150x150x200 kabinde 1000w cob led ile kaç bitki bakabilirim cob led sorun olur mu teşekkür ederim

G_man

Kıdemli Üye
bende 500w el yapımı cod led var sıcaklık sorunu yaşıyorum havalandırman güçlü olmazsa içerisi hamam gibi olur ona dikkat et

dyco

Yeni üye
Seninkiler aleminyumun üzerine mı montali knka ayriyetten termal macun vs yaptın mı ledlere

Mertali54

Doktor
Fatura fena gelir 1000w cob LED ile 3 metre yerin var bir bitki için auto için 60 a 60 alan lazım burdan yap hesabini

iWeed

Üye
Kanka elektrozoomdan alınan 650 wat cob led ile kabin sıcaklığı 38 dereceye kadar çıktı.1000wat sıkıntı.Klima ile 30a kadar zar zor düşürebildim.O ışıkla havalandırmanın işe yarayacağını düşünmüyorum.

Shammy

Kıdemli Üye
Uzun dönem kısa dönem birde hangi medyada yetistireceksin kanka? Ama şunu peşin peşin söyleyeyim 1000 watt cob çok fazla

Disjointed

Kıdemli Üye
Kanka en güzeli beş tane bakman beş yaparsan hem masrafın uğraşman az olur hemde bitkilerin çok güzel gelişir on numarada hasat alırsın 5 bitkiden sana tavsiyem yakınında varsa dereye in tam suya en yakın noktadaki balçık gibi olmuş toprağı al bu toprak efsanedir kanka hiç bı yerde yok birazda perlit ve coco al karıştır hava geçirgenliği artsın iyi olur

dyco

Yeni üye
Kanka alırsa 10 bitki rahat bakarsın ama mesela ben ts3000 altında 4 autoyu aynı kabine sigdiramiyorum şu an ama ben Coco da yapıyorum
6 olarak düşünmeye başladım knka en kotu kuru olarak 500 ila 750 arasında bir hasat arzuluyorum
Kanka en güzeli beş tane bakman beş yaparsan hem masrafın uğraşman az olur hemde bitkilerin çok güzel gelişir on numarada hasat alırsın 5 bitkiden sana tavsiyem yakınında varsa dereye in tam suya en yakın noktadaki balçık gibi olmuş toprağı al bu topra

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • deyorke Chat bot:
  • C Cetegrian:
    C Cetegrian: ********** ******