1bitkilik kabin yapcam yardimci olurmusnuz

Mertali54

Doktor
Kolay gelsin kolay bir bitki için en az 60 60 alan lazım kendindin suntadan yap içini yansiti ile dose ama 60 60 da yetmez fan koyucaksin nem makinası havanlandirmalari PC sogutucularini dosersin vb takildigin yerde sor bro

Kolay gelsin kolay bir bitki için en az 60 60 alan lazım kendindin suntadan yap içini yansiti ile dose ama 60 60 da yetmez fan koyucaksin nem makinası havanlandirmalari PC sogutucularini dosersin vb takildigin yerde sor bro
Ustam kabini yaparım 70x70 yaparim benim aklima takılan 50 walt torch ampul le bakcam ama kac tane içine katmaliyim hangi renk olması lazım ve fan sistemini nasıl yapmaliyim 2 tane mi olmalı ufak nem makineleri var yeterli olurmu nem için

Dostum ben ufak bi sistem yapcam torch ampulle ama gelisim dönemin de sarı renkmi yoksa beyaz renkmi ışık takayim yoksa ikisini Beraber mi sana bi örnek resim atmak isterim ama bilmiyorum resim atmayi
dostum veg döneminde beyaz bloomda sarı ampul kullanmalısın 1 bitki için 4 adet alsan seni idare eder bence cob ledde alabilirsin 150-200 w civarı daha iyi olur.

Mertali54

Doktor
Ustam kabini yaparım 70x70 yaparim benim aklima takılan 50 walt torch ampul le bakcam ama kac tane içine katmaliyim hangi renk olması lazım ve fan sistemini nasıl yapmaliyim 2 tane mi olmalı ufak nem makineleri var yeterli olurmu nem için
1 metre kare alan için yani 100 * 100 iicin hepsi 50 vattlik olmak şartıyla 1 adet amber 2 adet mavi 2 adet kırmızı ışık gerekir ama buhar makinesini fanlarını nereye koyucaksin 70 sana yetmeye bilir boyunu en az 150 cm uzunluk olması gerekir çünkü ışıkları dosuyceksin iceri

Mertali54

Doktor
İyi bir makina almalısın can güvenliği için neticede içerde hep elektrikli şeylerle dolu bir kabın bu nihayetinde 500 TL yere zor yaparsın

Mertali54

Doktor
Dostum ben ufak bi sistem yapcam torch ampulle ama gelisim dönemin de sarı renkmi yoksa beyaz renkmi ışık takayim yoksa ikisini Beraber mi sana bi örnek resim atmak isterim ama bilmiyorum resim atmayi
Sari yani amber ve mavi ilk başlangıçta bu iki renk lazım tabi önce mavi ile basliycaksin sonra sarıyı açacaksın onun belli değerleri var o değerleri yakalaman lazim

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • deyorke Chat bot:
  • Y Chat bot:
  • Y Chat bot:
  • D doğadostu1004:
  • clackster clackster:
  • Mest Mest:
  • Bandaleros Bandaleros:
  • C coke12345:
  • shellman shellman:
  • Bandaleros Bandaleros: