2haftada çiçeğe giren auto

Tamamdır abi .lstyi de bi kablo ile bağlayarak değil de dalı yavaşça elimle egerek yapmayı düşünüyorum sen hiç böyle yaptın mı abi
Kanka olur tabi , ben de çok bağlamam ama ağaç yaşken eğilir kanka ☺️şimdi senin dallar kalın, bir dene bakalım. Ya da high stres traning var onu dene istersen. YouTube dan bakabilirsin.

Selam kanka ,bu dönemde yapraklarda sararmalar normal ama sende besin eksikliği de olduğunu düşünüyorum, elindeki gübrelere ek olarak yarasa gübresi veya bütçen varsa biobizz topmax eklersen iyi olur. 6. Hafta artık sona yaklaştı demek kanka , yapabiliyorsan tricom takibi yap yada pistilleri takip et. 2 haftaya da hasat olur tahminim. ( Tabii genetik önemli, çiçek zamanına bakabilirsin kaç hafta olduğu yazar . genel ortalama 55 gün de olur hasat. )

Evet abi onu da mecbur kabine aldım bunu hasat ettikten sonra çiçeğe alacağım bi tırtıklama yapsam mı dayanamıyorum artık abi :)
Yap kanka tabii , ☺️. Kanka ama kurutma işlemi önemli. Ben , 60 derece fırında 45 dk somekli 30 dk sömekleri doğranmış kurutuyorum. Başka yöntemlerde var ama ben pek tutmadım onları ☺️. Hemen icmeyeceksen kağıda sarıp kalorifer peteğine sıkıştırıp kurutubilirsin. Yaş içersen hiç birşey anlamazsın kanka. Afiyet olsun. ☺️

Yap kanka tabii , ☺️. Kanka ama kurutma işlemi önemli. Ben , 60 derece fırında 45 dk somekli 30 dk sömekleri doğranmış kurutuyorum. Başka yöntemlerde var ama ben pek tutmadım onları ☺️. Hemen icmeyeceksen kağıda sarıp kalorifer peteğine sıkıştırıp kurutubilirsin. Yaş içersen hiç birşey anlamazsın kanka. Afiyet olsun. ☺️
Abi peki fırına atarken bir şeye sarıyor muyuz folyoya fln yoksa direkt atıyor muyuz

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
  • deyorke Chat bot:
  • kawinnnz kawinnnz:
  • Bandaleros Bandaleros:
    Bandaleros Bandaleros: **** ******* ***** *** *****