29.GÜNLÜK BLUE DREAM AUTO ÇİÇEĞE GİRDİ..

Arkadaşlar 28.günlük bitkim çiçeğe girdi,geri dönüşü varmı tek saksı tek saksı yapıyorum dönülmicek yada düzelmicek birşeyse söküp yenisini ekmeyi düşünüyorum bilgi arkadaşlardan dönüş bekliyorum ona göre hareket edicem,teşekkürler herkeze şimdiden

Turco

Üye
Ben bazen 2 gübre li 1 boş sulama yapıyorum. Autonun yaşam süresi sınırlı, hızlı büyüsüb diye extra gübre verme. Nemi 45 50 ye çek. Işığı 60 da tut. Sıcaklıl 25in altına 28 üstüne çıkmasın. Olması gerekeni yap gerisi Allaha kalmış :)

Ben bazen 2 gübre li 1 boş sulama yapıyorum. Autonun yaşam süresi sınırlı, hızlı büyüsüb diye extra gübre verme. Nemi 45 50 ye çek. Işığı 60 da tut. Sıcaklıl 25in altına 28 üstüne çıkmasın. Olması gerekeni yap gerisi Allaha kalmış :)
Kankacim autoda 2 dolu Bi boş gidiyorum bazen demişsin gözlemlerini göre iyimi geliyor yoksa sıkıntı yaratiyormu sence güzel fikir ama denemediğim için sana Bi sorayım dedim dumanın bol olsun.

Turco

Üye
O bitkimin direncine göre değişir. Her bitki dayanıklılığı iklim vs farklı. 2 dolu dedim ama orvanik gübrede öyle yaparım. Tölera şansın var ama sentetik gübrenin telafisi ağır olur.

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • R RainGrow:
    ********* ****** **** hahahaha hahahaha* ****** ***** ****** *** *** *** *** *** *** *****
  • A ax-b:
  • A ax-b:
  • NewGardener NewGardener:
  • R RainGrow:
    *** ***** ***** ****** * * **** ***** ****** ** ****** *** ******* ****** **** ****** ******** ********* hahahaha **** ******* **** hahahaha ** ***** ***** ****** ******* ** *** ** hahahaha ********* ********* *******
  • A ax-b:
    *** ***** hahahaha* ****** *** ***** ******
  • A ax-b:
    **** ********** hahahaha**** ******
    +1
  • R RainGrow:
    ********* ****** *** ******* ******** ****** ******* hahahaha hahahaha***** *** *** ** ***** ** ***** ********* hahahaha* ********** **** hahahaha ******
  • NewGardener NewGardener:
    ********** ****** *** * ** ********** ****** ***** ********* ****** ******* ****** ***** hahahaha ******* hahahaha* **** **** ******* ********* ***** ***** ***** ***** **** ********** hahahaha**** ******
  • R RainGrow:
    ** *** ******** hahahaha** ** hahahaha ****** ***** ***** hahahahahahahaha
  • A ax-b:
    ***** hahahaha* ****** ** *** ***** ******** ********* ****** **
  • A ax-b:
    ******* ********* ***** ********** *** *** ********* ***** *** *** ****** *** * * ** **** **** ******** hahahaha* ** ********** ******** hahahaha ******** ******* ****** ********* hahahaha* ***** ******** *********
  • R RainGrow:
    ******** ****** ****** ****** ** **** *** **** ********* *** ******* ** *** ********** ** ********* ****** * ** * ********* * ****** *** ** ** hahahaha**
  • A ax-b:
    ********** ******* ***** hahahaha***** ****** ****** *** ********* ******** ** ** **** ***
    +1
  • R RainGrow:
    * **** ***** ***** ******** ***** **** ******* ** ** ****** ******** ** ********** *****
  • A ax-b:
    ********* hahahaha **** ******* hahahaha*** ********** *** ******* ****** hahahaha* ******** ********
  • A ax-b:
  • A ax-b:
  • R RainGrow:
    *** ****** **** ******** ** ***** ***** ******* ***** ********* hahahaha** ** ********* ******** ******
  • R RainGrow:
    ********* ****** **** hahahaha ***** ***** ********** ***** **
  • A ax-b:
    **** ****** ***** * ****** ***** ******** ******* ***** * **** ******** **** ***** * *** ******** **** * hahahaha *** ******
  • R RainGrow:
    ****** ** *** **** ****** hahahaha* ** **** ** **** ******* ** ** ** ******* *** ** ********* *** hahahaha ***** * ****** hahahaha **** ****** ***** * ****** ***** ******** ******* ***** * **** ******** **** ***** * *** ******** **** * hahahaha *** ******
  • A ax-b:
    *** hahahaha** hahahaha* ***** **** ***** ******* ** ***** ******* ******** *********
  • A ax-b:
    A ax-b: *** ***** ********** ***** ******