2 bitki için seçtiğim led yeterli mi?

growerLand

Yeni üye
Resim attığım çadırdaki 150 wattlığı attığın linktekinin 3500k full spectrum işte sen kıyasla 4 çiçekteki dkanka-
kanka merhaba. bu lm301h quantum boarddan sıparıs verıcem 2 adet yanlız bu;
3000k mix660nm UV IR
3500k mix660nm UV IR
3500k mix 660nm
3000k mix 660nm
modellerin arasından hangisini seçmem gerekiyor

popeye61

Yeni üye
Ü

Üye silindi 25337

Guest
gerçek watt kanka denendi ve gerçekten bugune kadar ben şahsen qb lere cob ledlere binlerce tl para vermiş biri olarak torch led ampul gibisini gormedim etkisini gozunuzle gorursunuz kanka 50w torch led ampul veg icin beyaz ışık bloom için sarı ışığından al kanka miss gibi mesafeside 40cm olsun tanesi 35 40tl faturayada yansıtmıyor
Brom link atabilirmisin , cok makul oneriler seninkiler.

Ü

Üye silindi 25337

Guest
kanka bunlari alacagina vegte beyaz isik bloomda da gun ışığı torch led ampül al kanka 50şer wat toplam 4 tane al missss hemde cok uygun hemde kaliteli hemde faturana az yansır

Bundan bahsetmiyorsundur sanirim dimi? Fiyat fazla ucuz diger bahsedilen isiklara gore , o nedenle suphede kaldim

growerLand

Yeni üye
kanka bu ışık gerçek lm301h midir?
degerleri resimde vermiş ama sana sorayım dedim kanka...bir bakıp yorum yaparmısın kanka??

gerçek olan lm301h boardun uzerınde yazar o boardda yazmıyor pek guvenılır degıl

Ü

Üye silindi 25337

Guest

Bundan bahsetmiyorsundur sanirim dimi? Fiyat fazla ucuz diger bahsedilen isiklara gore , o nedenle suphede kaldim

growerLand

Yeni üye
kanka bunlari alacagina vegte beyaz isik bloomda da gun ışığı torch led ampül al kanka 50şer wat toplam 4 tane al missss hemde cok uygun hemde kaliteli hemde faturana az yansır
kanka ben kendım 240w quntum board yaptım yanına 2 adet 50w torch almama gerek varmı sence? 2 bitkiye bakıcam. ışık fazla mı olur yoksa iyi mi olur

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • 5.yaprak 5.yaprak:
    ********* ******** **
  • 5.yaprak 5.yaprak:
  • TabldotLife TabldotLife:
  • 5.yaprak 5.yaprak:
    **** ******* ********* ******* ****** ***** hahahaha* *** **
  • B bongalov:
    ** ******* ******* ****** ****** ** ******** ******* ** ***** **
  • 5.yaprak 5.yaprak:
    ********* ***** hahahaha****
    ***** ****** **** *** **** ****** ******** ***** ********* ***** hahahaha****
  • 5.yaprak 5.yaprak:
    ********** ****** *** hahahaha* **** **** hahahaha* ********* ********
  • 5.yaprak 5.yaprak:
    ** ** ** ******** *** ****** *** ********* hahahaha****
    ******** ******** ***** ** ******** hahahaha* ****** *** hahahaha *** ********* ******
  • 5.yaprak 5.yaprak:
  • 5.yaprak 5.yaprak:
    ****** ******* *** hahahaha*** ******** *** ***** ** hahahaha
    ***** ******* ********* ***** **** ** ** **** ***** ***** hahahaha *** ** **** *** **** ***** ******
    *** *** **** ***** hahahaha* *****
  • ErdemRS6 ErdemRS6:
    ***** *** **
  • B bongalov:
    ***** ******** ** ******* *** ********* ****** ********* ******** ***** ********* ******** * * **** ***** ******* ******* *** hahahaha hahahaha *******
  • B bongalov:
    *** ** **** ******* ********** ******** ******** * ***** ***** ******* **** hahahaha***
  • B bongalov:
    **** ******** ********** *** ***** ******** **** ***** hahahaha****
    B bongalov: **** ******** ********** *** ***** ******** **** ***** hahahaha****