20 günlük bu niçin büyümü

Auto Jack herer diye aldık sizce bu dalga potomu automu 20 gün oldu bir tane daha vardı aralarında 15 gün oynuyordu o ciceklenmeye girdi

Bluesmoke

Kıdemli Üye
Kanka bitki sağlıklı duruyor ama sorunları var gibi ve bodur kalacak gibi sanki.. elbette hemen belli olmaz ama ben öyle düşündüm diğer bitkin gibi olabilir

Hamzaazmah

Kıdemli Üye
20 günde autolar cicege giriyo bunda yanlis bisey var isik ne kadar veriyosun gubre ne veriyosun
dostum koko ğitle yaptığı için olabilir mi ? bende koko pite ne koyduysam pişman oldum limon , portakal, kenevir ne ektiysem köklerim fazla gelişmedi güzel bir platrona nakil etse sanki düzelir ama oda başlı başına sitres olur mu dersin ?

Dostum sulamanı bitkinin dibine değil, yaprak uçlarının bittiği yerden çember çizerek biraz fazla su ver. Kökler su aramak için açılsın etrafa. Kurudukça uzaktan sula yani. Ne kadar kök o kadar bitki

20 günde autolar cicege giriyo bunda yanlis bisey var isik ne kadar veriyosun gubre ne veriyosun
Usta bu ondan önce 15 gün önce çıktı bir bakarsan sevinirim organik yapıyorum ben haftada bir mesal veriyorum

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
  • deyorke Chat bot:
    deyorke Chat bot: ******* *** ******* *** *** *********