2x Auto Blue Dream Günlük

Yararlı buldunmu dostum ?

• Evet

Kullanılan: 116 100.0%
  • Hayır

Kullanılan: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    116

Piepie

Yeni üye
merhaba kanka ben ilk defa yapmayı düşünüyorum çadırı kendim yapıcam derinlik 1.5 metre genişlik 2 metre yükseklik ise 2 metre olarak yapmayı planlıyorum bu çadır ölçülerine göre hangi ışığı veya kaç wolt ışık kullanabilirim ekipmanlar bu çadıra göre hangi ekipmanları kullanabilirim yardımcı olurmusun ? İçerisinde 2 Adet lemon kush bakıcam

400-600 w hps veya 480w led kullanabilirsin 467 lik bi karbon filtre 380 lik bi çıkış fanı alman lazım ve birde giriş fanı giriş fanı kaçlık gerekir onu tam bende bilmiyorum grow sitelerindeki hazır setler yazana basıp kendi yapıcağın kabine göre hangi sistemler kullanılıyor ordan fikir edinebilirsin

Piepie

Yeni üye
400-600 w hps veya 480w led kullanabilirsin 467 lik bi karbon filtre 380 lik bi çıkış fanı alman lazım ve birde giriş fanı giriş fanı kaçlık gerekir onu tam bende bilmiyorum grow sitelerindeki hazır setler yazana basıp kendi yapıcağın kabine göre hangi sistemler kullanılıyor ordan fikir edinebilirsin
Peki bir grow sitesi önerirmisin oradan bakayım ?

Vybz Kartel

Müptezel
*****HOŞGELDİNİZ CANLAR*****
Kanka iyi growlar.

Nacizane bir sorum olacak. Ben 20. günümde 20/4 ten 24/0 a geçtim. Ama 10 gün önce bir yaprak bile bütün odayı kokuturken, şimdi çok hafif bir kokusu var bitkilerin. 34. Gündeyim. Çiçeklenmeye gireli 5 gün oldu. Bitkiler gözle görülür şekilde büyümeye devam ediyor.. Işık döngüsü yüzünden mi bilemem ama;
-Tekrar 20/4 e geçmem bir sorun oluşturur mu acaba? Biraz pişmanlığım var 24/0 a geçmekle alakalı.
-Vede 10 gün önce aşırı kokan bitkiler, şimdi neden çok hafif kokuyor? Bunun hakkında ne dersin?

Kanka iyi growlar.

Nacizane bir sorum olacak. Ben 20. günümde 20/4 ten 24/0 a geçtim. Ama 10 gün önce bir yaprak bile bütün odayı kokuturken, şimdi çok hafif bir kokusu var bitkilerin. 34. Gündeyim. Çiçeklenmeye gireli 5 gün oldu. Bitkiler gözle görülür şekilde büyümeye devam ediyor.. Işık döngüsü yüzünden mi bilemem ama;
-Tekrar 20/4 e geçmem bir sorun oluşturur mu acaba? Biraz pişmanlığım var 24/0 a geçmekle alakalı.
-Vede 10 gün önce aşırı kokan bitkiler, şimdi neden çok hafif kokuyor? Bunun hakkında ne dersin?
Çoğu yetiştirici 20-4 yapıp bitkilerinde az dinlenme ihtiyacı olduğunu savunuyor bende aynı şekil düşünüyorum ışık döngüsünün değişmesinden dolayıda olabilir çok net cevap verebilceğim bir soru değil

Vybz Kartel

Müptezel
Çoğu yetiştirici 20-4 yapıp bitkilerinde az dinlenme ihtiyacı olduğunu savunuyor bende aynı şekil düşünüyorum ışık döngüsünün değişmesinden dolayıda olabilir çok net cevap verebilceğim bir soru değil
Peki tekrar 20/4 e geri dönmeli miyim, dönsem sıkıntı yaşar mıyım, yoksa artık çok mu geç?

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • Mordecai Chat bot:
  • K kısırlıı:
  • L LPhaze:
    ********** ******* hahahaha ****** ** *** ****** * **** ***** hahahaha* ****** ********* ****** ***** ********** hahahaha* **** ******** ** ******* **** ** ***** ******* **** ****** ******* ***** *** *
  • quorthon quorthon:
    **** **** ***** **** ****** ****** hahahaha ***** ******* **** ******** hahahaha*** *** hahahaha** *** **** ** ** ** ****
  • quorthon quorthon:
    *** **** ** ******* *** ** *** **
  • 2 2008Grower:
  • T terbiyeligunahkar:
    hahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha*
  • 2 2008Grower:
    *** ***** **** ******** *** ***** ******** ******** ** ******* ***** hahahaha*
  • T terbiyeligunahkar:
    hahahaha** *** ********* ********** ***** **** ******** *** ***** ******** ******** ** ******* ***** hahahaha*
  • 2 2008Grower:
    ***** ***** ****** ***** ***** ****** ** ***** hahahaha* *********
    +1
  • T terbiyeligunahkar:
    ********** ****** hahahaha ***** ****** ***** ***** ****** ** ***** hahahaha* *********
  • 2 2008Grower:
    hahahahahahahaha
    +1
  • 2 2008Grower:
  • kawinnnz kawinnnz:
    +1
  • 2 2008Grower:
    hahahaha
    2 2008Grower: hahahaha