2x Grand Daddy Purple Auto

Melez

Müptezel
bol bereketli growlar kanka egitim verseymissim iyiymis ama cok guzel buyumus genetiginde sahane dobur kalmamis bol dumanlar olsun

sinan789

Üye
güzel yorumların için teşekkür ederim kral normalde 2 bitkim vardı bu gördüğün bitkiye hiç eğitim vermeden hasat alıcaktım diğer bitkiyede full eğitim vericektim ama saksıları taşırken eğitim vereceğim arkadaş çiçeğe girdi kök stresinden dolayı söküp attım onu eğitimsiz arkadaş kaldı elimde malesef

sürekli yapraklarda sıkıntı çekiyorum sadece boş sulamada calmag veriyorum litre başına 2 ml ama yeterli olmuyor sanırım bi tık arttırmam lazım haklısın

Melez

Müptezel
güzel yorumların için teşekkür ederim kral normalde 2 bitkim vardı bu gördüğün bitkiye hiç eğitim vermeden hasat alıcaktım diğer bitkiyede full eğitim vericektim ama saksıları taşırken eğitim vereceğim arkadaş çiçeğe girdi kök stresinden dolayı söküp attım onu eğitimsiz arkadaş kaldı elimde malesef

sürekli yapraklarda sıkıntı çekiyorum sadece boş sulamada calmag veriyorum litre başına 2 ml ama yeterli olmuyor sanırım bi tık arttırmam lazım haklısın
aynen oyle kanka tam gaz devam olur oyle hatalar kaybetmissin kizini aynen boyle devam et ne yapiyosan cal mag bi tik arttir

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • A ax-b:
    *** ** **** * **** ******** *** ********* **
  • İstanbul İstanbul:
    ***** ********** ******** ***** ****** **** **** ********* hahahaha* ***** ***** ** **** ********** hahahaha ***** ******
  • İstanbul İstanbul:
    *** ****** ******** ********** ******* **** hahahaha*** **
  • A ax-b:
  • İstanbul İstanbul:
  • A ax-b:
  • A ax-b:
  • A ax-b:
  • İstanbul İstanbul:
    hahahaha ** ******
  • bandaleros bandaleros:
    *** ****** hahahaha** ******* ******** ****** ********
  • A ax-b:
    ** ******** hahahaha*
    +1
  • kawinnnz kawinnnz:
    +2
  • bandaleros bandaleros:
  • A ax-b:
  • kawinnnz kawinnnz:
  • A ax-b:
    *** ***** *** ******** hahahaha**** ******* ****** hahahaha
  • kawinnnz kawinnnz:
  • kawinnnz kawinnnz:
  • A ax-b:
    ****** ******* ****** hahahaha** ** ****** * *** ******** ********* * *** ********
  • İstanbul İstanbul:
    ***** hahahaha* **** ********* **** ***** ******* ***** ********* ***** ***** ********* ***** hahahaha*** ***** ******* **** ****** ******* ******* ***** *** *******
  • kawinnnz kawinnnz:
  • kawinnnz kawinnnz:
    ***** hahahaha* **** ********* **** ***** ******* ***** ********* ***** ***** ********* ***** ********* ***** ******** * ******
  • kawinnnz kawinnnz:
    ********** ***** ******** hahahaha***
  • A ax-b:
    *** ******** hahahaha* * hahahaha ***** ******
  • İstanbul İstanbul:
    İstanbul İstanbul: ****** *** ****** ****** ***** ** ***** ** ***** *****