25 K bütçe maks verim yardım lütfen

Merhaba değerli üstadlarım aşağıdaki sistemle maksimum kaç bitki büyütebilirim ve ortalama kaç gr kuru çıkarabilirim yada 25 k bütçem var auto düşünüyorum maks sayıda elektrik olarak çok dikkat çekmeden nasıl bir sistem tasarlayabilirim siz değerli ustalarımın fikirlerine ihtiyacım var organik / Led sistem / auto tercihimdir.

Almak istediğim değerler 500 - 600 gr arası sanırım buna 7-8 pot ile ulaşabilirim şimdiden teşekkür ederim.

kral Arthur

Kıdemli Üye
Kaç grm alacağın tevrubelerine bağlıdır bu seti birden kargoyla getirmeye kalksan 2 günü paket sin git mobilyacıya kafana göre güzel bir dolap tasarla kendine getirsin eve gerekli aletleri bağla al sana grow lüks para verince lüks olacak diye kayde yok toprağın ışığın gubren iyi olsun gerisi hal olur

Arkadaşlar ilk growum değil siparişi vereceğim ev adresi farklı isim soyisim farklı yetiştirme ortamı farklı eşyaları toplayacak zamanım yok tek parçada alıp acilen başlamam gerek makarasına sonra yaparız beraber 6-8 arası bitki ve 500 gr net almam gerekiyor bu pack yeterli olur mu olmaz mı bunu öğrenmem gerekiyor yoksa 200x200 olanını alacağım para şuan dert değil 35 k yada çıkabilirim!!!!

Brother

Doktor
Arkadaşlar torbacı veya değil bu sizi ne kadar ilgilendiriyor
Soru sormuş istiyosan cevap ver veya verme niye gereksiz muhabbetlere giriyorsunuz ?

CahilKush

Doktor
Kanka burdan da alırsın 500 g şahsen senin yerinde olsam tohumu nereden alacaksın bilmem ama ben sponsordan blue dream + ammesia alırdım 10 saksı ve ya 12 saksı hâlinde saksılar en aşağı 15 hatta en yukarıda 15 yapardım bitkiler toplam 30 gün veg. Görürlerdi 15. Günde bı kelle alırdım hepsinden yada şöyle diyelim 4. Bogumdan kelle alırdım 3 boğum kalırdı böylelikle altda kalacak dallar kalınlaşır kuvvetlenir üsteki iki ana dalda geliştiğinde tak bir çiçege alırdım 500 g çıkardı sürede kısalırdi ama 120x değil 150x en aşağı kullanacağım alan olurdu baktın bitkiler küçükler veg süreni uzaltirsin 40 gün olur 45 olur bitkini başı 40 alsan en aşağı 500 g Garanti

Ü

Üye silindi 27466

Guest
Ana demirbaşın fan ve filtre bunlarda masrafdan kaçmamalısın. Düşük bütçeye hps öneriyorum ama sen 1 veya 2 spider alsan 10 kök rahat bakılabilir. Zaman kısıtlı hemen içmemiz lazım dersen auto öneririm

Amca35

Kıdemli Üye

Hep aklımda bu tesisat var hep almak isterim bir bak istersen

80ler

Yeni üye
Merhaba değerli üstadlarım aşağıdaki sistemle maksimum kaç bitki büyütebilirim ve ortalama kaç gr kuru çıkarabilirim yada 25 k bütçem var auto düşünüyorum maks sayıda elektrik olarak çok dikkat çekmeden nasıl bir sistem tasarlayabilirim siz değerli ustalarımın fikirlerine ihtiyacım var organik / Led sistem / auto tercihimdir.

Almak istediğim değerler 500 - 600 gr arası sanırım buna 7-8 pot ile ulaşabilirim şimdiden teşekkür ederim.

BAK BUNU BURDAN ALIN

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
  • deyorke Chat bot:
    deyorke Chat bot: ******* *** ******* *** *** *********