2 saksı auto

Dodo

Üye
selam kankalar daha önce 400w mh hps ile bruce banner yetiştirmiştim bazı olaylardan dolayı bütün sistemi sattım hasat aldıktan sonra şuan kendi çadırımı bez dolaptan oluşturacağım ancak ışık konuşunda fikrinizi almak istedim 2 saksı auto ekmek istiyorum ama ısı ve fatura problemlerinden dolayı led veya cfl ışık istiyorum bu sefer bu nedenle ışık tavsiye edebilirseniz çok sevinirim iyi forumlar

elçado

Yeni üye
Ben de yeni sistem kuruyorum burda bir konudan esinlenerek cob LED kuruyorum mantıklı geldi fiyat açısından konuyu bulup atayım sana istersen

Edit:konuya burdan ulaşabilirsin kanka https://tohumsuz.com/showthread.php?tid=5701

akrozom

Yeni üye
Cvp: 2 saksı auto

Dodo' Alıntı:
selam kankalar daha önce 400w mh hps ile bruce banner yetiştirmiştim bazı olaylardan dolayı bütün sistemi sattım hasat aldıktan sonra şuan kendi çadırımı bez dolaptan oluşturacağım ancak ışık konuşunda fikrinizi almak istedim 2 saksı auto ekmek istiyorum ama ısı ve fatura problemlerinden dolayı led veya cfl ışık istiyorum bu sefer bu nedenle ışık tavsiye edebilirseniz çok sevinirim iyi forumlar

400W 2 bitki için ideal sanırım. Peki Led olursa faturaya ne kadar fark yaratır dersiniz? Tabi bir de bunun fan boyutu var.

Dodo' Alıntı:

400W 2 bitki için ideal sanırım. Peki Led olursa faturaya ne kadar fark yaratır dersiniz? Tabi bir de bunun fan boyutu var.

akr0z0m

Dodo

Üye

elçado' Alıntı:
Ben de yeni sistem kuruyorum burda bir konudan esinlenerek cob LED kuruyorum mantıklı geldi fiyat açısından konuyu bulup atayım sana istersen

Edit:konuya burdan ulaşabilirsin kanka https://tohumsuz.com/showthread.php?tid=5701

sahibindende hazır yapılmışları var kanka bunun gibi
https://www.sahibinden.com/ilan/ikinci-el-ve-sifir-alisveris-bahce-yapi-market-bahce-300w-full-spectrum-bitki-yetistirme-lambasi-380-840nm-812484556/detay

kendim yapabilirim cob ledi el becerim vardır ama açıkçası hangi ledi alacağımı ve ne kadarın yeterli olacağı hakkında bir fikrim yok

elçado

Yeni üye

Dodo' Alıntı:
elçado' Alıntı:

https://www.sahibinden.com/ilan/ikinci-el-ve-sifir-alisveris-bahce-yapi-market-bahce-300w-full-spectrum-bitki-yetistirme-lambasi-380-840nm-812484556/detay

kendim yapabilirim cob ledi el becerim vardır ama açıkçası hangi ledi alacağımı ve ne kadarın yeterli olacağı hakkında bir fikrim yok
Kankacım o sana attığım linkteki konuda nerden alabileceğimizi falan hep linkleriyle yazmış ben ona göre aldım Ali express den daha gelmedi ama siparişi geçtim tavsiye ederim o konuya bir bak nerden alınır nasıl yapılır hepsi yazıyor el becerin de varsa. Kolayca yaparsın

Dodo

Üye

elçado' Alıntı:
Dodo' Alıntı:

Kankacım o sana attığım linkteki konuda nerden alabileceğimizi falan hep linkleriyle yazmış ben ona göre aldım Ali express den daha gelmedi ama siparişi geçtim tavsiye ederim o konuya bir bak nerden alınır nasıl yapılır hepsi yazıyor el becerin de varsa. Kolayca yaparsın

tamamdır kankam çok sağoılasın iyice inceledim o 10 ledle yapmış ben 5lisini yapsam işimi görür heralde

Dodo

Üye

elçado' Alıntı:
Dodo' Alıntı:

Kanka bişey sorucam aliexpressten ledleri sipariş edicemde pcden alırken 7.96$ kargo ucreti koyuyo ama telden girince ücretsiz kargo diyo **** sen hangi şekilde sipariş ettin

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • NewGardener NewGardener:
  • deyorke deyorke:
    hahahaha********* *** ***** hahahahahahahaha
    hahahaha* ****** ***** **
  • deyorke deyorke:
  • deyorke deyorke:
    hahahaha**** ****** ********* ******** hahahaha***** * ** ***** **
  • deyorke deyorke:
    +2
  • TroubleStyla TroubleStyla:
    ***** ***** ***** ***** ********* *** **** ******** **** **** **** ******** ******* ***** *** ********* ******* ****** ********** ******* ***** ***** ***** **
    +1
  • içiciadam içiciadam:
    ****** ***** ********* ****** ****** **** ******* hahahaha* * ***** ********* **** *** ***** ******* *******
  • deyorke deyorke:
    ****** *** **** *** *** hahahaha hahahaha*
  • içiciadam içiciadam:
    ***** hahahaha* **** ****** *******
    +2
    ****** ******* hahahaha*** ****** hahahaha * ** ***** ******** **** ********* ******* ***** ***** ***** ********* *** **** **
    +1
  • deyorke deyorke:
    +1
  • deyorke deyorke:
    ********** **** ***** **** ***** ********* ********* ***** ********* ****** ****** **** ******* hahahaha* * ***** *********
  • içiciadam içiciadam:
    +1
    **** ******** ******** ***** ******* *** ****** *** ** ***** ***** ***** ** ***** ***** ********* ******** ******* hahahaha*** ****** hahahaha * ** ***** ******** **** ********* **
    ** **** ***** ** ** * ** ***** **** **** **** ******** ******* ** ******** *** *** *
    ***** ***** ******* ******* **** ***** * *** **** ******* *** **** ****** ***** **** ******** ******** ***** ******* *** ****** *** ** ***** ***** ***** ** ***** ***** ********* **
  • deyorke deyorke:
  • deyorke deyorke:
  • deyorke deyorke:
    ********* ** hahahaha* **** ***** ** ** * ** ***** **** **** **** ******** ******* ** ******** *** *** *
    TroubleStyla TroubleStyla: ********* ** hahahaha* **** ***** ** ** * ** ***** **** **** **** ******** ******* **...