3 Jack 1 Og Kush

• Konbuyu başlatan Cannabis-420
  • Başlangıç tarihi
C

Cannabis-420

Guest
Merhaba Arkadaşlar uzun araştırmalar sonucu kabini ve ekipmanalarımı topladım kızları bugun toprağa attım 3 tanesi sorunsuz kabuğundan cıktı oburu hem suda dibe batmadı hemde peçetede baş vermedi peçetedeyken tepesinden bastırıp kırdım öldü 1 gün sonra :D. ama obur 3 u güzel uzadı hele bi tanesi 2 gun peçetede 5 cme kadar uzadı sayılır.

Ekipmanlar : Kabin ölçüleri 120.120.160 içini myler ve aliminyum şilteyle kapladım giriş fanı: 130m3 çıkış fanı 345m3 12v araç vantilatoru kullanıcam 4.5 litre simbo nem makinası var bide.

Bugun 3 ünü ektim 15 L bez saksılara toprak plagron light mix. delik açtığım yere 1 fıs sıktım toprağı ortum ustlerine bide yuzeyini fısfısladım.
Işık 400w spektrum led mesafeyi ayarlayamadığımdan altlarına karton koliyle yükseltim ışık mesafesi 37 cm kartonu kaldırınca 70 cm oluyo burda yakınlıktan dolayı problem olur mu bilemedim ? yarın zincir almaya gidicem nalburdan.

ışığı ilk hafta 24/0 vericem sonra 22/2 ye çekicem

giriş fanını sürekli çalıştırıyorum çıkış fanını deniyorum 15 dk 30 dk arası sıcaklığıda sabit makul tutucak şekilde nem 70 lerde doğrusunu bilen kankiler aydınlatırlarsa sevinirim

gübrelerim : sensi bloom ab carbolad overdrive voodoo piranha juice calmag extra big bud
piranhayla vodooyu kaçıncı gün başlıyım ne kadar veriyim bu konuda aydınlatırsanız sevinirim :)
kabin fotosu
image0 (1).jpeg
2. gün vodoo piranha başladım bitklerimi 1. bitki 2. bitki 3. bitki diye sıraladım 2. gün favorim olana 50 ml su verdim 1L ye / 1ml şeklinde oburlerine 30 ve 20 verdim gelişimlerine göre 50 abartı bi rakamdı bi daha yapmıcam
3. gün boş geçti
4. gün tekrar vodo ve piranha verdim toprak tam kurumamıştı azcık nemlilik vardı toprağın derinliklerinde dayanamadım verdim
5. gün boş geçtim korktum hızlı gidiyorum öldürücem diye
6. gün de vermedim tam kurumasını bekliyorum toprağın 6. günden bitkilerin halleri
1. b.jpg 1.b tepeden 1.b kök.jpg 1.b kök
2.b.jpg 2. b tepeden 2.b kök.jpg 2.b kök
unnamed.jpg3. tepeden 3.b kök fav.jpg3.b kök

şimdi sorulara geliyim 2 bitkimde hiç bi sıkıntı yok düz çıkıyo ve yaprakları yukarı doğru
1. bitkim ve 3.sü bi kere toprağa yan yatıllar köklerine toprak ekleyerek sabitledim tekrardan.
1. bitkinin 1 yaprağı aşağı bakıyo obur yaprağı ışığa doğru
3. sünde ise hem fazla gübrelemeden yaprağın ucunda sarıdan açık yeşile bi renk farklılığı var gübreyi kesicem suanki halinin 2 katı olana kadar ve onunda 1 yaprağı aşağı doğru bakıyo obur yaprağı ise tam yatay vaziyete
bu yaprakların aşa yatma sebebi nedir ne yapmam lazım ?
ve 3. bitkimin yaprakları çok büyük oburlerine göre
4. bitkimide dün attım ama kafası bi garip çıkıyo içe doğru düzelir inş
beyler
2 . bitkimi bugun ışık mesafesini ölçerken kökünden cıkartım hemen geri ektim ama yaprakları ve boynu düştü öldü sanırım yarını bekliyorum toplaması için inş toplar çok uzuldum çok düzgün uzuyodu https://imgyukle.com/i/arUG71 büktü boynunu

Ekli dosyalar

• 3.b fav.jpg
    3.b fav.jpg
    52.1 KB · Görüntüleme: 23
Moderatör tarafında düzenlendi:
Ü

Üye silindi 20768

Guest
kanka aynı ledi kullanıyorum. satın aldığım arkadaş başlangıçta 24inç mesafe olsun dedi. bitki büyüyüp mesafeyi kısalttıkça 19inç mesafede tutmamı söyledi.

C

Cannabis-420

Guest
kanka aynı ledi kullanıyorum. satın aldığım arkadaş başlangıçta 24inç mesafe olsun dedi. bitki büyüyüp mesafeyi kısalttıkça 19inç mesafede tutmamı söyledi.
kankam eyvallah saoalsın kızları 37 cmde bırakıp oldurebilirmişim birini 60 a aldım obur 2 si 80 de yarın 60 a çekicem onlarıda

C

Cibril

Guest
Merhaba Arkadaşlar uzun araştırmalar sonucu kabini ve ekipmanalarımı topladım kızları bugun toprağa attım 3 tanesi sorunsuz kabuğundan cıktı oburu hem suda dibe batmadı hemde peçetede baş vermedi peçetedeyken tepesinden bastırıp kırdım öldü 1 gün sonra :D. ama obur 3 u güzel uzadı hele bi tanesi 2 gun peçetede 5 cme kadar uzadı sayılır.

