1300 TL ile Autoflower Bitki İçin Gübre Seçmeme Yardım

• Konbuyu başlatan CanoDior
  • Başlangıç tarihi
C

CanoDior

Guest
Selamlar dostlarım forumu 3 seneden beri takip ediyorum biraz evhamlı olduğum için foruma kayıt olmaya çekinmiştim fakat bugüne nasipmiş.Kafamda herseyin planını kurdum mayısın başlarında gizli bir yere perlit ve solucan Gübresi kattığım toprağı çuvallar'a doldurup autoflower bitki yetiştirmek istiyorum gübre olarak biobizz full set dusundum ama bir konuda arkadasın biri biobizz organik ve şekerli oldugu için toprakta böceklenme yapıyor demiş. tohuma 500 kağıt bayıldık emeklerimin boşa gitmesini istemiyorum,1300 tl bütçeye Advanced nutrients önerebileceğiniz gubre dizilimi varmı?
Yanıtlarınız için simdiden çok teşekkür ederim saygilar.

Turkish man

Doktor
Dostum be ilk önce seni üzeyim sonra sevindireyim toprağı kendin solucan gübresi vs. Extra enzimler ile zenginleştire bilir ve 20 ₺ 30₺ civarlarında maal edebilirsin. Sevindirici tarafı ise biobizz kullanman ilk grow yapanın dostudur. Çoğu hatayı affeder kimyasal içinde çok ama çok az olduğu için. Devam et organikçi ol desteklerim seninle takıldığın yerde biz varız dostumsun

Veg
Grow. Blom micro
Bloom
BİG bud. Nirvana. Bud cady. Khuse khus.
Ara öğün içecekler boş sulama.
Senszym. Calmag.
Acil durumlar ve ağır eğitimler
Revive

C

CanoDior

Guest
@Seytan. Mari dostum yanıtın için çok teşekkür ederim fakat bunların hepsinin toplam fiyatı 1700 tl gibi bir rakama denk geliyor ve benim su anda butcemi asabilecek durumum maalesef yok :(

C

CanoDior

Guest
Dostum be ilk önce seni üzeyim sonra sevindireyim toprağı kendin solucan gübresi vs. Extra enzimler ile zenginleştire bilir ve 20 ₺ 30₺ civarlarında maal edebilirsin. Sevindirici tarafı ise biobizz kullanman ilk grow yapanın dostudur. Çoğu hatayı affeder kimyasal içinde çok ama çok az olduğu için. Devam et organikçi ol desteklerim seninle takıldığın yerde biz varız dostumsun
Cok tesekkur ederim cansın <3

Grow kent e bak magic plac a bak aralarında 2 3 tl oynuyor ben iiyi baktım 30 gün önce bu gübreleri dizdim veg harici.

sensi bloom A+B
voodo juice
big bud
bud candy
overdrive
call mag
tercihen daha sonraki günlerde revive ekleyebilirsin. ama ben revivenin daha kapağını bile açmadım aldığım gibi duruyor.
fazla gübre fazla hasat demek değildir. ağır gübre takvimi ile bitkiyi yakabilirsin. bu saydıklarım yeterli olur.
ekstra toprağa katı solucan gübresi veya yarasa gübresi ekleyebilirsin doğal oldukları için sıkıntı yaşatmazlar.
6 gübre yeterli hatta fazla bile. yine yetmez benim param var diyorsan Sensizym alabilirsin. ama dediğim gibi fazla gübre fazla hasat demek değildir. yorma bitkiyi.

higthead

Jolly Green
@Seytan. Mari dostum yanıtın için çok teşekkür ederim fakat bunların hepsinin toplam fiyatı 1700 tl gibi bir rakama denk geliyor ve benim su anda butcemi asabilecek durumum maalesef yok :(

Bro butcem yok dıyosun ama 8 auto yapıcam dıyosun. 8 autoya zaten gubre baya gıdıcek bunu dıkate almanı onerırım ya bıtkı miktar dusur yada maddıyı arttır.Yada biobızz kullan ben bıo ve an serısı karısık kullanıyorum.

Bioda boceklenme kım dedıyse guldurmeyın benı çiçeklenmenın 5.haftasıondayım ne boceklenmem oldu nede baska bısey.

2. secenek n11 de turkuaz veya baska markalardan npk gubrelerı yarasa gubresı calmag vsvs gubreler alıp temel gubrelerle devam edıceksın.

C

CanoDior

Guest
Bro butcem yok dıyosun ama 8 auto yapıcam dıyosun. 8 autoya zaten gubre baya gıdıcek bunu dıkate almanı onerırım ya bıtkı miktar dusur yada maddıyı arttır.Yada biobızz kullan ben bıo ve an serısı karısık kullanıyorum.

Bioda boceklenme kım dedıyse guldurmeyın benı çiçeklenmenın 5.haftasıondayım ne boceklenmem oldu nede baska bısey.

2. secenek n11 de turkuaz veya baska markalardan npk gubrelerı yarasa gubresı calmag vsvs gubreler alıp temel gubrelerle devam edıceksın.
Biobizz doğal an kimyasal karıştırarak kullansam herhangi bir sıkıntı olur mu?

Ben:

Bio grow - bloom - topmax - cal mag - alga mıc - activera

an den bıg bud - bud candy - rıhınoskın - sensızym

Kullanıyorum sıkıntı yok.
Aynen bende bir dolu sulamamdaki gübre leri sayayım
2.5 Litre ph dengeli su
4 ml bio grow
6 ml bio Bloom
3 ml bio topmax
3 ml bio acti vera
3 ml bio hawean
3 ml bio al a mix
An seri
4 ml big bud
4 ml khuse khus
4 ml Nirvana
3 ml calbolard
3 ml B52

arkadaşlar bu biobizz in bio heaven booster o kadar etkilimi acaba kullanan varmı acaba bilgi verebilirmi çok pahalı 1 litresi 675/775 tl arası değişiyor

LucaChangretta

Kıdemli Üye
yav siz ne bulursanız basıyonuz bitkiye ben 2 sezondur sadece an bloom grow micro ilk ay litreye 2+2+2 ml sonra 3.5+3.5+3.5 ml verip geçiriyorum hiçte sorun yaşamadım gübreden cigaralar zehir gibi içeni bayıltır

nasa

Doktor
Bütçe var ise gayet de gerek var kardesm
gübre için bu kadar bütçe ayırmaya gerek yok tarantula grow bloom calmag overdrive carboload bu kadar ya diğerleri çok gereksiz çokta amatörsen revive kushie kush falan syenzim falan gerek yok bunlar işin kıllığı AN markasının para tuzakları ( kushie kush etkili ama çokta gerekli değil yani)

nasa

Doktor
grow dönemi
Advanced Nutrients Tarantula 250 ml
Advanced Nutrients Sensi Grow A-B pH Perfect 500ml

Advanced Nutrients Revive 250 ml

bloom dönemi
Advanced Nutrients Sensi Bloom A-B pH Perfect 500 ml
Advanced Nutrients Overdrive 500 ml
CARBOLAD

CALMAG VEG 4 5 SULAMADA TEK BAŞINA SULAMA İÇİN

nasa

Doktor
bu benim gübre tablom kendim çıkarttım geçen yazdan beri kullanıyom 2 hasad aldım dolu sömeklerle

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • Emmy Emmy:
  • Emmy Emmy:
    ***** ** *** **
    Emmy Emmy: ***** ** *** **