100ug lsd

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
kafa raporu olarak ekleyeceğim şey ise 2 tane yiyin ve kağıtları direkt olarak hiç kesmeyin 2 tanede iyi oluyor, 3 tane ile yoğun bir yolculuk söz konusu oluyor. tabi bizim ortam orman evi ve güzel bir doğaydı, geometrik şekiller söz konusu oldu ve doğanın fraktalları tekrardan kendine aşık etti desem ayıp olmaz.

Paketleme 10/10
Güvenlik 10/10
Hız Drop-Off 10/10
Kalite 5/10
türkiye şartlarında marketli alışverişde bulunmaz nimet tabi ****
Dostum dread forumda adminler kağıtların max 30-40 olduğunu ve kağıtların overdose olduğunu söyledi.Büyük ihtimal parayı alarak değilde bu şekilde dolandırıyor milleti.Sen 3x100 kağıt alsan evreni tersten görürdünBüyük ihtimal 90-100 civarı ug aldın 3 kağıtla birlikte

hilow14

Yeni üye
Dostum dread forumda adminler kağıtların max 30-40 olduğunu ve kağıtların overdose olduğunu söyledi.Büyük ihtimal parayı alarak değilde bu şekilde dolandırıyor milleti.Sen 3x100 kağıt alsan evreni tersten görürdünBüyük ihtimal 90-100 civarı ug aldın 3 kağıtla birlikte
enteresan markette düzenlemiş ug sini vs namasteye girdiğimde aynı kağıt 70ug yazıyor ama sitede 30ug

Ü

Üye silindi 23300

Guest
arkadaşlar dolandırıcılar bu başlıkta yazı yazmış dikkat edelim parayı kaptırmayalım

ex mi kanka bu yorgan altına girip yiyip yatıcan :D ki kağıt çalışıyorsa(çok çabuk bayatlayıp bozulabiliyor) uyuyabilme ihtimalin çok düşük. tavsiyem gündüz yap, on kat daha fazla keyf alırsın. çık, gez dolaş. tribinden korkma, al kahveni yanına, tak kulaklığını takıl.

hilow14

Yeni üye
kanka pgp key için hangi programı kullanara yolliycam mesajı kleopatra olur mu yoksa farkeder mi
kanka fark etmiyor diye biliyorum ben, zaten pgp keyini profiline yapıştırıyorsun. Dark0de reborn markette özel mesaj atma kısmına gelince sol altta şifrele var, mesajı yazıp ona basınca oto şifreliyor, sitenin öyle bir kolay özelliği var yani.

hilow14

Yeni üye
sen ban yemedinmi lan hala
sen bana dolandırıcı demişsinde, senin dünyadan haberin yok ve olayı yanlış anlamışsın.
o tür market sitelerinde satıcı ünvanı alabilmek için 600-700 dolar para ödüyorsun alışveriş yaptığın zamanda para hemen satıcıya gitmiyor sitede kalıyor, sen ürünü aldım tuşuna basman lazım yani anladın. gerçi senin gibi ilk okul mezunu birine laf anlatmak benim suçum kafa yapında profil fotoğrafından belli. neyse kanka sana mahallede bol adam bıçaklamalar.

Ü

Üye silindi 23300

Guest
sen bana dolandırıcı demişsinde, senin dünyadan haberin yok ve olayı yanlış anlamışsın.
o tür market sitelerinde satıcı ünvanı alabilmek için 600-700 dolar para ödüyorsun alışveriş yaptığın zamanda para hemen satıcıya gitmiyor sitede kalıyor, sen ürünü aldım tuşuna basman lazım yani anladın. gerçi senin gibi ilk okul mezunu birine laf anlatmak benim suçum kafa yapında profil fotoğrafından belli. neyse kanka sana mahallede bol adam bıçaklamalar.
tr içi vendor diye konusunu açtığın adam bütün milleti tokatladı gitti hala gelmiş burda bana polyanacılık oynuyyorsun kolej bebesi

