2024 Coco grow yapan kankaların fotoları ve güncellemeleri

Night owl

Doktor

asgü

Üye
arkadaşlar çiçeklenmenin 21. günündeyiz bu kabinde 3 adet bitki ve 3 adet saksı var.. saksıların 2'si 12 lt bez saksı bunlar ak48 genetik... 1 tanesi rasgele ektiğim çorbacı tohumu bunu 5 lt'lik su şişesine ektim şişeyi siyaha boyadım ışık geçirmiyor ve bu çorbacıya sadece 1 ay veg verdim topping yaptım 1 kere başka ilgilenmedim bile... ötekilere 3 buçuk aya yakın veg verdim... sponsordan aldığım ak48'lerden birisi her zaman olduğu gibi premature çıktı.. ne yaptıysam bitki büyümedi en başından beri cılız kaldı ve hep potasyum eksiği çekti.. resmen bozuk tohum veriyorlar 5 adet ak48 aldım 3 ü prematüre çıktı... öteki ak48 iyi çıktı allahtan şimdi fotoğrafta büyük açıda gördüğünüz kabinin hepsini aslında 1 bitki dolduruyor... normal çıkan ak48... çorbacı tohumu ise efsane çıktı hiç bakmamama rağmen kendi kendine büyüdü ve en büyük sömekleri o verecek gibi duruyor.. sol en arkada cılız bir şey ama full sömek basacak gibi duruyor...yani 3 bitki var ama birisi çöp o 10 gr ya verir ya vermez.. aslında iki saksı var diyebiliriz.
büyük olan ak48 e uzun süre lst eğitimi vererek ara dalların kelle olmasını sağladım.. yaklaşık 8 adet kellem olacak hasatta.. gel gelelim benim sıçmaya başladığım dönemlere giriyoruz sömekleri şişirmek için varsa tüyolarınız lütfen söyleyin.. yaklaşık 10 gün sonra pk 13/14 vermeye başlayacağım. Büyütecim yok.. baltayı vurmadan önce size danışacağım.

asgü

Üye
Selam brom bunlarda sulamayı gübre vermeyi nasıl yapıyorsunuz detaylı bir anlatım yaparmısın bulamadım forumda
selam kanka kullandığın gübre setinin gübreleme takvimi var.. ona bakarak gün gün hafta hafta ilerliyorsun. Tohumdan yeni çıktığı zaman ilk bir hafta gübre vermiyorsun.. sonra ilk ay için belirli bir miktar sonraki ay için belli miktar...yüksele yüksele gidiyor bitki büyüdükçe verdiğin gübre ve su miktarı çoğalıyor... çiçeğe girince ekstra gübreler giriyor devreye fln.. Tam olarak ne anlatacağımı bilemedim kafamda güzel :)
EC metre diye bir alet var suya karıştırdığın gübre miktarını ölçüyor... takvimde mesela bitkin 5 haftalıkken 1200 EC gübre vermen gerekiyor diyor.. ayarlıyor ölçüyor veriyorsun.. konuya ne kadar uzaksın ne kadar yakınsın bilmediğim için ne diyeceğimi bilemedim.

selam kanka kullandığın gübre setinin gübreleme takvimi var.. ona bakarak gün gün hafta hafta ilerliyorsun. Tohumdan yeni çıktığı zaman ilk bir hafta gübre vermiyorsun.. sonra ilk ay için belirli bir miktar sonraki ay için belli miktar...yüksele yüksele gidiyor bitki büyüdükçe verdiğin gübre ve su miktarı çoğalıyor... çiçeğe girince ekstra gübreler giriyor devreye fln.. Tam olarak ne anlatacağımı bilemedim kafamda güzel :)
EC metre diye bir alet var suya karıştırdığın gübre miktarını ölçüyor... takvimde mesela bitkin 5 haftalıkken 1200 EC gübre vermen gerekiyor diyor.. ayarlıyor ölçüyor veriyorsun.. konuya ne kadar uzaksın ne kadar yakınsın bilmediğim için ne diyeceğimi bilemedim.
Saol ustst dumanın bol olsun da biz de dumanlanmak için bekliyoruz kendi hasattım bitti biteli içmedim;) neredeyse bir ay olacak. Kafan ayıkkken detay verirsen sevinirim takvimi bliyorum ama cocoda dikkat etmen gereken hussuslar neler.toprakds yapıyorum ben

Bio Coco çorbacı tohum 5/4 yaptık 42 veg 18/6 11 gün blom dayız 12/12 full cana ilerliyorum toping yaptım başka hiçbirşey uygulamadım şehir dışındayım foto geldikçe gelişme aktarıcam abilerim baba ilgileniyo Kızlarla
https://ibb.co/12fhxK3
26 haziranda son durum buydu

Night owl

Doktor
Bio Coco çorbacı tohum 5/4 yaptık 42 veg 18/6 11 gün blom dayız 12/12 full cana ilerliyorum toping yaptım başka hiçbirşey uygulamadım şehir dışındayım foto geldikçe gelişme aktarıcam abilerim baba ilgileniyo Kızlarla
https://ibb.co/12fhxK3
26 haziranda son durum buydu
MaşaAllah kmka çok güzel olmuşlar

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
  • istr istr:
  • TabldotLife TabldotLife:
  • istr istr:
  • istr istr:
  • istr istr:
  • istr istr:
    hahahaha hahahaha hahahaha ******
  • istr istr:
    *** ********** ** ***** hahahaha ******* ***
  • istr istr:
    ***** ***** ******* **
  • istr istr:
    ****** ****** *** hahahaha
  • istr istr:
    * ***** ********* ********* ******* ****** ******* ***** ** **** hahahaha* ****** ******* ******
  • istr istr:
    ******** ******* ****** **** ****** ****** ******* ***** ******* **** ********
    ***** *** ******** ******** hahahaha******* ** ***** ****** ******* ******** *****
    ** hahahaha*
    ****** hahahaha**
    ***** ***** hahahaha* ****
  • L lityum:
  • R Reis4161.:
    hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha
  • Piranaa Piranaa: