3. ay

wolferic

Müptezel
sativa fakat senin toprak humuslu degil adamin iklimi senden daha elverisli 100 de yuz sativa degil dedim zaten ama sativa daha baskın.indica baskın bir kenetik değil.indica daha dipten genislemeye baslar yapraklar .parmamdan kalinsa indica inceyse sativa gbi bir mantik yok yapragin genel şekline bakacaksın

Kanka

Administrator
Yönetici
@wolferic kanka senle nedense bu aralar cok karşı karşıya gelıyoruz ama tezını çurutecek bir gönderi paylaşıcam , bu tecrübe bana yapraktan kesin ama kesin olarak sativa indica kanaatini çıkartmanın yanlış olduğunu tecrübe etmemi sağladı , https://growdiaries.com/diaries/133124-grow-journal-by-kanka/week/727702#gallery=5352654
genetikleri kontrol edebilirsin en azı %90 sativa , fakat yapraklara bakınca sativalıktan eser yok , genetiğe gelcek olursak sativa değil demiyorum sadece yanıltıcı olabilceğini belirtmek isterim

@wolferic kanka senle nedense bu aralar cok karşı karşıya gelıyoruz ama tezını çurutecek bir gönderi paylaşıcam , bu tecrübe bana yapraktan kesin ama kesin olarak sativa indica kanaatini çıkartmanın yanlış olduğunu tecrübe etmemi sağladı , https://growdiaries.com/diaries/133124-grow-journal-by-kanka/week/727702#gallery=5352654
genetikleri kontrol edebilirsin en azı %90 sativa , fakat yapraklara bakınca sativalıktan eser yok , genetiğe gelcek olursak sativa değil demiyorum sadece yanıltıcı olabilceğini belirtmek isterim
Resimdeki bitkilerin cinsi nedir sen bi onu söyle kardeş ben gerçekten merak ettim

Kanka

Administrator
Yönetici
iyi genetik diye birşey yok kanka , dunyada sınırlı uretılen bı tohumda olsa , yetiştiriciyi yapamıyorsa bı anlam ifade etmıyo 3 sigara ıc ust uste kafana gırmez , zamanında ıctıgımız skunk adı altında geçen genetıkler cokmu ust duzeydı , hayır ama doğru bakılınca oda kafanı kırıyordu , genetık demek sadece ali ayşe fatma , sen ali ayşeye ekstra bı ozellık yukleyemezsın bence ismi dışında

wolferic

Müptezel
bu sativa yapragı inceden yavaslayarak kalinlasiyor balık sırtı gbi damarlar keskin iniyor fakat bu bitki hastalıklı yapraklar kısa kalmış ondan kalın gözüküyor.autolarda ruderalis genetigide var oda etki etmiş olabilir .tabiki yuzde 50 60 70 lerde tam secemeyebilirizde konuya atilan fotodaki sativa baskın belli ediyor .

Son düzenleme:
Şimdi bir sorum olucam çiçek kıllanmaya başladıktan sonra nezaman thc üretmeye başlar thc üretmeye başladıktan sonrada sömek gelişmeye devam eder mi yani şişer mi daha

bu sativa yapragı inceden yavaslayarak
bu sativa yapragı inceden yavaslayarak kalinlasiyor balık sırtı gbi damarlar keskin iniyor fakat bu bitki hastalıklı yapraklar kısa kalmış ondan kalın gözüküyor.autolarda ruderalis genetigide var oda etki etmiş olabilir .tabiki yuzde 50 60 70 lerde tam secemeyebilirizde konuya atilan fotodaki sativa baskın belli ediyor .

balık sırtı gbi damarlar keskin iniyor fakat bu bitki hastalıklı yapraklar kısa kalmış ondan kalın gözüküyor.autolarda ruderalis genetigide var oda etki etmiş olabilir .
üç ağaç iç içe biri küçük kaldı

wolferic

Müptezel
bu sativa yapragı inceden yavaslayarak

balık sırtı gbi damarlar keskin iniyor fakat bu bitki hastalıklı yapraklar kısa kalmış ondan kalın gözüküyor.autolarda ruderalis genetigide var oda etki etmiş olabilir .

üç ağaç iç içe biri küçük kaldı
hocam baska bi konudada benimle baskasini karistirip alintilamissin şimdide kankanin antigi resme yanit veriyorum beni alintiliyorsun .forum sistemine yabancisin heralde benimde kafam karisiyor bak .

Night owl

Doktor
Bi tahmin daha ekliyorum iyice baktım yapraklara 60 40 çok büyük ihtimalle yada 50 50 bu gen olarak hyrlısı

esrarii

Müptezel
Bomboş yaprak büyütülmüş , ben bu kadar büyük yaprak görmedim , bugun bi poşet kestim , dünde bi poşet kestim , bu kadar büyük yaprak hiç bırakmadım , bıraksam bu yapraklardan büyük olur sanırım

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • E eagle54:
    hahahaha***** ******* ********* ********* ********
  • Tropikal.MR Tropikal.MR:
    ********* ********* ******* ********* hahahaha
    +1
  • S SafOt:
    hahahaha ********* ********* ** ***** *** ***** *** ******* *** ** ******* ****** ***** *******
  • Bandaleros Bandaleros:
    +2
  • M mlenium01:
  • 420x 420x:
    +1
  • marcoo marcoo:
  • marcoo marcoo:
  • marcoo marcoo:
    **
  • ndr ndr:
  • ndr ndr:
  • B blasha:
    ******* hahahaha hahahaha* ***** * **** **** * **** ******** ******** ******** ****** ******* ********* hahahaha* ******* ***** *** ********** ****** hahahaha* hahahaha ******* **** *** ****
  • marcoo marcoo:
    ********** ***** ****** ***** hahahaha* *******
  • B blasha:
    ***** ***** ********* ** ***** hahahaha* ********* ** **** ********** ***** ******* *** **** ***** ********** ******** ******** hahahaha ********* ********
  • T tarimbakani33:
  • B blasha:
    ******* ******** ** ********** ***** hahahaha** *********
  • CaptainCook CaptainCook:
    ********* hahahaha* ******** *****
  • Sarsılmaz1dostluk Sarsılmaz1dostluk:
  • T tarimbakani33:
  • T tarimbakani33:
    **** **** ******* ********* hahahaha hahahaha*** *** *** *** **** ******* ******** hahahaha ******
  • marcoo marcoo:
    hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha*
  • marcoo marcoo:
    ***** hahahaha ******* ****** ****** ***** hahahaha *** ****
  • T tarimbakani33:
  • T tarimbakani33:
    ******* ***** hahahaha*
    T tarimbakani33: ******* ***** hahahaha*