200x 150 alan yardım

Birisi

Yeni üye
Arkadaşlar yukarıda belirttiğim alana en ideal verimli ışık hangisini almam gerekli aklımdaki Mars hydro fc 1000w 1700mm x 1100 mm ölçülü ışık ve altına kaç adet atmak mantıklı yardımcı olurmusunuz

Son düzenleme:

Yesil888

Ordinaryüs
Mars FC 6500 veya,linketi isik.Her ikiside süper isik, o alanda cok iyi verim alirsin. Paran yoksa torsh led. O alana ben olsam 25 lt saksida 3-4 photo, auto icin 15 lt saksida 6 adet yaparim.

Son düzenleme:

Birisi

Yeni üye
Mars FC 6500 veya,linketi isik.Her ikiside süper isik, o alanda cok iyi verim alirsin. Paran yoksa torsh led. O alana ben olsam 25 lt saksida 3-4 photo, auto icin 15 lt saksida 6 adet yaparim.
Olmadı reis ben fc 6500 alim linktekinede baktım çok kaliteli gözüküyor oda alan için saksı sayısı belirttiğinin için de çok teşekkür ederim reis ben organik biobiz gübresi kullanıyorum hiç değişmedim bugüne kadar bu ara sayfada çokça karşılaştığım sentetik gübreler var an ve canna serileri bunlarla alakalı tecrübe ve bilgin varmı geçmeyi düşünüyorum da senin fikrin nedir

Yesil888

Ordinaryüs
Kanka, AN tam kimyasal, hic kullanmadim, ama herkez en iri sömekleri AN yapar diyor .AN de karistirlmasi gereken cok gübre var. Ben canna kullaniyorum, cok iyi sonuclarda aliyorum, tad,aroma istiyorsan canna kullan. Canna yari sentetik AN gibi tam kimyasal degil.Calmag haric 5 gübre var toplamda.FC 6500 !!! üstüne isik yok diyebilirim. Bende TS 3000 var.1 Tane FC 6500 yerine 2 tane TS 3000tavsiye ederim, isigi o alana cok daha iyi dagitirsin.Bitkilerine egitim vermen sart, egitimsiz olmaz. Eger LST ve HST egitimleri hakkinda bilgin yoksa, yaz youtube ye"cannabis lst" ve"cannabis hst" cikan videolari seyret.

Son düzenleme:

Birisi

Yeni üye
Kanka, AN tam kimyasal, hic kullanmadim, ama herkez en iri sömekleri AN yapar diyor .AN de karistirlmasi gereken cok gübre var. Ben canna kullaniyorum, cok iyi sonuclarda aliyorum, tad,aroma istiyorsan canna kullan. Canna yari sentetik AN gibi tam kimyasal degil.Calmag haric 5 gübre var toplamda.FC 6500 !!! üstüne isik yok diyebilirim. Bende TS 3000 var.1 Tane FC 6500 yerine 2 tane TS 3000tavsiye ederim, isigi o alana cok daha iyi dagitirsin.Bitkilerine egitim vermen sart, egitimsiz olmaz. Eger LST ve HST egitimleri hakkinda bilgin yoksa, yaz youtube ye"cannabis lst" ve"cannabis hst" cikan videolari seyret.
Reis bitki besin konusunu tam olarak anladım şimdi bana horticulture LS EVO 250W PRO modeli önerilmişti toplam 4 adet bu alan için bu modelle alakalı bilgin varmı düşüncen nedir yoksa direk ts 3000 2 adet mi diyorsun bu alan için ve eğitim konusunuda yapıyorum reis sadece yapmadığım süper crop yani hst diye geçiyor sanırım tutmaz diye endişeliyim biraz ondan yapmadım süper cropu :)

Yesil888

Ordinaryüs
Isikta mars hydro, o yazdigin isigi ne gördüm nede bilirim. Super crop bitkinin kelleri uzunlu kisaliysa, veya sömeklerini daha iyi sisirmek istiyorsan hasata 2-3 hafta kala yapilir, hele sen gel bi o asamaya gene yazarsin bana. Super crop usta grower isi, önce sen ögren sonra bir dalda yap, bütün bitkinin ebesini dikme. Sen basladin mi? yoksa baslayacak misin? Bak su kelleye, uzun parlenment paketinin 1,5 kati ki bu auto bitki, photo bitkide bu kelle cok daha büyük olur:) Ona göre ver isik kararini.

