12 - 12 methot hakkında bilgi sahibi olan growelarin dikkatine.

merhaba arkadaşlar suanda auto blue dream grow yapmaktayım kızlarım 58. Gunundeler.

Birdahaki growumu 12-12 methotla yapmak istiyorum bilgi sahibi olan herkesin yorumları önemli dumanınız bol olsun...

A

ALTINPİPO

Guest
merhaba arkadaşlar suanda auto blue dream grow yapmaktayım kızlarım 58. Gunundeler.

Birdahaki growumu 12-12 methotla yapmak istiyorum bilgi sahibi olan herkesin yorumları önemli dumanınız bol olsun...
12 12 autolar ıcın tavsıye edilmiyor photo ıse veg ıstersen 15gun ıstersen 2 ay bıtkının boyuna gore ıstedıgın boy aldımı 12 12 sokarsın cıcklenmeye girer

12 12 autolar ıcın tavsıye edilmiyor photo ıse veg ıstersen 15gun ıstersen 2 ay bıtkının boyuna gore ıstedıgın boy aldımı 12 12 sokarsın cıcklenmeye girer
Photo için doğru söylüyorsun dostum 2 aya hasat almam için 15gun veg yapicam ama hasatta ne olur metre kareye düşen ışığı ayarlayarlayabiliyorum bı tahminin var mı

A

ALTINPİPO

Guest
Photo için doğru söylüyorsun dostum 2 aya hasat almam için 15gun veg yapicam ama hasatta ne olur metre kareye düşen ışığı ayarlayarlayabiliyorum bı tahminin var mı
okadarını bilemem kanka sana bağlı ben sadece önerdim oyle yapcagına daha ıyı genetıkler secıp auto yap gene daha ıyı

Hem hasat kısa hem uğraş yok hem alan derdi yok ne biliyim bı autodan 50 diyolar 20 litrelik saksilarim var 5 litrelik saksı kullanırım 20 Gr veriyo hemde hiç bı sorunu yok

A

ALTINPİPO

Guest
Hem hasat kısa hem uğraş yok hem alan derdi yok ne biliyim bı autodan 50 diyolar 20 litrelik saksilarim var 5 litrelik saksı kullanırım 20 Gr veriyo hemde hiç bı sorunu yok
bı auto ıcın 15 lıtre yeter gubrelemeyı saglam yaparsan az oz 120lık alanda 4 bıtkı 350 400 verır rahat belkıde daha fazla sağlam genetik yaparsan bu da ıyı kafa demek az olsun sağlam olsun ama tercih senin yapan arkadaslar 10 15 tane atıp belkide sog yöntemi yapıyor bunlar ıle ılgılı forumda sog eğitimi var 1 2 tıkla hersey bulunur

MasterOf

Kıdemli Üye
bı auto ıcın 15 lıtre yeter gubrelemeyı saglam yaparsan az oz 120lık alanda 4 bıtkı 350 400 verır rahat belkıde daha fazla sağlam genetik yaparsan bu da ıyı kafa demek az olsun sağlam olsun ama tercih senin yapan arkadaslar 10 15 tane atıp belkide sog yöntemi yapıyor bunlar ıle ılgılı forumda sog eğitimi var 1 2 tıkla hersey bulunur
İstedigin kadar gubreyi saglam yap, ne kadar isik o kadar hasat

takozesya

Yeni üye

dostum selam çok başarılı görünüyor bilgi verir misin? saksılar kaç litre? toprak ne marka ışıklar kaç watt? kaç kök var? kullandığın gübreler eğitimler neler? teşekkür ederim

Organik

Kıdemli Üye
Canavar gibi geliyolar kanka masallahlari var nazar degmesin bol hasatlarin olsun kullandigin led nedir birde kanka 12/12 bence genetik hic etme kendi tohumunu uretmiyorsan.

Kanka o baştan 12 12 teknigini yurt disinda klon satin alabilenler cok yapiyor direk 12 12 verip 65 - 70 gunde hasat aliyorlar bence surekli boyle bi teknikle yapicaksan mutlaka daha ufak bi kabinin olsun ya klon alabilecegin guzel bir bitki yada buyuk kabini hasat etmeden 15 gun once ekilmis bitkilerin olsun hasati alinca kucukleri buyuk kabine nakleder 12- 12 ye alir 70 gun sonra ekmeğini yersin bitkiler cok buyuk olmayacaklari icin o sure zarfinda 20 bitkiye 100 - 150 w isik yeter bence bardak boyutunda yan yana dizersin bitkileri iyi growlar

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • Ü Üfürükçü gargamel:
  • İstanbul İstanbul:
    *** **** **** ******* ** ****** ***** ******* ***** ******** ********** ** ***** ** ***** *** ********** ********
  • İstanbul İstanbul:
  • İstanbul İstanbul:
  • Ü Üfürükçü gargamel:
    hahahaha ****** hahahaha ******** ***** ***** **
  • İstanbul İstanbul:
  • Ü Üfürükçü gargamel:
    hahahaha**** ********** *** ********** ********
  • Ü Üfürükçü gargamel:
    hahahaha** **** *******
    +1
  • İstanbul İstanbul:
  • İstanbul İstanbul:
    ******** *** ******* ***** ***** *** ********** ********** *** *** ****** ********** *******
  • Ü Üfürükçü gargamel:
    +1
  • Ü Üfürükçü gargamel:
    hahahaha* ********** ** ***** ******* **** ****** ***** ******** ******* ******** ******* ** ******** ******** ***** ** ******* hahahaha** **
  • İstanbul İstanbul:
    ********* ** ***** *** ******* *** ***** **** ********** ***** ********* *** *******
  • İstanbul İstanbul:
    +2
  • R RainGrow:
    ***** ** ****** ***** ****** ** hahahaha ***** ******* ****** ****** hahahaha* ***
  • Ü Üfürükçü gargamel:
    ***** ***** ** ******* ****** ***** hahahaha** hahahaha***** hahahaha ******* ******
  • Ü Üfürükçü gargamel:
    ********* *** hahahaha ******* *** *******
    +2
  • B bongalov:
  • B bongalov:
  • K keyifpezevengi:
    ****** ****** **** **** ***** ******* ****** ** hahahaha*****
  • Probis Probis:
    *** ****** *** *** ***** **** **** ***** ******* ******* hahahaha**** ******** ******* *** *** *** ********
    +1
  • GrowX GrowX:
    **
  • B bongalov:
    ******* hahahaha*** hahahaha** ***** ********** ****
  • Night owl Night owl:
    ***** ***** ****** **** ***** ** ***** ****** **** ****** ****** ** ******* *********
  • Night owl Night owl:
    ******* ******* ****** ****** **** **** ***** ******* ****** ** hahahaha*****
    Night owl Night owl: ******* ******* ****** ****** **** **** ***** ******* ****** ** hahahaha*****