Ekipmanlar : Kabin ölçüleri 120.120.160 içini myler ve aliminyum şilteyle kapladım giriş fanı: 130m3 çıkış fanı 345m3 12v araç vantilatoru kullanıcam 4.5 litre simbo nem makinası var bide.

Bugun 3 ünü ektim 15 L bez saksılara toprak plagron light mix. delik açtığım yere 1 fıs sıktım toprağı ortum ustlerine bide yuzeyini fısfısladım.
Işık 400w spektrum led mesafeyi ayarlayamadığımdan altlarına karton koliyle yükseltim ışık mesafesi 37 cm kartonu kaldırınca 70 cm oluyo burda yakınlıktan dolayı problem olur mu bilemedim ? yarın zincir almaya gidicem nalburdan.

ışığı ilk hafta 24/0 vericem sonra 22/2 ye çekicem

giriş fanını sürekli çalıştırıyorum çıkış fanını deniyorum 15 dk 30 dk arası sıcaklığıda sabit makul tutucak şekilde nem 70 lerde doğrusunu bilen kankiler aydınlatırlarsa sevinirim

gübrelerim : sensi bloom ab carbolad overdrive voodoo piranha juice calmag extra big bud
piranhayla vodooyu kaçıncı gün başlıyım ne kadar veriyim bu konuda aydınlatırsanız sevinirim :)

Kabin fotosu :
Hayırlı olsun kral kazasız belasız inşallah , ışığı yükselteceğini öğrenmişsin zaten zamanla bişi ihtiyacın olursa yazarsın bakarız...

C

Cannabis-420

Guest
Hayırlı olsun kral kazasız belasız inşallah , ışığı yükselteceğini öğrenmişsin zaten zamanla bişi ihtiyacın olursa yazarsın bakarız...
eyvallah kankam saolasın kanka sadece bi sorum var giriş ve çıkışı nasıl çalıştırayım suan giriş ful açık ektiğimden beri çıkışıda saat başı 15 dk falan çalıştırıyorum onu nasıl ayarlıyım

C

Cibril

Guest
Kankacım bence ilk bir ay ihtiyacın yok öyle girişe çıkışa koku olmayacak bişi olmayacak bak dalgana... 1 aydan sonra da öyle 15-25 bakma aç alayını sürekli gece gündüz çalışsın. Ben öyle yaptım 4 bitki. Baktın hafif Çimen kokusu başladı seni rahatsız ediyor o zaman da açabilirsin.sıcak oluyor dersen kabinin hava deliklerini aç çıkışı çalıştır deliklerden temiz havayı vakumlayarak temiz hava girişi de sağlayacak zaten...

C

Cannabis-420

Guest
Kankacım bence ilk bir ay ihtiyacın yok öyle girişe çıkışa koku olmayacak bişi olmayacak bak dalgana... 1 aydan sonra da öyle 15-25 bakma aç alayını sürekli gece gündüz çalışsın. Ben öyle yaptım 4 bitki. Baktın hafif Çimen kokusu başladı seni rahatsız ediyor o zaman da açabilirsin.sıcak oluyor dersen kabinin hava deliklerini aç çıkışı çalıştır deliklerden temiz havayı vakumlayarak temiz hava girişi de sağlayacak zaten...
kanka ilk hafta bu muhabeti çözene kadar girişide çıkışıda çalıştırmasam olur mu çıkış hem çok ses çıkarıyo hemde içerdeki sıcaklığı götürüyo dimmer ve sesiz hava borusu soyledim onlar yolda bide ali expresden nem ve sıcaklık ölçer soyledim kendiliğinden ayarlıcak ısıyı ve sıcaklığı onlar hallolana kadar ışık la nem makinası çalışsa yeter mi

C

Cibril

Guest
kanka ilk hafta bu muhabeti çözene kadar girişide çıkışıda çalıştırmasam olur mu çıkış hem çok ses çıkarıyo hemde içerdeki sıcaklığı götürüyo dimmer ve sesiz hava borusu soyledim onlar yolda bide ali expresden nem ve sıcaklık ölçer soyledim kendiliğinden ayarlıcak ısıyı ve sıcaklığı onlar hallolana kadar ışık la nem makinası çalışsa yeter mi
Yeter kral öyle yazdım zaten 3-4 hafta çalıştırma arada kapısını aç çadırın havası yenilensin o kadar ...

C

Cannabis-420

Guest
kanka ne kadar hasat aldın 4 bitkiden

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • Kanka Chat bot:
  • L lityum:
    ** hahahaha* ****** hahahaha
  • L lityum:
  • Houp53 Houp53:
    ******** ******* ********** ***** ******** ***** **** **** ** ** ***** ***** ***** **** ****** ******* ***** ********** ********* ****** ******** ****** ********** ** ******** ******** ******** ***** ********* hahahaha ***** ********** **** ***** ******** *******
  • L lityum:
    ***** **** hahahaha*
    +1
  • Houp53 Houp53:
    ******** ***** ********** ******** ***** ****** ****** ***** **
  • Houp53 Houp53:
    ***** **** hahahaha********* ******
  • H happyworld:
    hahahaha *** ****** ****** *** ** ** ******** ****** ********** * ***** ********** ** * ***** ** hahahaha* ****** ** ******** **** *** ******** ****** ** ******* ********* **
    H happyworld: hahahaha *** ****** ****** *** ** ** ******** ****** ********** * ***** ********** ** * *****...