2 haftada bir 1 nefes

bluesmank

Yeni üye
Sevgili yeşil dostu arkadaşlarım ds tedavili bitti ancak savcılık her an kağıt gönderebilir diye takılmıyorum, ancak canım arada çok istiyor. 2 haftada bir 1-2 nefes alsam tahlilde belli olur mu ?

çünkü en son takıldığımda bana 1-2 nefes yetmişti deneyimi ve bilgisi olan arkadaşlar cevaplarsa sevinirim .

( boy 1.85 kilo 75 civarı sık sık bira ve sıvı tüketiyorum )

Yeşille kalın...

Alonso34

Yeni üye
Ben 4 günde temiz verdim.Bir arkadaşım 3 günde temiz verdi.Bence sık sık bira içen ve idrara çıkan biriysen bişey olmaz

KurtlarVadisi

Yeni üye
Sevgili yeşil dostu arkadaşlarım ds tedavili bitti ancak savcılık her an kağıt gönderebilir diye takılmıyorum, ancak canım arada çok istiyor. 2 haftada bir 1-2 nefes alsam tahlilde belli olur mu ?

çünkü en son takıldığımda bana 1-2 nefes yetmişti deneyimi ve bilgisi olan arkadaşlar cevaplarsa sevinirim .

( boy 1.85 kilo 75 civarı sık sık bira ve sıvı tüketiyorum )

Yeşille kalın...
Geçmiş olsun bir bok olmaz al dumanını biranı iç adamın dediği gibi direkt çağırmaz muhtamelen ama bu sene 2 defa daha çağrılırsın muhtamelen

Marryhuana

Yeni üye
Gitme çiş vermeye ne yapacaklar sanki ben gitmedim.mahkeme verdiler . Berrat aldim . 6 temiz veremedim 1 kirli 1 temiz sonra isim gücüm var . İşemeye b.koye mi gidilir dedim en yakın wc kullandım. S.et yazmışlar çizmişler sen onlara uyma . Aklın mantığın dediğini yap KG

Ben 4 günde temiz verdim.Bir arkadaşım 3 günde temiz verdi.Bence sık sık bira içen ve idrara çıkan biriysen bişey olmaz
Hocam arkadaşın ve sen günlük ne kadar takılıyordun. Ve takıldığın zamanlar gün içinde su içmekten başka bir şeyler denedin mi ? Biraz detay verirsen yardımcı olursun :)

bluesmank

Yeni üye
teşekkür ederim dostum geçmiş olsun
Geçmiş olsun bir bok olmaz al dumanını biranı iç adamın dediği gibi direkt çağırmaz muhtamelen ama bu sene 2 defa daha çağrılırsın muhtamelen
sağol dostum ben ilkine çağırıdım ancak yanlış adrese tebliğ ettikleri için veremedim ve hata onlarda olduğu için beni ilgilendirmedi durumun sonucu
Gitme çiş vermeye ne yapacaklar sanki ben gitmedim.mahkeme verdiler . Berrat aldim . 6 temiz veremedim 1 kirli 1 temiz sonra isim gücüm var . İşemeye b.koye mi gidilir dedim en yakın wc kullandım. S.et yazmışlar çizmişler sen onlara uyma . Aklın mantığın dediğini yap KG
çağırsalar giderim de henüz çağırılamadım

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • içiciadam içiciadam:
  • Bandaleros Bandaleros:
    ***** **
  • içiciadam içiciadam:
  • Bandaleros Bandaleros:
    ****** hahahaha**
    +1
  • Bandaleros Bandaleros:
  • içiciadam içiciadam:
    ****** ***** ****** hahahaha**
  • içiciadam içiciadam:
    ********** ** ** **** hahahaha**
  • içiciadam içiciadam:
  • Bandaleros Bandaleros:
    **** ******* hahahaha ********** ***** ********
  • içiciadam içiciadam:
  • Bandaleros Bandaleros:
    hahahaha
    +1
  • içiciadam içiciadam:
    ***** **** hahahaha
  • Bandaleros Bandaleros:
    +1
  • içiciadam içiciadam:
    ****** hahahaha**
  • içiciadam içiciadam:
  • Bandaleros Bandaleros:
    ***** * ** ***** hahahaha*** **** hahahaha
  • Bandaleros Bandaleros:
  • içiciadam içiciadam:
    ***** ******** hahahaha* ****** hahahaha**** **** ****** *********
  • Bandaleros Bandaleros:
  • içiciadam içiciadam:
  • Bandaleros Bandaleros:
  • içiciadam içiciadam:
    ******** ******* ******** ******** ** ******** ******* ** *** ***** ******** ****
  • Bandaleros Bandaleros:
    ***** ***** ******* ******* ** ** ****** hahahaha**
  • içiciadam içiciadam:
  • içiciadam içiciadam:
    içiciadam içiciadam: *******