Son düzenleme:

Birisi

Yeni üye
Isikta mars hydro, o yazdigin isigi ne gördüm nede bilirim. Super crop bitkinin kelleri uzunlu kisaliysa, veya sömeklerini daha iyi sisirmek istiyorsan hasata 2-3 hafta kala yapilir, hele sen gel bi o asamaya gene yazarsin bana. Super crop usta grower isi, önce sen ögren sonra bir dalda yap, bütün bitkinin ebesini dikme. Sen basladin mi? yoksa baslayacak misin? Bak su kelleye, uzun parlenment paketinin 1,5 kati ki bu auto bitki, photo bitkide bu kelle cok daha büyük olur:) Ona göre ver isik kararini.
Ekli dosyayı görüntüle 18002
Reis ışık konusunu tam olarak anladım Mars hydrodan şaşmayım ben en iyi bu süper cropta dediğin gibi olur bütün hepsini yaparsam :):) ben ufak ufak denemeyle dediğin gibi elimi alıştırim ilk önce bu arada bende auto yapıyorum şuan çiçekteler gireli 2 haftayı geçti senden öğrendiğim bilgiler reis bi sonraki için toplamda 3 grow yaptım bunla beraber daha yolun başındayım acemi sayılırım fotodaki çok iyi olmuş kalın ve dolu sömek bide auto yani
Bütün bilgiler için cok teşekkür ediyorum sıkılmadan yardımcı olduğun için işin içinden çıkamassam gelirim reis yine :):)

A Lone

Kıdemli Üye
an revive bulundur kankam elinin altında kalp krizi geçiren bitkiyi 2 günde bypast yapıp tekrar geri veriyor sana aşırı etkili .

A Lone

Kıdemli Üye
Kankam bende biobiz kullanıyorum ama bnim alan dar olduğu için ışık fazla geliyor ben hep onunla yürüyorum bebeyken bazan gübre fazla geliyor yaniklari çok kısa zamanda topluyor strese birebir . üstad bi abi önermişti bitkin ölümden dondu sağolsun . malesef katilamicam sana özür @Yesil888 .

Yesil888

Ordinaryüs
Kankam bende biobiz kullanıyorum ama bnim alan dar olduğu için ışık fazla geliyor ben hep onunla yürüyorum bebeyken bazan gübre fazla geliyor yaniklari çok kısa zamanda topluyor strese birebir . üstad bi abi önermişti bitkin ölümden dondu sağolsun . malesef katilamicam sana özür @Yesil888 .
Tamam kanka, kullan, bence en güzeli bitkiyi hic strese sokmamak, egitim haric. Kafana göre.

A Lone

Kıdemli Üye
Tamam kanka, kullan, bence en güzeli bitkiyi hic strese sokmamak, egitim haric. Kafana göre.
Valla usta yurt dışı videolarda çok strese dönüyorlar bitkiyi . bize erken oluşum lazım olduğu için genelimiz hasat vakti gelsin diye bakıyoruz onun için stresten kaçıyorum . stres konusunda bilgilisn bir videoda gördüm en son somekte saksılara buz dökuyorlar eriyen su soğuk olarak koklere iniyor merak ettiğim son baharda toprak soğur ya kışa doğru bitkiyi kış geldi sinyalimi vermeye çalışıyorlar mantığı tam anlayamadım düşünceni merak ederim emin olmak için

Yesil888

Ordinaryüs
Outdoor tecrübem hic yok, indoor da saksiya hasat öncesi buz dökmenin amaci bitkiyi strese sokup son anda biraz daha THC üretsin diye teorik olarak biliyorum. Hic yapmadim. Bitki mevsimleri isik zamanina göre bilir, yani soguk sicak tabiki gelisimde önemli, ama cicege girme, sömeklerin gelismesi hepsi isik zamani ile ilgili.

