2x marshydro ts1000 mi, 1 x tsw2000 mi?

Canlarım ciğerlerim merhaba biliyorsunuz ki 100x100x180 çadırım ve 1 adet marshydro ts1000 led ışığım var.autoflower için yeterli ama Photoperiod grow a geçeceğim ve 2 adet photo atmak istiyorum ama ışığım yetersiz photo için. Sizce 1 adet daha ts1000 mi almalıyım yoksa direk tsw2000 mi
yardımcı olursanız sevinirim

S

silas

Guest
Led sistemlerde ışığı yetiştirme alanınına eşit olarak dağıtacak şekilde konumlandırmalısın. yetiştirme alanın kareyse 2 tane ts1000 koyduğunda ışığın dikdörtgen alana uygun hale gelir, ama 1 tane tsw2000 kullanırsan ışığın kare yetiştirme alanıda kare olur, foton akışı kabine eşit olarak dağılır. He maliyet açısından da bakarsan 1 tane ts1000 eklemek daha mantıklı sana kalmış.

Madem ts2000 alabiliyon 1000 in yanina 2000 ekle bilader
Ts 2000 Lkrdsm
Madem ts2000 alabiliyon 1000 in yanina 2000 ekle bilader
Led sistemlerde ışığı yetiştirme alanınına eşit olarak dağıtacak şekilde konumlandırmalısın. yetiştirme alanın kareyse 2 tane ts1000 koyduğunda ışığın dikdörtgen alana uygun hale gelir, ama 1 tane tsw2000 kullanırsan ışığın kare yetiştirme alanıda kare olur, foton akışı kabine eşit olarak dağılır. He maliyet açısından da bakarsan 1 tane ts1000 eklemek daha mantıklı sana kalmış.
Kanka bende TSw2000 alıp ts1000 i satmayı düşünüyorum bakalım önümüzde ki günlere

liberty

Yeni üye
Canlarım ciğerlerim merhaba biliyorsunuz ki 100x100x180 çadırım ve 1 adet marshydro ts1000 led ışığım var.autoflower için yeterli ama Photoperiod grow a geçeceğim ve 2 adet photo atmak istiyorum ama ışığım yetersiz photo için. Sizce 1 adet daha ts1000 mi almalıyım yoksa direk tsw2000 mi
yardımcı olursanız sevinirim
dandik ışık abicim parana yazık marshydroya verreceğin paraya biraz bekle Aliexpresten Quantum alırsınn onun iki katı iş yapar

by_kushçu

Yeni üye
bütçem sağlam sıkıntı yok diyen brolar göz atın

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
  • deyorke Chat bot:
    deyorke Chat bot: ******* *** ******* *** *** *********