2 Bitki için oda kurulumu

elchavoo

Üye
80x80 kabinde 2 photo yapiyorum nem vanti hepsi var ve daha alanım boş veg vererek doldurmaya calisiyorum

higthead

Jolly Green
80x80 kabinde 2 photo yapiyorum nem vanti hepsi var ve daha alanım boş veg vererek doldurmaya calisiyorum

Bende 80x80 kabın onerıcektım gercı 120x60 kabıın ıle 80x80 kabının hava acmı aynı=)

Çıkış fan set 250m3 Vortice quite ultra sessiz model ve 360m3h karbon fitre.

Giriş fan 100m3 drdlient aksıyel fan 100m3

Yada bürçene göre

Çıkış fan set yine aynı m3 ve m3h karbon filtre normal seri vortice fan

Bu ürünlerden çıkış ve girişini seçersen havalandırma ile ilgili alıcağın başka bir şey kalmaz. 3 Ana unsur demir başın vardır kabin:)alan) - havalandırma- ışık bu 3 demir başından bütçesel fazla kısma çünkü sürekli kullanıcağın ürün ve ürünler olucak.

Son düzenleme:

jilet

Üye
120X60X180 BİTKİ YETİŞTİRME KABİNİ : 1250 TL

Bende 80x80 kabın onerıcektım gercı 120x60 kabıın ıle 80x80 kabının hava acmı aynı=)

Çıkış fan set 250m3 Vortice quite ultra sessiz model ve 360m3h karbon fitre.

Giriş fan 100m3 drdlient aksıyel fan 100m3

Yada bürçene göre

Çıkış fan set yine aynı m3 ve m3h karbon filtre normal seri vortice fan

Bu ürünlerden çıkış ve girişini seçersen havalandırma ile ilgili alıcağın başka bir şey kalmaz. 3 Ana unsur demir başın vardır kabin:)alan) - havalandırma- ışık bu 3 demir başından bütçesel fazla kısma çünkü sürekli kullanıcağın ürün ve ürünler olucak.
Anladım reis sağolasın yardımcı oldun

jilet

Üye
Sitedeki fiyatlar indirimli fiyatlar mı şu an yoksa bi kod girip mi indirim alıcaz

Son düzenleme:

jilet

Üye
Daha ilk growum olucak kusura bakma cok soru soruyorum da bu iki ürün havalandırma için yeterli olucak di mi

higthead

Jolly Green
Dostum sponsorun konusunu attım ya orda yazıyoır hersey=)) odeme sayfasında alttakı kodu gir=)

kurartışindirimi5

jilet

Üye
Hava kanalını ses ısı izoleli seçmeyi unutma.

Dostum sayfayı guncelle tekrar dene
Aynen şimdi oldu sağolasın usta ayın 5 ine kadar bunun siparişini vermek en mantıklısı çünkü benim growu yapıcağım yer de ses koku çıkması durumunda sıkıntı yaşayabileceğim biyer o yüzden karbonfiltre benim için çok önemli zaten sponsorsa benim güvenim tam

higthead

Jolly Green
Aynen şimdi oldu sağolasın usta ayın 5 ine kadar bunun siparişini vermek en mantıklısı çünkü benim growu yapıcağım yer de ses koku çıkması durumunda sıkıntı yaşayabileceğim biyer o yüzden karbonfiltre benim için çok önemli zaten sponsorsa benim güvenim tam

Dostum bazı urunlerın stokları bıtmıs yogun satıstan dolayı elını cabuk tut. Ses ısı ızolelı hava kanalı tercıh et cıkıs fan setı ıcın. gırıse hava kanalı gerek yok.

jilet

Üye
Dostum bazı urunlerın stokları bıtmıs yogun satıstan dolayı elını cabuk tut. Ses ısı ızolelı hava kanalı tercıh et cıkıs fan setı ıcın. gırıse hava kanalı gerek yok.
Bu iki ürünün stokları inşallah bitmeden alabilirim parayı ayarlamaya çalışıyorum ilk başta kafamda kurduğumdan daha pahalı olduğu için hesap kitap kalmadı

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
  • A anarkokapital:
    **** **** ***** ********** **** *** ****** *** *** **** ****** * **** ***** ****** hahahaha hahahaha ********* **
  • kkush kkush:
  • A anarkokapital:
    **** ****** hahahaha** *****
  • D DrNewMember:
  • A anarkokapital:
  • D DrNewMember:
    hahahaha *** ********
  • B Bacardi:
  • A anarkokapital:
    ** ** ****** hahahaha* ******* ****** ****** ******* ******** ******* hahahaha** ********** ** ******** ******** ******* **
  • kkush kkush:
  • kkush kkush:
  • A anarkokapital:
    ********** ****** ****** ***** ******* ******* ***** ******** hahahaha ** ****** *** ***** ****** **
  • kkush kkush:
    *** ******* ********** **
  • kkush kkush:
  • A anarkokapital:
  • kkush kkush:
  • A anarkokapital:
  • A anarkokapital:
    *** ********* **
  • A anarkokapital:
  • A anarkokapital:
  • kkush kkush:
  • A anarkokapital: