24.05.2023 TARİHİNDE TOPRAĞA EKTİM

Başlıkta yazdığım üzere 24.05.2023tarihtinde toprağa ektim ve bugün bu halde nasıl bir yol izlemeliyim sizde ve biraz büyüdükten sonra saksı değişimi yapacağım hiçbir ekipmanım yok evde veya dışarıda büyütmeyi düşünüyorum yorum ve düşünceleriniz benim için önemli şimdiden herkese teşekkürler....

Gong

Yeni üye
kankam ilk 15 gün çok narin olurlar, onları ayırman gerek ama bu senin için zor olabilir köklerine zarar vermemeye bak ve biran önce ayır bence yoksa kökler birbirine karışır, karışırsa öyle büyütmek zorunla kalırsın

kankam ilk 15 gün çok narin olurlar, onları ayırman gerek ama bu senin için zor olabilir köklerine zarar vermemeye bak ve biran önce ayır bence yoksa kökler birbirine karışır, karışırsa öyle büyütmek zorunla kalırsın
Kral ayırdıktan sonra nasıl bir yol izlemeliyim ne tavsiye edersin

Gong

Yeni üye
Kral ayırdıktan sonra nasıl bir yol izlemeliyim ne tavsiye edersin
kanka ayırdıktan sonra kurtardığın fidelere bi şişe kes delikler aç 3, 4 tane sonra saksıya sera görevi görecek şekilde üstüne koy, nemi yüksek tutman kızlarına çok büyük yararı olacaktır. daha sonra yine at bakalım bekliyorum

kanka ayırdıktan sonra kurtardığın fidelere bi şişe kes delikler aç 3, 4 tane sonra saksıya sera görevi görecek şekilde üstüne koy, nemi yüksek tutman kızlarına çok büyük yararı olacaktır. daha sonra yine at bakalım bekliyorum
Kral direk dışarı ekcem saksidan sonra olur mu dersin

zek

Üye
Birbirinden ayırmadan önce mutlaka toprağı ıslat bu şekilde köklere zarar vermeden ayırırsın

zek

Üye
Kanka bence sen gong'u dinle biraz daha büyüdüklerinde kökler de gelişecek daha fazla büyümeden güzelce ayır kafan rahat etsin

Gong

Yeni üye
Kanka bence sen gong'u dinle biraz daha büyüdüklerinde kökler de gelişecek daha fazla büyümeden güzelce ayır kafan rahat etsin
aynen biraz daha büyüsün diyip her beklediğin vakit kökler birbirine girecek kurtacaklarınıda kurtaramaya bilirsin ve zek in sula öle ayır dediği noktayı unutma, bol şanslar :)

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • O oziozi:
  • O obeb:
    hahahahahahahaha
  • O oziozi:
    **** ****** ****** hahahaha* ******* ******** ********* hahahaha* ******* **** ********* **** hahahaha** ***** **** ****
  • O obeb:
  • O obeb:
  • O oziozi:
  • O oziozi:
  • O oziozi:
    ******* ***** ********** hahahaha
  • O oziozi:
  • O oziozi:
    hahahaha* ****** *****
  • O obeb:
    *** ** ******* hahahaha* * *** ***** ****** ******* *****
  • O obeb:
  • O obeb:
  • O oziozi:
  • O obeb:
    ******** **** ***** ******** ****** ******* *** *** hahahaha* *******
  • O oziozi:
  • O obeb:
  • O obeb:
    ****** ****** ******* ******* hahahaha****
  • O oziozi:
    **** ***** ****** **** ***** ****** ******** ***** ******** ****** ******* *********
  • O obeb:
  • O oziozi:
  • O oziozi:
  • O obeb:
  • O oziozi:
    *** hahahaha* ***** ******** **** *** *********
  • O obeb:
    O obeb: ******** **** ** *** *********