2.serüven çiçekler açtı, 41 günlük auto cheese.

B

burak35

Guest
Kirli hava çıkışı yoksa ya da güçlü değilse kopkoyu yeşil olurlar kanka tuhaf olurlar ,ben bu sorunu yaşadım ilk 2-3 hafta açmamıştım çok güçlü diye tabi strese girenler oldu , sonradan düzeldiler . Sarı olması çok farklı bi olay azot eksikliği ya da çiceğe girerken deforme etmesi gibi. Adam zaten gübre kullanmadım diyo biobizz'in bbp çok yüksek olacağını da sanmıyorum.
anladım dostum doğrudur

Kirli hava çıkışı yoksa ya da güçlü değilse kopkoyu yeşil olurlar kanka tuhaf olurlar ,ben bu sorunu yaşadım ilk 2-3 hafta açmamıştım çok güçlü diye tabi strese girenler oldu , sonradan düzeldiler . Sarı olması çok farklı bi olay azot eksikliği ya da çiceğe girerken deforme etmesi gibi. Adam zaten gübre kullanmadım diyo biobizz'in bbp çok yüksek olacağını da sanmıyorum.
içerideki havayı boşaltan karbon filtre var ama dışarıdan hava çeken bi fan yok delikler var çadırda oradan hava alıyordur diye düşünüyorum

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • O obeb:
    **** **
    ***** ******* ****** ****** *** ****** **
  • needrich10 needrich10:
    ***** ***** hahahaha* *** *** **** hahahaha ** ****** **** ********** hahahaha** *** ********** ****** ******* ********* **** ***** ****** ** *****
  • needrich10 needrich10:
    ** ********** ******* ***** ******* ** ****** ** ****** *** ***** hahahahahahahahahahahaha***
  • B bayfrodo33:
    ***** ******** hahahaha ******* **** ** ******** **** * ***** ******* ***** hahahaha* *** *** **** hahahaha ** ****** **** ********** hahahaha** *** ********** ****** ******* *********
  • needrich10 needrich10:
    ** *** ****** ***** hahahaha ******** hahahaha ******* **** ** ******** **** * ***** **
  • needrich10 needrich10:
    +1
  • KömürcüAbuzer KömürcüAbuzer:
    ********* ****** ** hahahaha** ******** hahahaha ******* **** ** ******** **** * ***** **
  • B bayfrodo33:
  • MusT+ MusT+:
  • C cio53:
  • B bayfrodo33:
    ***** ** ***** ***** hahahaha** ***** ***** **** **** ********* ***
  • O obeb:
    hahahaha**** ********* ******** ***** ***** hahahaha ***** ****** ********* ***** ********** ******** ***** ******** **
  • B bayfrodo33:
    **** **** ***** ******** *** hahahaha*** hahahaha****** ********** ***** ***** *** *******
  • O obeb:
    hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha*****
  • O obeb:
    ****** ***** *** ****** hahahaha**
  • O obeb:
    hahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha********
  • D doğadostu1004:
  • O obeb:
    hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha
  • clackster clackster:
  • O obeb:
  • O obeb: