15.gün çiçeğe giren gdp auto overdrive zamanı ?!

Laniekea

Old School
Arkadaşlar merhaba düzenli olarak konum burada ; https://tohumsuz.com/threads/grand-daddy-purple-günlüğü.15825/page-2#post-166301

Bir soru sormak istiyorum bir çiçeğim konuda da görüldüğü üzere 15.günde çiçeğe girdi şuan 41.gündeler ve güncel fotoğrafları aşağıdaki gibi. Overdrive vermeye ne zaman başlamalıyım ? Karışıklık oldu chatte geçti diyen arkadaş var daha zamanı var diyen arkadaş var aydınlatırsanız çok sevinirim.

sonerads

Kıdemli Üye
kanka tecrübeli arkadaşlar daha iyi bilir yorum yapacaklardır ama benim forumda okuduğum bilgiler pistillerde %10-15 kahverengileşme başlayınca overdrive başlanması gerektiği yönünde. yanlış biliyorsam ben de doğrusunu burdan öğrenmiş olurum:)

Hamzaazmah

Kıdemli Üye
Arkadaşlar merhaba düzenli olarak konum burada ; https://tohumsuz.com/threads/grand-daddy-purple-günlüğü.15825/page-2#post-166301

Bir soru sormak istiyorum bir çiçeğim konuda da görüldüğü üzere 15.günde çiçeğe girdi şuan 41.gündeler ve güncel fotoğrafları aşağıdaki gibi. Overdrive vermeye ne zaman başlamalıyım ? Karışıklık oldu chatte geçti diyen arkadaş var daha zamanı var diyen arkadaş var aydınlatırsanız çok sevinirim.
Dostum overdriver yanlış bilmiyorsam 6.hafta başlıyorlar bazı arkadaşlar son haftadan önceki sulamalarda başlanılsın diyor ama sanırım daha overdrive zamanın var b52 ve corboload denen bir besin var onları verebilirsin ama önce bir araştır ben son haftadayım 6. hafta alabildim o zaman başladım sanırım oda doğru bir zaman 2. kez verdim ben bir hafta suluyorum iyice dalların düşmesini bekliyorum besin veriyorum top max blom overdrive ve humik asit birde kendimin yapığı bir cal mag var onu veriyorum,,

Laniekea

Old School
Dostum overdriver yanlış bilmiyorsam 6.hafta başlıyorlar bazı arkadaşlar son haftadan önceki sulamalarda başlanılsın diyor ama sanırım daha overdrive zamanın var b52 ve corboload denen bir besin var onları verebilirsin ama önce bir araştır ben son haftadayım 6. hafta alabildim o zaman başladım sanırım oda doğru bir zaman 2. kez verdim ben bir hafta suluyorum iyice dalların düşmesini bekliyorum besin veriyorum top max blom overdrive ve humik asit birde kendimin yapığı bir cal mag var onu veriyorum,,
b52 gübrem var zaten hali hazırda veriyorum fakat benim bitkim çiçeklenmeye 15.gün girdi 60 gün desek 75.günde hasat etmem gerekiyor ortalama şekilde bende haftada 1 gübreli 1boş-calmaglı veriyorum. Kalan zamanım ortalama 30 gün desek overdrive vermeme daha 1.5 hafta falan mı var yani??

Hamzaazmah

Kıdemli Üye
b52 gübrem var zaten hali hazırda veriyorum fakat benim bitkim çiçeklenmeye 15.gün girdi 60 gün desek 75.günde hasat etmem gerekiyor ortalama şekilde bende haftada 1 gübreli 1boş-calmaglı veriyorum. Kalan zamanım ortalama 30 gün desek overdrive vermeme daha 1.5 hafta falan mı var yani??
75 değil 45 gün ?

Ü

Üye silindi 20072

Guest
Kanka selam geç bile kalmışsın overa ilk sulamanda litreye bir ml olarak başlayabilirsinnb kolay gele ' :)

Ü

Üye silindi 20072

Guest
teşekkür ederim kankam senin tavsiyenle purpinator aldım mor olmadı yav sigaralar :/
Kanka daha overa baslicaksin onunla beraber devam et muhakkak sonucu görürsün çok güzel bir ürün mutlaka o rengi vericektir,sen biraz geç aldın o ürünü yanlış hatırlamıyorsam belkide ondan sebep tam rengi vermemiştir ama illaki farkedecektir sonunda

Laniekea

Old School
Kanka daha overa baslicaksin onunla beraber devam et muhakkak sonucu görürsün çok güzel bir ürün mutlaka o rengi vericektir,sen biraz geç aldın o ürünü yanlış hatırlamıyorsam belkide ondan sebep tam rengi vermemiştir ama illaki farkedecektir sonunda
teşekkür ediyorum kankam, bir şey daha soracağım şimdi ben pazartesi gübreyi sipariş edeceğim maddi durumdan ötürü ama pzt gübreli sulama vaktim. bb vermeyip boş sulamama overi eklesem cal-magla beraber olur mu ?

Ü

Üye silindi 20072

Guest
teşekkür ediyorum kankam, bir şey daha soracağım şimdi ben pazartesi gübreyi sipariş edeceğim maddi durumdan ötürü ama pzt gübreli sulama vaktim. bb vermeyip boş sulamama overi eklesem cal-magla beraber olur mu ?
Kanka cal magle işin yok şuan somege girmiş bitkiye nitrojen takviyesi someklerin sismesini engelliyecektir sen bu saatten sonra someklere endexlieceksin kendini ana gubrelerin vardır muhakkak onlarla overi mixle ver gitsin farkı göreceksin

Laniekea

Old School
Kanka cal magle işin yok şuan somege girmiş bitkiye nitrojen takviyesi someklerin sismesini engelliyecektir sen bu saatten sonra someklere endexlieceksin kendini ana gubrelerin vardır muhakkak onlarla overi mixle ver gitsin farkı göreceksin
kankam gübrelerim grow mikro bloom b52 rhino bigbud purpinator şimdi pzt günü gübreli sulamam var overdrive veremeyeceğim. nasıl bir yol izlemeliyim? fazla darladım seni kusuruma bakma :)

Ü

Üye silindi 20072

Guest
kankam gübrelerim grow mikro bloom b52 rhino bigbud purpinator şimdi pzt günü gübreli sulamam var overdrive veremeyeceğim. nasıl bir yol izlemeliyim? fazla darladım seni kusuruma bakma :)
Hee sende over yok desene daha almadım diye :D bende var diye over ver gitsin diyorum,bir sulama daha aynı şekil yap gubreni overi alınca dediğim gibi yaparsın bu sulama an serisi ana besinler b52 bigbud verirsin diğerinde overi verince purpinatoru ekler bbyi kesersin

Laniekea

Old School
Hee sende over yok desene daha almadım diye :D bende var diye over ver gitsin diyorum,bir sulama daha aynı şekil yap gubreni overi alınca dediğim gibi yaparsın bu sulama an serisi ana besinler b52 bigbud verirsin diğerinde overi verince purpinatoru ekler bbyi kesersin
çok teşekkür ediyorum kankam dediğim gibi pzt overdrive ve mikroskopu ekliyeceğim diğer bitkilerim daha beyaz bu bi anda böyle bi hal aldı takip edemedim biraz geç geldim sıkıntısını çekmem inşallah eheh. sana çok teşekkür ediyorum seviliyosun.

Ü

Üye silindi 20072

Guest
çok teşekkür ediyorum kankam dediğim gibi pzt overdrive ve mikroskopu ekliyeceğim diğer bitkilerim daha beyaz bu bi anda böyle bi hal aldı takip edemedim biraz geç geldim sıkıntısını çekmem inşallah eheh. sana çok teşekkür ediyorum seviliyosun.
Rica ederim dostum ne zaman takilirsan buralardayım,elimizden geldiğince yardımcı oluruz..Kolay gele : )

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • istr istr:
    ******* hahahaha****** ********* *********
    +1
  • Night owl Night owl:
    ****** **** ******** ****** ******** ** ******* hahahaha* ***** ****** **** ******* hahahaha* *** ****** ********** *** ******** ********** ********** ***** ****** ***** ******* ******* ****** *** ******** **** **
  • Night owl Night owl:
  • Night owl Night owl:
    **** ******** hahahaha hahahaha* ***** ********** ******* hahahaha****** ********* *********
  • VendettaX VendettaX:
    hahahaha *** ** hahahahahahahaha*
    +1
  • Night owl Night owl:
  • Night owl Night owl:
    hahahahahahahaha
  • Night owl Night owl:
  • Night owl Night owl:
    ****** ***** hahahaha*** ****** **** ** ******** **** ***** ********** ********** ******
  • Night owl Night owl:
    **** **** ********** ****** ***** ******* ** **** ********** ***** ******* ******** ****** **** ********* ********* ** hahahaha *** ** *
  • VendettaX VendettaX:
    ********* ******** ****** **
  • Night owl Night owl:
    **** ** **** ** ****** ****** **** ****** ** ** ** ********* ******** ****** **
  • Night owl Night owl:
  • VendettaX VendettaX:
    +1
  • L lityum:
    ****** ***** ** ******** ******** hahahaha**
  • kokokoco kokokoco:
  • kokokoco kokokoco:
  • kokokoco kokokoco:
  • kokokoco kokokoco:
    **** ** ********* hahahaha** ******* ****** ****
  • kokokoco kokokoco:
  • Kanka Kanka:
    ***** ***** ********** ******** hahahaha ******** ******** ******** ********* **** ******** * *** ********* ******* ******** **
  • kokokoco kokokoco:
  • kokokoco kokokoco:
    ****** ******* ****** ****** hahahaha* **** ****
  • lavrens lavrens:
    ****** hahahaha* ****
    lavrens lavrens: ****** hahahaha* ****