2 aylık, çiçeklenmeye gireceğim.

asukacs

Üye
Sayın üstadlar bitkim 2 aylık oldu, ışığı 12-12 ye getirip çiçeklenmeye döndürmek istiyorum.

Toprak allmix ve solucan gübresi bulunmakta, çiçeklenme dönemi için ek olarak Biobloom 250 ml ve 50w sarı torch almayı düşünüyorum.

Dün bir reis fan yapraklarını kes dedi, fan yaprakları en büyük yapraklar mı oluyor, yani kessem bitki sıkıntı yaşar mı?

Bir de biobloom sıvı gübreyi kaç günde bir ve ölçek olarak ne kadar kullanmalıyım?

ksmsm

Yeni üye
Knk fan yaprakları sadece alt kısımlar güneşı az alanlar kese bilirsin karşılıklı 2 adet aynı hızada fan yapragı olur bi kısmını kese bilirsin içerı dogru olanlar özellikle hava daha rahat alır ust kısımlara hiç dokunma sonuçtq bitkide oksijen ihtiyacı var iyi growlar

Kanka bitkinin ana dalı varya anadalda cikan her dalın altında 1 fan yapragi da var fan yapraklarini kes kanka ana dalda fan yapragi olarak en üstten 2 kademe bırak o büyük olan koca yaprakları kes dallarda ki fan yapraklarına dokunma ama sadece anadaldakileri kes

Kanka bide alt konuda ışık olarak 2 torch var demisson galiba tam olarak ışık olarak ne var ? 2 yetmez sen 4 yap onu rahat et

Reis kabinim dar 2 ışık yeter diye düşündüm baya da iyi büyüyoe gibi bitki ama? Gübre hakkında ne söyleyeyebilirsin
Kanka bitki başı en az 150w olarak biliyorum ben en azindan 3 e cıkar bence, gübre olarak bilgili değilim doğal gübre kullanıyorum ben, fotoğraflaeı suladıktan sonra çektiysen normal ama sulamadan çektiysen fazla su veriyo olabilirsin toprak kurumadan su vermemeye dikkat et + bitki su harici sağlıklı duruyo nasıl geldiysen öyle devam et bence

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • F FISCUHARA:
    ******* ******** hahahaha**
  • F FISCUHARA:
    hahahahahahahaha * ********* ********** hahahaha******** **
  • Bandaleros Bandaleros:
    ********* hahahahahahahaha******** * ********* ********** hahahaha******** **
  • F FISCUHARA:
  • Bandaleros Bandaleros:
  • Bandaleros Bandaleros:
  • Bandaleros Bandaleros:
  • TabldotLife TabldotLife:
  • S sonche:
    ****** ****** hahahaha ********** ****** hahahaha* ******* ****** ****** *** *** ******** ***** ***** ********* hahahaha**** ***** ********* **** ** hahahaha*** ** hahahaha***** ********** ******** **********
  • T taysın:
    **** **** ***** ****** ******* ******* ********* ******** ******** *** **** ***** ***** *** ***** ****** ******** ********* ********** ****** ******* *** ********** ********** **** *** ******* ***** **** ** ***** **** ********** ** ******** hahahahahahahaha* ********** ********** **** ****** ******* ********* ***** ***** ******** *** ** ********* hahahaha **** ** ******* ******
  • muadip muadip:
    ****** ***** ****** ****** ****** ******* *** ****** ****** ******* ***** **** ***** **** **** ***** ****** ******* ******* ********* ******** ******** *** **** ***** ***** *** ***** ****** ******** ********* ********** ****** ******* *** ********** ********** **** *** ******* ***** **** ** ***** **** ********** ** ******** hahahahahahahaha* ********** ********** **** ****** ******* ********* ***** ***** ******** *** ** ********* hahahaha **** ** ******* ******
  • T taysın:
    **** ***** ********* ****** ******* **** hahahaha****
  • Bandaleros Bandaleros:
  • Bandaleros Bandaleros:
  • T taysın:
  • Funny1Joint Funny1Joint:
    hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha*****
  • Funny1Joint Funny1Joint:
    hahahaha ******** hahahaha******** ********* hahahaha**** hahahaha**
  • TabldotLife TabldotLife:
    ********* ********* ********* ***** ****** ***** ********* ****** ******* **** hahahaha****
  • T Turco:
    * *
  • New Rookie New Rookie:
    New Rookie New Rookie: *** ******