100 Ağaçlık sera kurulum desteği

Yesil888

Ordinaryüs
50 lt saksi, 5 ay veg, saksi basi 600 waat isik, belki alirsin o miktari. Cok iyi egitim. Madem öyle RWCD grow yap. O zaman cok iyi hasat alirsin. Sana cahilsin demedim, bilgi istedin bilgi veriyorum, tamam takil kafana göre, benden bu kadar.

Son düzenleme:

Yesil888

Ordinaryüs
Tamam kanka , benimde kafam güzel. Ama yazdiklarimi degerlendir, karar ver ne yapcagina, ondan sonra devam ederiz. Sana 2 önerim oldu saksi basi 750 gr alman icin, onlardan birini sec. Baska yolu yok icerde o miktarda 1 saksidan hasat almanin. Youtube de var adam RDWC growdan 1 sakisidan 1 kg üstü aliyor.

sefa

Yeni üye
kafanmız güzel niye böyle yapıon
Tamam kanka , benimde kafam güzel. Ama yazdiklarimi degerlendir, karar ver ne yapcagina, ondan sonra devam ederiz. Sana 2 önerim oldu saksi basi 750 gr alman icin, onlardan birini sec. Baska yolu yok icerde o miktarda 1 saksidan hasat almanin. Youtube de var adam RDWC growdan 1 sakisidan 1 kg üstü aliyor.
kanka benim 6 7 haftada mahsül almam lazım kısa sürede 500gr de yeterli olur

Yesil888

Ordinaryüs
Kanka 6-7 haftada hasat alman imkansiz, yok öyle bir genetik. Sadece ciceklenme süresi uzun dönem icin en az 8 hafta genetigine göre, birde veg süresi var.Auto yapsan en az 11 hafta. Birak hayaller pesinde kosmayi. 500 gr alirsin ama toplamda, saksi basi kisa sürede 500 gr yok böyle bir sey. Sen imkansizin pesindesin.

sefa

Yeni üye
Kanka 6-7 haftada hasat alman imkansiz, yok öyle bir genetik. Sadece ciceklenme süresi uzun dönem icin en az 8 hafta genetigine göre, birde veg süresi var.Auto yapsan en az 11 hafta. Birak hayaller pesinde kosmayi. 500 gr alirsin ama toplamda, saksi basi kisa sürede 500 gr yok böyle bir sey. Sen imkans
Kanka 6-7 haftada hasat alman imkansiz, yok öyle bir genetik. Sadece ciceklenme süresi uzun dönem icin en az 8 hafta genetigine göre, birde veg süresi var.Auto yapsan en az 11 hafta. Birak hayaller pesinde kosmayi. 500 gr alirsin ama toplamda, saksi basi kisa sürede 500 gr yok böyle bir sey. Sen imkansizin pesindesin.
kardeşim o zaman şöyle diyeyim sana ben bir sera kurmak istiyorum en kısa dönemde toplam olarak en fazla mahsülü almak için 3 ayım var ne yapmam lazım ufaktan başlıyalım sen olsan napardın yurtdışındasın indoor alanda çok alanın var elekrtrik su bedeva tohumda bedeva 2000 euro bütçen var başlangıç

Yesil888

Ordinaryüs
Kanka 3 ayda ya SOG yapacaksin, yada auto. Bir adet mars hydro TS 3000 altina 20 adet 4l saksi koyarsin, 3 hafta veg ver cicege. Kesinlikle cocoda yapmalisin, toprakta degil. Hangi ülkede yasadigini bilmiyorum ama Avrupada bu isik 340€ yani 5 tane alirsin. Eger hakkini veririsen bu 5 isik ile 2,5- 3 kg arasi alirsin.SOG yaparsan cicek süresi 8 hafta olan genetikler var, örnegin AK-47, auto yaparsan 1 isik alltina en fazla 4 saksi koyarsin, 15 lt bundan da 200-250 gr alirsin isik basi. Zaman kaybetme git malzemeleri topla.

sefa

Yeni üye
kanka malzeme basit işte mahallemde mağaza var sen bana bir ulaşım iç.in numara gibi bir şey paylaşsana senle detaylı görüşelim

Yesil888

Ordinaryüs
kanka malzeme basit işte mahallemde mağaza var sen bana bir ulaşım iç.in numara gibi bir şey paylaşsana senle detaylı görüşelim
Tamam o zaman sen tamamla malzemeyi, yok kanka buradan görüselim. Tel filan güvenlik acisindan sakincali. Kusura bakma buradan kimse ile özelden görüsmem.kimin ne oldugu belli olmaz, bakarsin amca cikar.

sefa

Yeni üye
Tamam o zaman sen tamamla malzemeyi, yok kanka buradan görüselim. Tel filan güvenlik acisindan sakincali. Kusura bakma buradan kimse ile özelden görüsmem.kimin ne oldugu belli olmaz, bakarsin amca cikar.
ahahaha yok kanka amca değilim anlık olarak sesli soru sorabileceğim fake bir sosyal medya olur cano

Yesil888

Ordinaryüs
Yok öyle bir hesabim, kanka ben hergün giriyorum foruma, bir sey olursa yardimci olurum, sen hele bir basla.

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • deyorke Chat bot:
    deyorke Chat bot: ******* *** ******* *** *** *********