hilow14

Yeni üye
tr içi vendor diye konusunu açtığın adam bütün milleti tokatladı gitti hala gelmiş burda bana polyanacılık oynuyyorsun kolej bebesi
o adam legit vendordu ne marketi vardı ne bişeyi vardı alışveriş yapanlar ben dahil ona göre yaptılar sen koskoca marketçiyi bile önüne gelen herkesi dolandırıcı ilan ediyorsun o adam milleti tokatlamadan öncede dolandırıcı demiştin burda 5 yıllık hesabı bile fake diye nitelendirdin **** sen otu azalt bence beynin yanmış lise mezunu seni

hilow14

Yeni üye
yani demek istediğim burda bu forumda deep web bitcoin diye bir forum bölümü açıldıysa dünya senin beynin kadar küçük biyer değil demektir

Ü

Üye silindi 23300

Guest
yani demek istediğim burda bu forumda deep web bitcoin diye bir forum bölümü açıldıysa dünya senin beynin kadar küçük biyer değil demektir
ak koyun kara koyun çıkar meydana sen boş boş lafla bakalım hakaret etmeye değmezsin. seviyeni gösteriyosun

eke2

Yeni üye
Arkadaşlar 405gang adlı turk vendordan bende alışveriş yaptım.Adamlar scam.Namasteden 70 ug luk overdose tab ları 100 ug diye sattılar.Açıklamalarını sorduk suçu namasteye atıp ortalıktan kayboldular.Halbuki dread adminine 70 ug satacağız demişler marketi açmadan.Ürünleri aşırı dandik, çok fena body load yapıyor.Escrow var diyorsunuz da markette dispute açtım para iadesi için, adamlar satın alan herkesin memnun olduğunu benim bedava kağıt almaya çalışan bir dolandırıcı olduğumu yazmışlar :D Ben ilk başta destek olmak için yorum beklemeden alışveriş falan yaptım ama bu kadar kötü yorum ve olaydan sonra nasıl hala önerip destek oluyorsunuz ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • Bandaleros Bandaleros:
    ***** ****** hahahaha**** ***** ******** **** hahahaha **** ****** ***** ***** ****** ******* *** ***** ****** ******* ****** ****** ********* ***
  • F Firstgrow0:
  • Bandaleros Bandaleros:
  • Night owl Night owl:
    ******** hahahaha ******** ******
  • Night owl Night owl:
  • Bandaleros Bandaleros:
  • Night owl Night owl:
  • Night owl Night owl:
    hahahaha****
  • Bandaleros Bandaleros:
  • Bandaleros Bandaleros:
    ******** ******* ** ***** ******** hahahaha ******** hahahaha*
  • TabldotLife TabldotLife:
    ***** ***** ******* ***** ***** ******** ********** hahahaha* ***** ******* ***** ***** ***** ********** ******* hahahaha ***** *** hahahaha****** ****** ********** ****** **** *** ********
  • D despotdes:
    ** ****** ******** ***** *** ***** *** hahahaha*** ***** ********* ********** ********* hahahaha ***** ***** ****** ***** *******
  • D despotdes:
    ********* * ****** hahahaha***** ****** ****** hahahaha****
  • D despotdes:
    ** ******* *** ****** ****** hahahaha hahahaha* ***** ******** ***** ****** ***** **********
  • D despotdes:
  • D despotdes:
    hahahaha*** **** ********** ********** ******* ****** *******
  • D despotdes:
    ***** ******* hahahaha** ***** ** ******* *** ******* ********** ***** ******** **** hahahaha**** ***** ****** ********
  • D despotdes:
    ******* **** hahahaha** hahahaha ****** ********** **** hahahaha**
  • D despotdes:
  • 420x 420x:
  • D despotdes:
    ** * ******* ********* ********* **** hahahaha ***** ******* * ** **** ******* ****** ** ****
  • D despotdes:
    ** ***** **** ********** ***** ***** hahahaha***
  • D despotdes:
  • D despotdes:
  • D despotdes:
    ********* ********** hahahaha* ***** *** ********** **** **** ******* hahahaha* *** ** ***** ********* **** ****** * ******* hahahaha* ******* ** hahahaha* **** hahahaha* ***** hahahaha*** ***** *****
    D despotdes: ********* ********** hahahaha* ***** *** ********** **** **** ******* hahahaha* *** **...