L lityum:
  • Madkusa Madkusa:
    hahahahahahahaha **** **** *** ****** ********* ******** ******** ******* ********* ** ******* **** *** hahahaha** ******* *********
  • TonajlıMüptezel TonajlıMüptezel:
  • L lityum:
  • Madkusa Madkusa:
    ****** **
  • L lityum:
    +1
  • L lityum:
    **** ******* hahahaha **
    ****** ***** hahahaha* hahahaha ******** ***** ***** *** ******
    *** ******** hahahaha***
  • L lityum:
  • NewGardener NewGardener:
    ***** *** ******** * **** hahahaha ******* *** * **** hahahaha**** ***** ***** hahahaha* *** ********* ********* *** ****** ****** **** ****** **** hahahaha****
  • L lityum:
    * ***** *** ***** hahahahahahahaha****** **** **** *** ****** ********* ******** ******** ******* ********* ** ******* **** *** hahahaha** ******* *********
  • Madkusa Madkusa:
    **** ***** **** ******* ******** ***** **** ****** ***** ***** ****** ***** ***** ****** ********* ******** *** ** *******
  • Madkusa Madkusa:
    ***** * ** hahahaha* ****** ********** ********** ******* **** ****** ******
  • Madkusa Madkusa:
    hahahaha* ******* ******** ********** ****** ***** *****
  • L lityum:
  • L lityum:
    hahahaha ******** ***
  • Madkusa Madkusa:
    hahahaha** ***** *******
  • NewGardener NewGardener:
    ***** *** ****** ******* *** hahahaha ** ********* ****** ****** *** ****** **** ****** ******** *** *** **** hahahaha* ******* ******** ********** ****** ***** *****
  • I ichbinkrytpon:
    I ichbinkrytpon: ***** ********