2x Gorilla glue

president

Müptezel
Kanka bunlar kac gunluk, yakin zamanda ekmistin diye hatirliyorum :rolleyes: ellerine saglik harika duruyolar..
kanka valla bunlar kaç günlük işte 1.5 ay felan oldu ekeli 5 lt saksılalrda dev gibi yaptım ikisinide saksılarıda 5 lt doldurmadım 3.5 lt doldurdum yani 3.5t hacimle bu en boy beni tatmin etti açıkçası.

BosCo

Kıdemli Üye
kanka valla bunlar kaç günlük işte 1.5 ay felan oldu ekeli 5 lt saksılalrda dev gibi yaptım ikisinide saksılarıda 5 lt doldurmadım 3.5 lt doldurdum yani 3.5t hacimle bu en boy beni tatmin etti açıkçası.
Benimkiler de 16. Gunundeler biri kofteci oda 2 litrede sonra 15litreye alicam ama ne zaman alirim bilmiyorum suan 3. Kat bas verdi mesela.

Ü

Üye silindi 23498

Guest
Kankam dolmaya başlamış maşallah. Bendede gorilla glue yeni baş verdi. 9. Günün sonunda. Sponsordan değil ama iyidir diye düşünüyorum.
kokusu nasıl kanka nasıl gidiyor. Ben küçük saksılara diktim ordan 19ltye alacağım. 17si dolu ancak. Bi tavsiyen varmıdır. Gübreye gücüm kalmadı sadece biobizin
Grow
Bloom
Topmax
Root juice
Bide bio heaven var(bu kök güçlendiricimi)?

president

Müptezel
Kankam dolmaya başlamış maşallah. Bendede gorilla glue yeni baş verdi. 9. Günün sonunda. Sponsordan değil ama iyidir diye düşünüyorum.
kokusu nasıl kanka nasıl gidiyor. Ben küçük saksılara diktim ordan 19ltye alacağım. 17si dolu ancak. Bi tavsiyen varmıdır. Gübreye gücüm kalmadı sadece biobizin
Grow
Bloom
Topmax
Root juice
Bide bio heaven var(bu kök güçlendiricimi)?
kanka koku başladı ama benim kokusal bi problemim yok allaha şükür ben an gübreleri kullanıyorum biobiz hiç kullanmadım ama root juice köklendirici kanka.

Ü

Üye silindi 23498

Guest
kanka koku başladı ama benim kokusal bi problemim yok allaha şükür ben an gübreleri kullanıyorum biobiz hiç kullanmadım ama root juice köklendirici kanka.
Kankam niye küçük saksıya diktin alanın dar diyemi
Bide root juicei küçük saksıdan büyüğe geçerkenmi kullanmalıyım. Büyük saksı toprağım all mix bu yüzden küçükte biraz bekletip geçireceğim. İnşallah saksı değişimi yaparken zarar vermem. Tavsiyelerini zevkle dinlerim

president

Müptezel
Kankam niye küçük saksıya diktin alanın dar diyemi
Bide root juicei küçük saksıdan büyüğe geçerkenmi kullanmalıyım. Büyük saksı toprağım all mix bu yüzden küçükte biraz bekletip geçireceğim. İnşallah saksı değişimi yaparken zarar vermem. Tavsiyelerini zevkle dinlerim
tohumsuz abimin küçük saksılarda yetiştirdiği büyük bitkilerden ilham aldım küçük saksıdalar felan ama 1 metre boyları var kanka :D hatta daha fazla tek sırrım koko .

president

Müptezel

Overdrive'a erken başladığım için olması gerekenden az şişmiş olacaklar ama yine de hasat beni tatmin edecek gibi

Overdrive'a erken başladığım için olması gerekenden az şişmiş olacaklar ama yine de hasat beni tatmin edecek gibi
kanka baharda bende cam kenarı için bu tür düşünüyorum, koku durumu nasıl?

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • kkush kkush:
    ** ****** ********** ***** ******* ****** ******* hahahaha** **
  • NewGardener NewGardener:
  • kkush kkush:
  • Ü Üfürükçü gargamel:
    ********* ********* ******* ****** **** ***** *** hahahaha* *****
  • TroubleStyla TroubleStyla:
    ******* ****** ****** hahahaha**** ****
    ******* **** ** **** ******* ****** **** *** **** ********* ****** ****** *****
  • kkush kkush:
    ****** ***** ********** ****** * hahahaha* hahahaha********* ********* ******* ****** **** ***** *** hahahaha* *****
  • kkush kkush:
    ****** ********** ** hahahaha*** hahahaha**** **
    ***** ***** ******* hahahaha* **** **** ***** ** **** **** * ******* ***** ***** ***** **** ****** **** ******** **** **** ** ***** ****** ********** hahahaha* ******* ***
  • kkush kkush:
    *** ******** ***** ********* ******** ***** **
    **** hahahaha**** **** ** **** ******* ****** **** *** **** **
  • Ü Üfürükçü gargamel:
    **** *** ****** ***** ********** ******* ****** *** hahahaha****** ***** ***** ********* ***** *** ****** ***** ********* ** ***** ******
  • kkush kkush:
    ***** **** ****** ******** hahahaha**** hahahaha*** **** ********** hahahaha* ***** *** ***** **** ******* ***** ******* hahahaha* **** **** ***** ** **** **** * ******* ***** ***** ***
    +1
  • kkush kkush:
    **** hahahaha***** hahahaha hahahaha** *** ****** ***** ********** ******* ****** *** hahahaha****** ***** ***** ********* ***** *** ****** ***** ********* ** ***** ******
  • kkush kkush:
    ** ** hahahaha ******* hahahaha********
  • kkush kkush:
    ********* hahahaha**** * ****** hahahaha*
    hahahahahahahaha hahahahahahahaha **** ********
    ******* ***** ***** ***** *** ***** ***** ******* ******** hahahaha hahahaha********** **** ****** ******** hahahaha**** hahahaha*** **** ********** hahahaha* ***** *** ***** **** **
  • Ü Üfürükçü gargamel:
    hahahaha**** *** ******* *** **** ******** **** ******** * ****** ***** ** **** ** ***** *****
  • Ü Üfürükçü gargamel:
    ******* ** ******* hahahaha
    hahahahahahahahahahahaha*** hahahahahahahaha
  • kkush kkush:
    * ***** ****** ***** ****** ***** ******** ********** hahahaha *** ******* **** ********* ***** ***** ***** *** ***** ***** ******* ******** hahahaha hahahaha*****
    ****** ****** ******** ******* ******** ********* ***** ***** ****** ** ** hahahaha ******* hahahaha********
    TroubleStyla TroubleStyla: ****** ****** ******** ******* ******** ********* ***** ***** ****** ** ** hahahaha *******...