A Lone

Kıdemli Üye
Outdoor tecrübem hic yok, indoor da saksiya hasat öncesi buz dökmenin amaci bitkiyi strese sokup son anda biraz daha THC üretsin diye teorik olarak biliyorum. Hic yapmadim. Bitki mevsimleri isik zamanina göre bilir, yani soguk sicak tabiki gelisimde önemli, ama cicege girme, sömeklerin gelismesi hepsi isik zamani ile ilgili.
Thc için diye düşünmustum bende teşekkür ederim . usta

Yesil888

Ordinaryüs
Kayda deger bir sey olmaz diye düsünüyorum, ben böyle seylerin hic birisini yapmiyorum, bitki hasata kadar ne ürettiyse zaten yeterde artar bile, cok THC iyi bir sey degil diye düsünüyorum. Amac kafamiz iyi olsun, kafayi yasayalim. USA da yeni genetikler var, THC %50 diyor, hayatta elimi sürmem.

A Lone

Kıdemli Üye
Kayda deger bir sey olmaz diye düsünüyorum, ben böyle seylerin hic birisini yapmiyorum, bitki hasata kadar ne ürettiyse zaten yeterde artar bile, cok THC iyi bir sey degil diye düsünüyorum. Amac kafamiz iyi olsun, kafayi yasayalim. USA da yeni genetikler var, THC %50 diyor, hayatta elimi sürmem.
Valla haklisin . Birde onun yoksunlu var usta . etki ne kadar yüksekse yoksunluk okadar şiddetli bana göre

Birisi

Yeni üye
Reis %50 THC genetikler buralar güvenilirmi sence ismi neydi acaba sayfanın

Yesil888

Ordinaryüs
Kanka site ismi veremem, forum kanunlarina aykiri, googlada kendin ara. Ayrica ne yapcan öyle cigarayi, tohumlar cok pahali, takma kafana bu kadar yüksek THC yi. Tanesi 50 $ ve üzeri.

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • K kısırlıı:
    *** hahahaha* ******* hahahaha ********** **** **** **
  • Night owl Night owl:
  • Lemonhazelover Lemonhazelover:
    ******** ****** ****** ***** *** ********** ****** ****** ** hahahaha* *******
  • Night owl Night owl:
    ***** **** ******* ***** ** ******** ** ******** ** ****** hahahaha**** hahahaha* ******* hahahaha ********** **** **** **
  • K kısırlıı:
    ******* ***** ******** *** *** ******** ***** **** ******* ***** ** ******** ** ******** ** ****** hahahaha*
  • Night owl Night owl:
    *** **** ****** **** *** ******** ******* ********* ***** *** ******* ***** ******** *** *** ********
    +1
  • K kısırlıı:
  • K kısırlıı:
  • K kısırlıı:
  • K kısırlıı:
    hahahaha ***** *** ******** ***** ***** ****** ****** **** *** **********
  • TabldotLife TabldotLife:
    ** ******** ********* ***** ******* ********* *** ******** ***** ****** ******
    hahahahahahahaha hahahahahahahaha hahahahahahahaha *** ** ******* ******* ** ****** ***** ******** ******
    +1
    ****** *** ***** ********* ***** ******** **** ** ******* ** * ***** ***** ****** ********** ** ** **** ****** **
    hahahaha ***** *** ******** ***** ***** ****** ****** **** *** ********** ****** ** hahahaha***
  • kokokoco kokokoco:
  • kokokoco kokokoco:
    hahahaha * **** ***** **** ** ****** * ** ***** **** ****** *** ********* **** ******** ******* ****** *** ** ******** *** ****** ******
    ***** hahahaha*** *** *
  • kokokoco kokokoco:
  • kokokoco kokokoco:
    * ***** ***** ******** *** ****** ***** **** ***** ***** hahahaha** ********* *****
    **** ***** hahahaha** ******* *** ** hahahaha ******** ********* ***** ******* ********
  • 2 2008Grower:
    ***** ******* ******** ********** ** ** hahahaha**** ** ***** ***** hahahaha** ***** ***** ** *
  • 2 2008Grower:
    ****** ****** ******* hahahaha*
    2 2008Grower: ****** ****** ******* hahahaha*