1500 ppm kaliteli CO2

WhatsDaProblem?

Yeni üye
evet arkadaşlar tam olarak burda --> TAM "BURAYA" TIKALAMALISIN

iddia şu; Beni al, çiçeklerin yukarısında bi yere as, 6 ay boyunca 24 saat,  2500 - 3000 ppm co2 salıyorum diyor.

fiyat: 35$

daha ucuz bir yerden temin edebilirsek lütfen paylaşın :)

önemli edit: arkadaşlar araştırırken farkettim doğru rakam 1500 ppm. bu ürün 1500 ppm üretiyor.

LED

Yeni üye
RE: 2500-3000 ppm kaliteli CO2

CO2'i şeker, maya ya da karbonat gibi şeyleri karıştırıp yaptıklarını gördüm. İşe yarar mı bilmiyorum. Doların hızla yükselmesi sebebiyle, yırt dışı ürünlere erişim zorlaşıyor. Paylaşım için teşekkürler.

serdarzzx

Yeni üye
RE: 2500-3000 ppm kaliteli CO2

karbondioksit tüpleri var 250tl regulatörü ile birlikte 8kg büyük olanı almanyın ama 5 litre alın taşırken falan göze batıyor ne yapıyor bu manyak bu tüple ile sahibindende  da akvaryum sitesinde satan satıcılar var efes pilsen tüpü satıyor   dolumunuda 5 tlye yaptırıyorsun boşalınca

WhatsDaProblem?

Yeni üye
Cvp: 2500-3000 ppm kaliteli CO2

serdarzzx' Alıntı:
karbondioksit tüpleri var 250tl regulatörü ile birlikte 8kg büyük olanı almanyın ama 5 litre alın taşırken falan göze batıyor ne yapıyor bu manyak bu tüple ile sahibindende  da akvaryum sitesinde satan satıcılar var efes pilsen tüpü satıyor   dolumunuda 5 tlye yaptırıyorsun boşalınca

ne kadarlık tüp kaç grow götürür mesela ? kaç çiçeğe yeterli gelir ? detaylı bilgi verirsen güzel olur

Ü

Üye silindi 257

Guest
120/120 alanda 6 aydır kullanıyorum,hala üretiyor..terleme yapmasından ve poşetin şişkin durmasından üretim yaptığını anlıyorsun.bitkilere herhangi bir zararı yok..

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • İstanbul İstanbul:
    ******* ********* ********** ** ***** hahahaha *****
    +1
  • G Groww:
    ******* hahahaha****** **** hahahaha* hahahaha
  • TabldotLife TabldotLife:
  • G Groww:
    +1
  • G Groww:
    ** ***** *** ***** ******* ****** ******** ******* *** **** ** **** ********** **** * ******* *** *** ******* ******** ******* **** ***
  • İstanbul İstanbul:
  • İstanbul İstanbul:
    +1
  • K kujo07:
  • G Groww:
    ******** hahahaha *********
  • G Groww:
    ****** ***** ********** **** *** ** ***** ** ***** **** hahahaha hahahaha* ***** ** ***** ***** **** ****** ****** ****** *****
    ***** ****** ****** ***** ******** ***** ********** **** *** ** ***** ** ***** **** hahahaha hahahaha* ***** ** ***** ***** **** ****** ****** ****** *****
  • G Groww:
    ******* hahahaha *** ********* *** **********
  • funny1joint funny1joint:
    hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha*****
  • İstanbul İstanbul:
    *** ** ***** hahahaha ****** **** *******
  • G Groww:
    ********** ******** ******** ********* ********** ***** ***** **** ***** **** ********* ****** hahahaha
  • İstanbul İstanbul:
  • G Groww:
    *** ** ***** hahahaha ****** **** ******** ********** *** **
  • İstanbul İstanbul:
    ***** ******* ***** ***** ********** ** **** ******* *** ***** hahahaha ******** **********
  • G Groww:
    *** ********** ***** ***** ********** ***** ********* hahahaha**
    ***** ****** hahahaha** ***** *** ****** ********** ********* ********* ******* ******* hahahaha *** ********* *** **********
  • D despotdes:
    D despotdes: **********