2X Mexican Airlines Auto (Balkon Grow)

Probis

Üye
17 günlük oldular;
Yapraklardaki kahverengi lekeler bu sabah baktığımda çoğalmış gibi geldi, bugün calmag a başladım.Işıklar kapanmadan sıkıldı bolca.Ayrıca bir miktar daha lst yapıldı.Yarın ilk gübreli sulamasını kontrollü şekilde 100 ml olarak yapıcam. 1L/0.5 fish mix( çünkü toprak all mix)

Ü

Üye silindi 39151

Guest
Büyüyorlar kanka,duzeliyorlar maşallah.Balkona aldın mı?

lavrens

Üye
Emeğine hayran kaldım ben çoktan söker atarım inanki bunlardan hasat alırsan senden daha çok sevineceğim ebat olarak geride değiller bence takip ediyorum gardasim benimkiler de 14 günlük

Probis

Üye
Emeğine hayran kaldım ben çoktan söker atarım inanki bunlardan hasat alırsan senden daha çok sevineceğim ebat olarak geride değiller bence takip ediyorum gardasim benimkiler de 14 günlük
Kanka maksat zaten biraz tecrübe kazanma, kesinlikke 10-15 gramdan fazla beklemiyorum :) inş seninkiker de bol bol hasat verir :)

lavrens

Üye
Kanka maksat zaten biraz tecrübe kazanma, kesinlikke 10-15 gramdan fazla beklemiyorum :) inş seninkiker de bol bol hasat verir :)
Öyle öyle hiçbir kaybimiz olmayacak kazancimizda tecrübe olacak ben bitkilere ışığı yakından verdim boyu kısa kaldı tombul gibi oldu gübre verdim fazla geldi yaprakları yandı suyu çok verdim yapraklar buruştu kök çürümesi oldu bir bitkinin başına ne gelebilirse geldi yani ve şuan hala ayaktalar tecrübe olsun diye devam ediyorum bu growu böyle bitireceğim inşallah hasat umrumda değil knk

Probis

Üye
Öyle öyle hiçbir kaybimiz olmayacak kazancimizda tecrübe olacak ben bitkilere ışığı yakından verdim boyu kısa kaldı tombul gibi oldu gübre verdim fazla geldi yaprakları yandı suyu çok verdim yapraklar buruştu kök çürümesi oldu bir bitkinin başına ne gelebilirse geldi yani ve şuan hala ayaktalar tecrübe olsun diye devam ediyorum bu growu böyle bitireceğim inşallah hasat umrumda değil knk
Sen bildiğin sat komandosu yetiştirmişsin :D En güzeli kankacım böyle böyle öğrenicez :)

Probis

Üye
28. Günden herkese selam.

Bu akşam itibariyle kızlardan bir çiçeğe girdi.Biobizz takvimine göre full doz gübrelemeye devam ediyorum.Gübre yanığı görmediğim için araya henüz boş sulama koymadım.Toprağın kuruması 3-4 günü buluyor.İki günde bir yapraktan cal-mag veriyorum.Önlem olarakta bulunduğu bölgeye ve yapraklara haftada bir neem yağı sıkıyorum.Gelişimleri biraz yavaş geldi bana, TMV den dolayı yaşadıkları stresten ve nispeten biraz az güneş aldıklarından olduğunu düşünüyorum.Ayrıca LST’ye devam :)

Ustaların ve kankaların yorumlarını bekliyorum, herkese iyi growlar :)

@Night owl @pineapple express @Yesil888

Son düzenleme:

muşul

Kıdemli Üye
28. Günden herkese selam.

Bu akşam itibariyle kızlardan bir çiçeğe girdi.Biobizz takvimine göre full doz gübrelemeye devam ediyorum.Gübre yanığı görmediğim için araya henüz boş sulama koymadım.Toprağın kuruması 3-4 günü buluyor.İki günde bir yapraktan cal-mag veriyorum.Önlem olarakta bulunduğu bölgeye ve yapraklara haftada bir neem yağı sıkıyorum.Gelişimleri biraz yavaş geldi bana, TMV den dolayı yaşadıkları stresten ve nispeten biraz az güneş aldıklarından olduğunu düşünüyorum.Ayrıca LST’ye devam :)

Ustaların ve kankaların yorumlarını bekliyorum, herkese iyi growlar :)

@Night owl @pineapple express @Yesil888
Güneş yetersiz geliyor herhalde kankam,çiçekte coşar inşallah

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • 7F8Jsy 7F8Jsy:
    ****** ***** *** ***** *** ****** ******** ** ****** ** ******** * ***** *** ***** ********* *** *** ****** hahahaha ****** ******* **** ******* ******* ***** ******* ***
  • Bandaleros Bandaleros:
    ** ****** ****** ****** ****** ******** ****** ** hahahaha*
  • 7F8Jsy 7F8Jsy:
    ******* ********* ****** ********* *** ***** *** ****** hahahaha
  • Bandaleros Bandaleros:
  • ax-b ax-b:
    **** ******** ******* *** ** ****** hahahaha******* ***** *** ***** *** ****** ******** ** ****** ** ******** * ***** *** ***** ********* *** *** ****** hahahaha ****** ******* **** ******* ******* ***** ******* ***
  • 7F8Jsy 7F8Jsy:
  • 7F8Jsy 7F8Jsy:
  • ax-b ax-b:
    +1
  • ax-b ax-b:
    +1
  • 7F8Jsy 7F8Jsy:
  • 7F8Jsy 7F8Jsy:
    *** ******* hahahaha ******* *** ****
  • ax-b ax-b:
    ****** ***** ** *** ********** *** ***** ****** * ***** ******** ***** hahahaha* ********
  • ax-b ax-b:
  • ax-b ax-b:
    hahahaha** ** ******** ***** *** ** ****** **********
  • ax-b ax-b:
    * *** ** **** hahahaha*
  • 7F8Jsy 7F8Jsy:
  • 7F8Jsy 7F8Jsy:
    ******* hahahaha***** * * *** * ** ** ****** *****
  • K Kamacı6161:
    hahahahahahahaha
  • K Kamacı6161:
    hahahahahahahaha